Paul de Leeuw Jihad-verdachte die 16-jarig meisje meenam vrijgelaten HET GROTE WIJNGEHEIM n 9 outlet.nl 19 Ik moet direct door naarde gevangenis en mag dus niet langs de Coolsingel 34.99 BB xaustino HARDYS Gisteren tijdens Mo nopoly is het com pleet uit de hand gelopen. Mijn kin deren en man zijn enorme Ajax-fans maar dat hoeft met Monopoly nooit een pro bleem te zijn. Mijn strategie is al tijd: probeer de vier stations te krijgen en de Utrechtse Neuke, Bilstraat en Vreeburg. Dan kan je niks gebeuren. Maar sinds Feyenoord kampi oen is geworden is de sfeer in huis anders. Ze lopen te etterbak ken dat de finale van Ajax tegen Manchester op 24 mei in de Eu ropa League vele malen belang rijker is dan een landskampioen schap. „Europa League, dat is toch de Jupiler League van de UEFA?" werp ik tegen. Ze kijken me meewarig aan: „Probeer jij eerst maar eens vijf spelers uit de eredivisie op te noemen. Ben ik? 12! Station Zuid. Kóóópuhhhhü!" een zwarte vlek voor mijn ogen en wil ik alleen nog maar winnen met vier stations en alle straten van Rotterdam: Hofplein, Blaak en Coolsingel! Maar ik heb helaas geen geluk. Zit opeens met één station, plus nog van Arnhem het Velperplein en de Steenstraat, en gelukkig dan wel het Hofplein. Maar ik wil de Coolsingel! Sinds afgelopen maandag helemaal. „Doe niet zo overdreven, pap!" Ik schiet uit mijn voetbalslof. „Weet jij..!" Ik ga staan en prop drie paprikachippies naar bin nen. „Weet jij wat de Coolsingel voor mij betekent? Ik bied je mijn stationnetje Zuid aan en die ruil jij dan als de wiedeweer voor de Coolsingel!" Mijn zoon antwoordt: „Stel: ik geef je de Coolsingel. Dan heb je nog geen complete stad want dan mis je Blaak nog." Nu is de maat vol! „Op de Cool singel, ja! Op die prachtige Cool singel heb ik, als kind, mijn eer ste Big Mac gegeten in de eerste McDonald's die Rotterdam rijk was. Oerlelijk gebouw, maar het was de lekkerste Big Mac die ik ooit at. Wij mochten één keer in de maand met de bus van Baren- drecht naar de Coolsingel om naar de McDonald's te gaan. Ik heb op de Coolsingel heel vaak in Cinema NRC gezeten omdat mijn moeder met haar zussen wilde shoppen en ze ons daar voor één piek kon droppen. Er was een doorlopende filmver toning. Kuifje en de zonnetempel heb ik wel drie keer op één dag gezien. Ik kon er geen genoeg van krijgen. Bij de derde keer kwam halverwege de film mijn moeder de zaal ingelopen en ze riep: 'Paultje! Meekomen!' Dus daar ging ik weer naar buiten, de Coolsingel op. En de première van mijn eerste Bob-en- Annie-speelfilm Filmpje had zijn grote premièrefeest in het stadhuis op de Coolsingel. Ik heb ook even op het balkon ge staan om te genieten van het prachtige uitzicht. En de ver moorde Pim Fortuyn werd vanaf de Coolsingel tussen een grote menigte weggereden. Ik had toen nog nooit applaus gehoord bij een rouwstoet. You never walk alone op de Coolsingel door Leen. En volgende week opent Gordon zijn koffieshop op de Coolsingel. JE SUIS COOLSINGEL!" op Kans, moet direct door naar de gevangenis, mag niet langs Start en dus ook niet langs de Coolsin gel. Marlon G. wordt op vrije voeten ge steld, in afwachting van zijn proces. Vorige maand werd hetzelfde ver zoek om de voorlopige hechtenis te schorsen nog afgewezen en ontstak de Amsterdammer in woede. „Sluit alle moslims maar op in Vught en begin ze maar te vergassen", beet hij de rechters toe. G. heeft het ge voel dat hij vervolgd wordt om zijn geloof, betoogde zijn nieuwe advo caat gisteren. G. zelf was deze keer niet op ko men dagen bij de rechtbank. Na de vorige zitting dankte hij voor de tweede keer een advocaat af; de nieuwe was nog niet helemaal thuis in het dossier. Hij vroeg om uitstel om zich in te lezen. „En mo gelijk heb ik daarna nog onder- zoekswensen", hield G. Dayala de rechters voor. Omdat de zaak daardoor de ko mende maanden niet kan worden afgerond, vroeg hij om schorsing van de voorlopige hechtenis. De rechters gingen daar na beraad in Sluit alle moslims maar op in Vught en begin ze maar te vergassen! mee. Marlon G. moet wel zijn pas poort inleveren en mag geen con tact zoeken met het slachtoffer en haar moeder. De Amsterdammer wordt ervan verdacht het minderjarige meisje uit Heesch te hebben meegenomen naar België, waar hij haar voorbe reidde op een gezamenlijk vertrek naar Syrië, waar hij zich wilde aan sluiten bij een terroristische orga nisatie. In zijn woning werden een flink geldbedrag en een IS-vlag ge vonden. Zijn advocaat betoogde gisteren dat het meisje liegt over wat haar is overkomen. „Ze is uit vrije wil meegegaan. Ze had steeds de be schikking over een mobiele tele foon." Het meisje stelt dat ze is bedreigd en mishandeld door Mar lon G. Ze eist 10.000 euro smarten geld. U onNanojh Italiaans f wijn pakket t.w.v. 59,99 NU voor (Tasillero Diablo Bestel uw wijn via www.wijnoutlet.nl/geheim Per fles bestellen ioo% proefgarantie Geen 18 geen alcohol. zaterdag 20 mei 2017 GO Cools Op dat moment verschijnt er Ik gooi mijn dobbelstenen, kom De 38-jarige Amsterdammer die sinds vorige zomer vastzit voor ontvoering van een 16-jarig meisje uit Heesch komt maan dag vrij. Peter van Erp Den Bosch/Heesch —Marlon G (verdachte) Bestel nu het II Gran Segreto wijnpakket t.w.v. 59,99 nu voor 34,99 De beste druiven van Sicilië en Puglia in één fles. Dat is het grote geheim van I Gran Segreto. Voor slechts 34,99 wordt u deelgenoot van dit krachtige en fruitige rode Italiaanse wijngeheim. Gran Segreto wijnpaket 6 flessen heerlijke II Gran Segreto - Vino d'ltalia Rosso 1 Magnum (1,5ltr) II Gran Segreto - Vino d'ltalia Rosso GRATIS thuisbezorgd! C K N O E SUMMUM WINE DF ITALY tlLLEIIOME BELL MULO D ITALIA ROSSO UNO D'ITALIA JACOBS CREEK TORRES LINDEMANS del V o o i o - s ESTD 1855 Beste prijs kwaliteit Alle wijnen direct van de wijnboer topmerken tegen de laagste prijs

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 19