SPECIAAL VOOR U ALS LEZER k Krantenbezorgers gezocht Krantenbezorgen.nl TWEAKERS .NET GETEST EN EENTJE IS ER GLOEIEND BIJ Ruime kamers met balkon direct aan de Moezel Meijling V Sarneel NUWEG 3 dagen incl. 2 x diner NUWEG Openbare inschrijving van het Bankgebouw Dreef 2 te Yerseke Ten overstaan van notaris mr G.L.F. Sarneel (Meijling Sarneel Notarissen) te Kapelle zal op 12 juni 2017 om 13.00 uur bij openbare inschrijving worden verkocht: Het bankgebouw (omschrijving bij het Kadaster als bedrijvigheid) met erf, ondergrond, plaatselijk bekend als Dreef 2 te 4401 EC Yerseke, gemeente Reimerswaal, en Vierstraat 1/3 te 4401 EA Yerseke, kadastraal bekend gemeente Yerseke sectie G nummer 5839 met een grootte van 3 are en 67 centiare alsmede het perceel plaatselijk bekend als Vierstraat 5 te 4401 EA Yerseke, kadastraal bekend gemeente Yerseke sectie G nummer 6574, groot 2 are en 16 centiare. Inschrijfbiljetten zijn verkrijgbaar bij gemeld notariskantoor en deze dienen uiterlijk op genoemde datum en op genoemd tijdstip te zijn bezorgd op gemeld notariskantoor. Op de inschrijving zijn van toepassing de Algemene en Bijzonder Voorwaarden, welke ter inzage liggen ten kantore van en te verkrijgen zijn bij voornoemde notaris. Bezichtiging is mogelijk op zaterdag 3 juni 2017 van 10.00 uur tot 12.00 uur. Nadere informatie is verkrijgbaar bij genoemd notariskantoor (Weststraat 5c Kapelle kapelle@meijling-sarneel.nl, 0113-343310) en bij Rabobank Oosterschelde te weten de heer J.L.M. van Esbroeck, danwel de heer A.J. de Korte, Livingstoneweg 13 te 4462 Goes, 0113-248220. www.meijling-sarneel.nl Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis de krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimum leeftijd 15/18 jaar (afhankelijk van wijkgrootte) Meer informatie en aanmelden: Arrangement 3 dagen/2 nachten €89,00 p.p. 2 overnachtingen in een ruime kamer met balkon en zicht op de Moezel 2 x uitgebreid ontbijtbuffet 2 x 3-gangendiner of koud/warm buffet sieraad Exoal cadeau Meer informatie en boeken: Ga naar www.nuwegexclusief.nl/moezel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl V Direct aan de Moezel V Kids t/m 14 gratis o.b.v, logies/ontbijt V Groot buitenzwembad naast het hotel Geen streek spreekt zo tot de verbeelding als daar waar de Moezel door een prachtig landschap van uitgestrekte wijngaarden en groene hellingen slingert. Na elke bocht ontdek je er oude dorpjes met vakwerkhuizen en idyllische vergezichten. Het is een streek vol cultuur en natuur, met kastelen en heerlijke wijn. Dé ideale omgeving om tot rust te komen. Hotel Moselblick in Winningen biedt je bovendien een supermooi (en voordelig) verblijf en lekker eten op de koop toe. Hotel Moselblick Hotel Moselblick is een heerlijk hotel, direct gelegen aan de oevers van de Moezel. Het biedt je iedere dag een heerlijk ontbijt, terwijl je 's avonds kunt genieten van een culinair 3-gangendiner of een koud/ warm buffet. Naast het hotel bevindt zich, eveneens aan de oevers van de Moezel, een groot buitenbad, het Freibad Winningen. De entree is 2 per persoon per dag. Vlakbij het hotel bevindt zich een aanlegplaats waar je de boot kunt nemen naar het nabijgelegen romantische wijnstadje Cochem, ook wel de Parel aan de Moezel genoemd. In Cochem kijk je je ogen uit. Je kunt er lekker struinen door de steegjes, heerlijk genieten van de wijn (ieder dorp heeft haar eigen wijn en wijnfeest) en je kunt er het wereldberoemde Reichsburg bezoeken. Of je neemt de stoeltjeslift naar het mooiste uitkijkpunt in de wijde omtrek, de Pinner Kreuz. Dit is beslist een streek die je wandelend of op de fiets wilt ontdekken! Actievoorwaarden kortingen Kinderkorting bij 2 volbetalende personen op de kamer: 2 kinderen t/m 14 jaar bij 2 volbetalende personen op de kamer GRATIS op basis van logies en ontbijt! Het avondeten voor de kinderen kunt u ter plaatse van de kinderkaart bestellen en betalen. Toeslag 1- persoonskamer: 15 per nacht. Boekingskosten: 15 per boeking.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 127