Pr Fien is het begin van een elftal Uiigeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. Lisa: „Een baby is een wonder, zegt ieder een. En dat is ook zo, maar die korte nachten breken je op. Ik ben regelmatig op de bank in slaap gevallen met Fien op schoot en de fles in mijn hand. Tot onze grote verrassing heeft ze afgelopen nacht voor het eerst echt doorgeslapen. Vanoch tend werd ik om half 7 wakker en ik dacht ver schrikt: oh, waar is de baby, ik heb helemaal niks gehoord! Toen ik haar kamer binnenkwam, lag ze een beetje te smakken en rond te koekeloeren. Gelukkiger kun je mij en m'n vriend niet krijgen, want wij zijn enorme slaapkoppen." „Als me vroeger werd gevraagd wat ik wilde worden, dan was mijn antwoord steevast: moeder. Het liefst van een heel elftal. Ik zag mezelf lekker thuis, aan een héél lange tafel vol met kin deren die tussen de middag pannenkoeken komen eten. En als die kinderen vriendjes willen meenemen, dan mag dat. Want in mijn gedachten was die tafel wel 30 meter lang. Moederdag is speci aal voor mij, ook al is Fien nog zo klein. Het lijkt me echt fantastisch als ze dingen voor me gaat knutselen. Tekeningen en zelfgekleide asbakken cadeau krijgen voor Moederdag: geweldig!" „Mijn vriend voet balt op zondag. Als hij naar het veld gaat, maken Fientje en ik ons gereed en hobbelen wij met de kinderwagen achter hem aan. Heerlijk als het lekker weer is. Want dan belanden we na het voet bal gezellig met z'n allen op een terras." a little* love a lol n- 8:00 De zes weken oude Fien bezorgt Lisa de Jonge (27) uit I Jsselstein haar allereerste Moederdag. Kersverse vader Sander Meering (30) regelt het onvermijdelijke ontbijt op bed. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? Grieteke Meerman H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl liira w 41 zaterdag 13 mei 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 58