OvsrJsilsj) COLOFON Familieberichten fllensenlinq.nl O IHensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Jacqueline de Jonge Corry Kerckhaert-de Bont Corry Kerckhaert - de Bont Jacomina Elizabeth Neeltje *23-8-1930 f 20-5-2017 Maandag is plotseling na een korte periode van ziekte onze collega René Giele overleden. René werkte dit jaar voor het tweede seizoen in de onkruidbestrijding op verharding bij Dethon Groen. Eerder werkte hij al voor Dethon bij Eca en op het sorteer - centrum van de bezorgdienst. Hier heeft hij zijn partner Astrid leren kennen. René heeft op elke werkplek een goede indruk achtergelaten. René werkte heel graag buiten en zijn werk moest wel vooruit gaan. Daarin stimuleerde hij ook zijn collega's. Wij gaan hem erg missen. Wij wensen zijn partner, onze collega Astrid den Dunnen en zijn kinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur, directie en medewerkers Dethon ax- Corry Kerckhaert- de Bont Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) 088-0139 990 Twitter vrijdag 26 mei 2017 kijk ook op In je hart leven mensen die daar helemaal thuis zijn en die daar blijven wonen zelfs als ze gestorven zijn Aan het einde van een lang en goed leven is vredig van ons heengegaan echtgenote van Jo Kerckhaert Gent, 22-05-2017 Wieringermeer, 07-10-1938 Jo Arianda en Zaihira Majory, Marciano, Montoya Carlo en Henriëtte Hanna, Camiel, Fons, Lisa Sandra en Paul Rob, Kim Mariska en Johnny Sanne, Willem Leeghwaterstraat 70 4561 MB Hulst De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 29 mei 2017 om 10.30 uur in de Basiliek, Steenstraat 2, 4561 AS Hulst. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Van der Maelstedeweg in Hulst. Gelieve enkel schriftelijke condoleance. Leven is vast willen houden en toch los moeten laten. Bedroefd nemen wij afscheid van onze zeer betrokken en zorgzame zus, schoonzus en tante Ad en Annie Piet f en Liet Chris f en Marian Ella f Kees en Elly Neven en nichten Enige en algemene kennisgeving Het verlies was er al voor het einde de rouw voordat het afscheid kwam Toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. In besloten kring hebben we afscheid genomen van mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en mijn omi Erik en Marianne van Britsom Esmiralda en Remko Caitlin Correspondentieadres: Hogendijk 33 4538 BBTerneuzen. Onze dank gaat uit naar personeel van 'De Molenhof', voor hun inzet en goede zorg. Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Met veel verdriet hebben we afscheid genomen van onze schoonzus We wensen Jo, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Miet t en Willy Menu- Kerckhaert Anny en Emery t de Nijs- Kerckhaert Lucy en Fons Steyaert- Kerckhaert Laura en Theo Cornelissens- Kerckhaert Truus en Marcel t de Nijs- Kerckhaert neven en nichten Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Fax PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op like ons op Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 74