V Tilly Verhoeven-Pauwels Johannes den Herder Fons Neve kijkookop ft f|)enSgn[jnq n[ FAMILIEBERICH 23 Els Neve-Pieters "X familieberichten Joos Verhoeven Neeltje Adriana Risseeuw - Leenhouts familieberichten maandag 22 mei 2017 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer. Tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Verdrietig delen we u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder, zus en schoonzus weduwe van Zij overleed op 20 mei 2017 in de leeftijd van 80 jaar Sluiskil: Petra en Peter Zussen, broer, schoonzussen en schoonbroers Ma ligt opgebaard in afscheidshuis "de Koestering" in Kloosterzande waar er gelegenheid is voor een laatste groet op maandag 22 mei van 19.00 uur tot 19.30 uur. De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 24 mei 2017 om 10.30 uur in de kerk van H. Martinus, Groenendijk in Kloosterzande. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden. Wij verzoeken u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Enkel schriftelijke condoleance Correspondentieadres: Uitvaartzorg "de Koestering" Groenendijk 51 4587 CS Kloosterzande Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hospice De Meander in Hulst voor de liefdevolle verzorging. 'De Heer was mijn Herder' Verdrietig, maar ook dankbaar en vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze bijzondere, ondernemende en lieve vader, lieve opa en overgrootvader. Sinds 7 januari 2012 weduwnaar van Janna Remijnse Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Koudekerke, 18 februari 1924 Serooskerke (W), 20 mei 2017 Wij zullen hem in liefde gedenken. Lies en Peer Sips-den Herder Isabel en Mare Evita en Steven Klaas, Benjamin Ko en Lineke den Herder-Midavaine Stephan en Arlette Nicole Jannyen Jan Kousemaker-den Herder Jantien en Jeroen Juliëtte, Carmen Adriaan en Özlem Wilma en Jos Troy-den Herder Jerry Danny en Bo Esmee, Skylar Joan den Herderen Roland Schrijver Mirthe Tjeerd Kees en Heieen den Herder-Adriaanse Noortje Bob De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op 26 mei om 13.00 uur in de Petruskerk, Ds. van Wouwestraat 41 te Serooskerke. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid ons te condoleren in 'de Zandput', Zandput 5 te Serooskerke. Als familie verzorgen wij zelf de bloemen. Correspondentieadres: Duinweg 17, 4374 EA Zoutelande Onze dank gaat uit naar de teams van Buurtzorg en Iriz en het team van huisartsenpraktijk Serooskerke voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Haarlem Middelburg Serooskerke Oostkapelle Zoutelande Middelburg Zoals een boot heel langzaam achter de horizon verdwijnt, zo hebben wij de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijft zijn onze herinneringen. In liefde losgelaten echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Hulst: Sonja en Paul Kloosterzande: Jacqo en Jacqueline Simone en Bert Robbert Vogelwaarde: Diana en Reggie Niek Vogelwaarde: Pascal en Petra Anouschka Ilona 19 mei 2017 Correspondentieadres: Marijkeplein 11, 4587 BH Kloosterzande U kunt afscheid nemen van Fons in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 24 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 26 mei om 10.30 uur in de kerk van Groenendijk te Kloosterzande, waarna de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium teTerneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wij zijn de medewerkers van Antonius, huisje 21, dankbaar voor hun liefdevolle verzorging. Na een energiek leven vol aandacht, zorg, liefde en begrip voor ons en anderen - toelevend naar haar 100ste verjaardag - is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma - Oma Risseeuw - echtgenote van Abraham Risseeuw (t 2 mei 1997) Groede, 4 september 1917 Terneuzen: Zaamslag, 19 mei 2017 Zaamslag: Ko en Henny Natascha en Fons Niels, Lars Cor en Addie Martein en Nancy Jordy, Kelsey Daniëlle en Davy Naomi, Lindy Correspondentieadres: Schuttershof 20, 4537 BS Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 29 mei om 13.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid de familie te condoleren achterin de kerk. Aansluitend aan de dienst zal de bijzetting plaatsvinden bij haar man op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis bent u welkom in "De Rank", Zaagstraat 2 te Zaamslag om de familie te ontmoeten. Wij bedanken Huisartsenpost Zaamslag en Buurtzorg Zaamslag voor de liefdevolle zorg. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichtenonline.nl BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG- EN WEEKBLADEN

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 58