X DyarJsilöf) 14 FAMILIEBERICHTEN s A V Abraham Jan Scheele Chaiben Saba O fTlensen inq.nl Jetty van den Branden-Wouters Walter van den Branden Onze markante en zo dappere schoonzus en tante is niet meer. Lieve Jetty, rust zacht Willy en Elly, kinderen en kleinkinderen Marleen en Frans, kinderen en kleinkinderen Met diep respect hoe jij je leven tot het einde hebt volbracht, nemen wij afscheid van Jetty Onze gedachten gaan uit naar Walter haar moeder Adrienne. Corry Els Ella Evelien Tamara Twee duimen omhoog. Jacqueline Jopie Oma Risseeuw Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de oprichter van ons bedrijf Jo den Herder "BaasJo" Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen, naaste familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Herder B. V. Middelburg Verdrietig zijn wij om het overlijden van ons ere-lid Jo den Herder "BaasJo" Zijn kinderen, kleinkinderen en familie wensen wij sterkte toe met het dragen van dit verlies. Personeelsvereniging Herder B. V. Middelburg "Dient elkander door de liefde" Galaten 5:13B Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem dierbaar waren is tot onze droefheid onverwacht van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Bram Oostburg, 13 januari 1941 t Terneuzen, 21 mei 2017 Oostburg: Catrien Scheele Sluiskil: Janny f en Adri de Bruijne-Scheele Loreinne Vandervinnen Hoek Breskens Oostburg Canada Hoek Ineke en Freek de Bruijne-Scheele Addie en Chris Bakker-Scheele Nel en Wolter Breedveld-Scheele Els en Blake Dunlop-Scheele Willy en Frans Dekker-Scheele Neven en nichten Correspondentieadres: C. Scheele, Komeet 7,4501 HR Oostburg De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 27 mei om 10.30 uur in de P.K.N.-kerk aan de Molenberg te Oostburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraaf plaats te Oostburg. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren in Pro Rege. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Zaterdag bereikte ons het droevige bericht dat Jo den Herder medeoprichter van het Historisch Educatief Centrum Het oude Brandspuithuis te Serooskerke(W) is overleden. We zullen zijn inzet en verhalen blijven herinneren. Het bestuur Francois de Pooter - Frans - echtgenoot van Dien van Dixhoorn Frans de Pooter kijk ook op dinsdag 23 mei 2017 In schoonheid geleefd... Als praten niet meer gaat Als eten niet meer gaat Als bewegen niet meer gaat Als ademen niet meer gaat Maar toch heb je tot de laatste minuut gestreden Opgeven kende je niet Doorgaan was je motief Rust nu in vrede, mijn liefste In liefde losgelaten echtgenote van Hulst, 15 maart 1945 St. Niklaas, 20 mei 2017 Stekene: Walter van den Branden Koewacht: Adriënne Vermeire De Stropersstraat 46, 9190 Stekene(B) U kunt afscheid nemen van Jetty in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 26 mei van 18.45 tot 19.15 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 27 mei om 14.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna de crematieplechtigheid in stilte volgt. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. In plaats van bloemen graag een donatie voor het onderzoek naar de ziekte ALS, hiervoor zijn in de Basiliek collectebussen aanwezig. Met dank aan de artsen en verplegend personeel van de Wielingen, het AZ St. Niklaas en de buurtzorg. Wij zullen de dagelijkse bezoekjes van aan de bakkerij missen. Zij was altijd belangstellend en betrokken. Met iedereen maakte zij graag een praatje. Namens alle medewerkers van Bakkerij Risseeuw wensen wij de familie veel sterkte toe. De HERE is mijn sterkte, Hij is mijn beschermer, Hij heeft mij redding gebracht lesaja 12:2 Voor ons plotseling, maar op Zijn tijd, heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze pa en opa Spui, 28-10-1945 t Axel, 20-5-2017 Dien de Pooter Conny en Bram Oppeneer-de Pooter De n n is, Wouter, Cé line Carol ien - in herinnering - Eric - in herinnering - Frangois, Anaïs, Corné Nadine en René de Haan-de Pooter Elodie, Floran Pieter Paulusstraat 20 4571 JR Axel Vrijdag 26 mei is er van 13.15-13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel, waarna om 14.00 uur de afscheidsdienst aan vangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis bent u uitgenodigd in het Toren lokaal van de Protestantse Kerk, Koestraat 2. Ede: Axel: O-Souburg: Grijpskerke: Axel: Kapelle: Kapelle: Henstdijk: Zijn levensdagen waren bij God bekend en in Zijn Boek geschreven. (Ps. 139) De Here heeft onverwacht tot zich genomen onze broer, zwager en oom echtgenoot van Dien van Dixhoorn Dingenus de Pooter Gré de Pooter - de Kraker (in herinnering) Josien de Pooter - Nieuwkoop (in herinnering Adri en Cathrien de Pooter - Audenaerd Bram en Bora de Pooter - van Dixhoorn Janneke Boeije - van Dixhoorn (in herinnering Ko en Coby Boeije - Mol Lenie en Jan de Putter - van Dixhoorn Dries van Dixhoorn Ko en Marian van Dixhoorn - Oppeneer Jo en Maya (in herinnering van Dixhoorn - Verstraten Neven en nichten Axel, 20 mei 2017 Met droefheid, en dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Paramaribo, 7 april 1936 t Terneuzen, 18 mei 2017 Zijn kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Linden laan 1, 4537 TL Terneuzen De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 26 mei om 14.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum, Hughersluys 22 teTerneuzen. Voor aanvang van de dienst kunt u van 13.30 uur tot 13.50 uur de naaste familie persoonlijk condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. In plaats van bloemen graag een gift t.n.v. Alzheimer Nederland of aan de Nederlandse Hartstichting. Collectebussen hiervoor zijn ook aanwezig in de aula.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 73