3 onverstoorbaarheid, mentale kracht en eensgezindheid van harte! Paul de Leeuw Hélène Hendriks kruiwagen dreigden te springen, liet de rustige Van Bronckhorst zijn tan den zien. Algemeen directeur Eric Gudde en technisch directeur Martin van Geel, al zo vaak onder vuur in Rotterdam, bleven meer dan voorheen op de achtergrond. Hun enige drie aanko pen (Jorgensen, keeper Brad Jones en de gehuurde Berghuis) bleken stuk voor stuk schoten in de roos. En de lat werd, vooral door de trainer en door aanvoerder Kuyt, hoger dan ooit gelegd. „Eigenlijk is het onge looflijk dat zo'n grote club maar zo weinig van dit soort magische mid dagen heeft meegemaakt de laatste jaren", aldus Karim El Ahmadi. Wat volgens hem dé kwaliteit van dit Feyenoord was? „De mentale kracht om er telkens na een tegen valler weer te staan", zegt El Ah madi. „Wat was ik ongerust na vo rige week, toen we verloren bij Ex celsior. Maar dan weet je dat je weer de Kuip in mag. En daar kan Feyen oord gewoon niet verliezen." Jack Spijkerman BasvanToor J0PCEN maandag 15 mei 2017 Tv-presentator en Feyenoord-supporter „Heren, vanaf de eerste wedstrijd de eredivisie aanvoeren en aanspraak maken op de schaal: dat is letterlijk niet lullen maar poetsen! Geniet van de huldiging en dank, dank, dank!" Tv-presentatrice „Alle lof voor team, staf, directie, maar vooral ook voor de men sen achter de schermen. Van grasmeester tot materiaalman en van de koffiejuffrouw tot de beveiligers. Het Feyenoord- succes is ook hun succes." Euforie bij de spelers van Feyen- oord, die hun club na 18 jaar eindelijk weer kampioen van Nederland hebben gemaakt, foto pim ras Tv-presentator en Ajax-fan „Als je aan het eind van de rit nog steeds bovenaan staat, dan ben je de terechte kampioen en dus: van harte gefeliciteerd. Wij 'troosten' ons hier in Amsterdam wel met de Europacup die we gaan ophalen in Stockholm." Clown en Feyenoord-supporter „Feyenoord-spelers, van harte proficiat met deze waanzinnige prestatie. Jullie weten niet hoe trots jullie mij gemaakt heb ben. Heel, heel, heel erg be dankt voor een geweldig sei zoen. En zodra mijn lichaam het weer toelaat, kom ik graag weer eens naar de Kuip." 19 maart: Vilhena, na zijn botsing met Spartaan Pogba nog niet geschorst, scoort in Heerenveen. 15 januari: In Kerkrade, bij de hervatting na de winterstop, houdt Dirk Kuyt zijn ploeg op het juiste spoor. 26 februari: Historische goal: PSV'er Zoet drukt de bal aan zijn borst én over de lijn, zegt Hawk-Eye.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 41