Wat blijft is &-Q-M familieberichten Üvsriijs Baricjjiarj 24 FAMILIEBERICHTEN COLOFON Familieberichten [flensen ng.nl Johanna Adriana de Lobel Jopie Baas - de Lobel familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Anthonia Willemina de Blaeij - van Dienst Annie Jopie maandag 22 mei 2017 Bezige handen nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, laten wij u verdrietig weten dat, kort na het over lijden van onze vader, wij nu afscheid moeten ne men van onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Levien de Blaeij 17 november 1926 19 mei 2017 Bram en Els de Blaeij-Schipper Vera en Gerben Lars, Fenna Serge en Eline Brenda en Rikkert Jaap en Jacqueline de Blaeij-Meloen Danny en Cynthia Gio, Keyano Chantal en Alexander Cynthia en Michael Mattie en Geerard Verschiere-de Blaeij Marco en Naomi Jeroen en Chantal v Ferdi en Daphne Ina de Koster-de Blaeij, in liefdevolle herinnering Piet de Koster en Nelleke Nieuwenhuyzen Stefan Ilona en Martin Robin Het afscheid en de begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren op woensdag 24 mei van 15.00 tot 16.00 uur in 'De Brug', Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Correspondentieadres: Van Cittersstraat 17A, 4451 BJ Heinkenszand Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jopie echtgenote van Piet Baas Den Haag, 4 augustus 1942 t Oostburg, 19 mei 2017 Oostburg: Piet Baas Oostburg: Sandra en Peter Melanie en Jurgen Hansweert: Anita Manuel en Heieen Stephanie en André Priscilla en Thijmen Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van De Stelle, afdeling Klaverblad. Correspondentieadres: Grotendam 17, 4501 BT Oostburg We nodigen u uit voor het afscheid van Jopie op woensdag 24 mei om 14.00 uur in crematorium Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. U bent in de gelegenheid om te condoleren na het afscheid. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met veel verdriet in ons hart nemen we afscheid van onze zus, schoonzus en tante Harry en Ria Ria en Johan Adrie Yvonne en Leo Neven en nichten 0118-462205 www.hjobse-uitvaart.nl - www.basisuitvaart-zeeland.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. de emotie. Uitvaartverzorging H. Jobse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 59