j Compassie Open Huis Dagen Zoutelande www.compassieuitvaartzorg.nl "Eenvoud in stijl" Thema: 'Komen en Gaan' Aantrekkelijk wonen op eindeloos eiland Noord-Beveland Woonbeurs Vrijdag 19 mei 13.00 tot 19.00 uur Zaterdag 20 mei 11.00 tot 18.00 uur In en om 'de Snabbelhoeve', Melsesweg 3, Zoutelande Tevens zijn er 3 korte presentaties: 14.00 - 14.30 uur: De vrouwen achter Compassie uitvaartzorg door Jannie Ruitenburg- den Ouden en Karin Wouters- Kleinepier 15.00 - 15.30 uur: Hoe om te kunnen gaan met Verlies en Rouw door Ella Wielemaker- de Hamer, ORIENS begeleiding bij Verlies en Rouw 16.00 - 16.30 uur: Het opstellen van een Levenstestament door Mr. Yvette van Dongen- van der Voort, Notaris te Middelburg Tijdens de 'Open Huis Dagen' zijn ook aanwezig: Rinus Rentmeester, glasvormgever 't Ouwe Glas'uus, Nieuwdorp Willy Wouters, boekhandel 'de Boekenmolen', Meliskerke Mirjam van Sluijs, creatief vormgeefster, Middelburg Simone van Bezooijen, 'Rode rozen en Rouw-kost', Middelburg Nellie Simonse, de Rozenkwekerij, Aagtekerke Madeion Revermann, 'Hemel-Bed', Amersfoort Eddy Westveer, uitvaartfotograaf, Goes Annet Melis, 'Lavente' handenmassage, Zoutelande Medewerkers Compassie uitvaartzorg. Van harte welkom in en om de sfeervolle ambiance van 'de Snabbelhoeve' waarbij een kopje koffie met lekkere zoetigheden en een glas wijn niet ontbreken. Dé gelegenheid om in een ontspannen en informele sfeer voor het eerst of opnieuw kennis te maken met ons bedrijf. Een moment om te horen en te zien hoe respectvol en stijlvol uitvaartzorg kan zijn. U kunt een kijkje nemen in onze sfeervolle opbaarruimte: tuinkamer 'De Wende' en een blik werpen op en in onze laatste aanwinst: een eigen rouwauto. Ook zullen collega's uit de uitvaartbranche aanwezig zijn om u hun producten en hun vakman schap te tonen o.a. in kleine workshops. Denk aan het vervaardigen van glazen gedenktekens, het maken van een rouwbloemstuk of het creëren van een gedenkdoosje. Bent u benieuwd naar de mogelijkheden op het gebied van wonen op Noord-Beveland? Waar Wannneer Op de Woonbeurs worden woningen in allerlei Zaterdag 27 mei 2017 prijsklassen onder de aandacht gebracht; van 10.00 tot 16.00 uur variërend van huur, koop, deeltijd en recreatie in Land S. Zeezicht, tot zelfbouw. Sint Felixweg 3 in Kamperland. Meer info? Vrije inloop; ook aan de Zie www.noord-beveland.nl/woonbeurs of kinderen is gedacht! www.facebook.com/woonbeursnoordbeveland gemeentes lu is Ben jij de nieuwe collega die onze organisatie komt versterken? Bij de gemeente Sluis zijn bij het team Beheer Buiten (afdeling Beleid en Beheer) twee vacatures ontstaan voor de functie van servicemedewerker openbare ruimte 36 uur per week medewerker boomverzorging 36 uur per week Lees meer over de functie, de afdeling en de arbeidsvoorwaarden op www.gemeentesluis.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 53