'De kinderen hebben me Voor Afrojack ook. Die heeft hem gevonden via Instagram. Die geeft jonge gastjes de kans iets te maken. Tot diep in de nacht zit-ie soms liedjes op te nemen. Dit is zijn passie." „Is dus een kopietje van mij. Karaktero logisch. Daar maak ik me geen zorgen over. Ze wil een tussenjaar. Twee maan den naar de filmacademie in New York. Documentary filmmaking." „Ik vind het pittig. 17 jaar. Maar ik heb het beloofd. Ik ben vorig jaar op die school gaan kijken. Tja, ik snap het wel. In die stad. Daar had ik mijn linkerarm voor afgehakt. Daarna wil ze iets met een goed doel. Ze gaat naar Lesbos met Johnny, die veel voor vluchtelingen doet. Ze wil in dat tussenjaar ook goed een taal leren. Een vat vol plannen, en daarna wil ze gaan studeren." „Ik heb tegen Julian gezegd: kijk er heel Paspoort Linda Margaretha de Mol erg mee uit. Hij woont in Amsterdam, gaat de muziekscene in. Natuurlijk word je dan met drugs geconfronteerd." „Ik was 16. Één keer. Ik rookte niet. Als je niet rookt, kan je ook niet blowen, omdat je niet kan inhaleren. Ik was heel giechelig, maar dat was van de zenuwen. Ik ben niet zo van de drugs, ook niet heel erg van de drank. Volgens mij kun je het beter bespreken met je kinderen dan dat je er hysterisch over gaat doen." „Die kans is groot. Ik moet ze ook hun privacy gunnen. Ik heb vertrouwen in allebei. Het zijn geen kinderen die bizarre risico's zullen nemen. Hebben ze nooit gedaan. Ze zijn niet af, natuurlijk, maar ik heb me nooit serieus zorgen gemaakt. Om allebei niet." „Ik heb het heel erg getroffen. Een jongen en meisje. Makkelijke kinderen. Ze zijn leuk, ze zijn slim en wat ik heel belang rijk vind: ze zijn bescheiden. Daar ben ik trots op." „Mijn kinderen zijn gewend aan privébe- waking, maar in 2014 konden ze geen kant op. Kijk, kinderen van hun leeftijd gaan na de hockey op de fiets naar een vriendinnetje en daarna weer naar een ander om te chillen. Maar ze mochten niet meer op de fiets en moesten steeds bellen voor vervoer en bewaking. En ze mochten hun vrienden niets zeggen. Daar heb ik me slecht over gevoeld. We dachten: houden we dit de rest van ons leven? Ze gingen niet meer uit, het was een heel moeilijke periode, maar ze hebben me nooit verweten dat ik bekend ben." „Eigenlijk niet. Nee. Zelden of nooit." 41 En je dochter? Je durft haar daar los te laten? Ben je bang voor de verleiding van drugs? nooit verweten bekend ben' Geboren Hilversum, 8 juli 1964. Opleiding Drie jaar rechten aan de Vrije Universiteit in Amsterdam. Loopbaan Debuteert als 12- jarige op de Neder landse televisie in het AVRO's kinder koor. Begint in 1985 als presentator bij het Engelse Sky Channel. Presenteert sinds 1986 achtereenvol gens bij TROS, Talpa, Tien en RTL4 onder meer de programma's Love Letters, Miljoenenjacht, De Slimste en Ik hou van Holland. Wordt in de jaren 90 een ster in Duitsland met Traumhochzeit. Bedenkt de tv- series Gooische Vrouwen, Divorce en Familie Kruys en speelt daar zelf (grote) rollen in. Wint diverse (omroep)prijzen en -titels. Is nauw betrokken bij het tijdschrift LINDA, dat sinds 2003 verschijnt. Privé Moeder van Julian (20) en Noa (17). Woont sinds 2009 samen met toetse nist/componist Jeroen Rietbergen. Heb jij geblowd? Een moeder hoort niet alles... Je hebt het getroffen. In 2013 ontving je broer John de Mol afpersingsbrieven waarin de hele familie werd bedreigd. In de ander half jaar voordat de afperser werd opgepakt werden ook Julian en Noa streng bewaakt. Heb je je weieens een slechte moeder gevoeld? magazine 15

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 69