OyarJaden ^1 26 FAMILIEBERICHTEN Dajiiütöluigmg Edwin Hamelink V Helena Maria de Jonge Theo Vaal V Izaak Risseeuw Johan de Vos Adrie Kievit Ko van Houte Rie Tournois-Geernaert O fflensen.inq.nl 9 Adriana Goudzwaard-van Dommelen Huib van der Hart Hubregt- Frank van de Putte V - Leentje - Anna de Kunder Annie Gerard Tas Katharina Klaassen-Maat kijk ook op zaterdag 20 mei 2017 Als een vogel zo vrij Vlieg ik over het zo geliefde polderland Neerkijkend op allen die ik ga achterlaten Nog één keer achterom kijkend Zo is het mooi geweest Zo is het goed Bedroefd, maar dankbaar voor de fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame mee levende vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Jozina Anthoinetta Kools Breskens, 29 januari 1930 t Oostburg, 18 mei 2017 J.A Risseeuw- Kools Minke en Hans Meijer-Risseeuw Bob Meijer Correspondentieadres: Dierkensteenweg 3-012, 4501 RD Oostburg Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis De Stelle voor de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, zal gehouden worden op dinsdag 23 mei 2017 om 11.00 uur in het Crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zeer zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, mei 2017 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling, die wij mochten ontvangen na het zo onverwachts overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Familie Oostdijk-van der Hart Familie Jansen-van der Hart Familie van der Hart-de Koster Kruiningen, mei 2017 Bedankt voor de belangstelling en het medeleven tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve en zorgzame man Hiervoor mijn oprechte dank. Frieda van de Putte - van Kerkvoorde Terneuzen, mei 2017 De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen. Sandra Hamelink - Muys Reinier Wouter Familie Hamelink - Korving Familie Muys Terneuzen, mei 2017 Er is meer dan werken! ledereen bedankt voor de vele, vele kaarten, e-mails en bloemen, zowel thuis als op de praktijk. Verder de bezoekjes hier thuis en de mooie donaties voor het NKFD. Dank voor jullie steun na het overlijden van, mijn LIEF Cathy en zijn maatje Bo «'V Terneuzen A Wij willen een ieder hartelijk bedanken voor de warme belangstelling gedurende het leven en rond het overlijden van onze moeder 3 augustus 1923 - f 28 april 2017 Kinderen en kleinkinderen Uw medeleven en deelneming, ontvangen na het nog onverwachts overlijden van onze lieve zus en schoonzus weduwe van Fritz Lehmitz heeft ons erg goed gedaan. Wij willen u daarvoor hartelijk bedanken. Willy de Kunder en Jos Smet Peter en Betty de Kunder-Mieras Yerseke, mei 2017 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van Petrus Saskia Terneuzen, 20 mei 2017 Daar het niet mogelijk is om u allen persoonlijk te bedanken voor de steun en belangstelling na het overlijden van betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Het heeft ons bijzonder gesterkt en getroost, dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge Adri nog lang in ons aller herinnering blijven voortleven. Uit aller naam: Oostburg, mei 2017 Adriën Hagenaars Betty Kievit Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van mijn man, onze pa, schoon vader, opa en overgrootvader Uw aanwezigheid op de dag van de uitvaart en alle andere blijken van deelneming, zoals bloemen en kaarten, zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. A. Tas-Loeys, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. IJzendijke, mei 2017 De hartverwarmende belangstelling die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma heeft ons erg goed gedaan en is een enorme steun om haar verlies te verwerken.Het is voor ons onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken, vandaar dat wij op deze manier onze oprechte dank willen betuigen. Kinderen, Klein- en achterkleinkinderen Axel, mei 2017 Na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en opa-Oostburg willen wij iedereen hartelijk danken voor alle kaarten, reacties en uw aanwezigheid bij de afscheids bijeenkomst. Een speciaal woord van dank aan Uitvaartverzorging Quataert. C. J. J. van Houte - Riemens Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind. Oostburg, mei 2017 Graag willen we u dank zeggen voor het medeleven, de mooie bloemen en de kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Ook danken wij de medewerkers van de thuiszorg en de medewerkers van de Stelle voor de goede zorgen. Kinderen en kleinkinderen Schoondijke, mei 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 140