5 Monumentale panden te koop in Zurrikzeê »T! w!L- KIJK VERGELIJK Het kan zomaar zijn dat een van de meiden thuiskomt en haar kledingkast verkocht is buren hebben we een eigen uitbouw gemaakt. 'Huis van Geluk' is daar ge vestigd. Ik verkoop er vooral brocante meubelen en woonaccessoires. In Brussel ben ik ermee begonnen, ie dere dag is daar wel ergens markt waar ik mijn inkopen kon doen. Drie keer per jaar hield ik open huis. Dat sloeg leuk aan. In Zierikzee doe ik dat een paar dagen per maand." Te koop „Veel spullen in ons huis zijn ook te koop. Het kan dus zomaar zijn dat een van de meiden thuiskomt en haar kledingkast verkocht is. Dat vin den ze wel grappig. Ik kan gemakke lijk afstand van spullen doen en vind het ook fijn om daar weer iemand blij mee te maken. Behalve een aantal schilderijen dan misschien. Mijn ou ders namen me vroeger mee naar marktjes om naar spullen te struinen. Ik houd van oude spullen, het hoeft allemaal niet perfect te zijn. Oude dingen hebben meer charme dan nieuwe en leven meer." Schouw „De grote marmeren schouw is be hoorlijk aanwezig. Dat is niet altijd praktisch. Omdat het huis een mo nument is, mag je hem niet zomaar weghalen. Dat zou ook zonde zijn. Bij ons vind je geen televisie in de woonkamer. Dat vind ik zo lelijk. Het enige wat daar soms jammer aan is, is dat we nooit met z'n allen gezellig op de bank een film kijken. Als iedereen thuis is, zijn we veel in de keuken. Sa men ontbijten in het weekend. En met mooi weer leven we echt buiten. Sowieso zijn we veel weg: sporten en vrienden en familie bezoeken." Achterhuis „Wouter en ik zijn een creatief team samen. We bedenken en ontwerpen van alles en laten dat vervolgens uit voeren. We fantaseren er wel eens over dat we het achterhuis dat er oor spronkelijk gestaan heeft, gaan her bouwen. Al denk ik niet dat het er ooit van komt. Op een gegeven mo ment heb je genoeg ruimte." Even voorstellen vrijdag 26 mei 2017 PZ Het gezin ver huisde tien jaar ge leden vanuit Rotter dam naar Zierikzee. Het bevalt nog altijd heel goed. fotosma RIEKEMANDEMAKER in Zierikzee 44 Irene (43) en Wouter (43) zijn getrouwd en hebben drie dochters: Anna van 12, Sophie van 10 en Maria van 8. Irene werkt twee dagen in de week op een vakantiepark en is eigenaar van 'Huis van Geluk'. Wouter is ingenieur bij een olieconcern. Zierikzee Adres: Oude Haven 49 Prijs: €339.000 Bouwjaar: 1643 Kenmerken: Rijks monument met ge mengde bestemming. Vier slaapkamers. In het centrum met uit zicht over de haven. Rustige ligging. Ach tertuin van 15 meter diep. Zierikzee Adres: Breedstraat 7 Prijs: €186.500 Bouwjaar: circa 1800 Kenmerken: Voor malig winkelpand met klokgevel en zadel dak. Rijksmonument met authentieke de tails. Vier kamers waarvan twee slaap kamers. Achtertuin zonder achterom. Zierikzee Adres: Nieuwe Haven 125 Prijs: €397.500 Bouwjaar: 1830 Kenmerken: Geres taureerd rijksmonu ment. In gebruik als kantoor, maar heeft recent een woonbe stemming gekregen. Twee verdiepingen en een souterrain. Adres: Pieterseliestraat 16 Prijs: €149.000 Bouwjaar: Voor 1900 Kenmerken: Monu mentale stadswo ning. Beschermd stadsgezicht. Tuin met vrijstaande schuur en achterom. Twee woonlagen, één slaapkamer. Zierikzee Adres: Sint Domus- straat 8-10 Prijs: €359.000 Bouwjaar: 1905 Kenmerken: Be schermd stadsge zicht, monument. Dubbel pand met vier slaapkamers, flexibel in te delen (werk)ruimtes, ga rage en dakterras.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43