rULTUUR 25 Moeder Isolde kijkt thuis De belangrijkste acht concurrenten Karin's m OP AFSTAND 1. Italië 2. Portugal 3. Bulgarije 4. Zweden 6. Armenië 5. België 7. Roemenië 8. Frankrijk gramma dagelijks gedecideerd en rimpelloos. In de honderden korte interviews met de songfestivalpers kreeg zelfs de journalist van het aller kleinste weblog een golf van vrien delijkheid over zich heen. Stabiele baan Vader Vol keek daarbij steevast van een afstandje toe. Hij is een net zo goedlachse verschijning als zijn dochters. Een voormalig conservato riumstudent die ooit zelf ambities in de muziek had, maar uiteindelijk koos voor een stabiele baan die bij een gezinsleven paste. Hij vertelde zijn zieke vrouw in Kiev zeer te missen, maar de optie thuis te blijven was geen moment se rieus overwogen. Moeder en vader gunnen hun kroost hun droom, zo heet het. OG3NE is een gezinsonder neming. De naam is niet voor niets samengesteld uit de bloedgroep van moeder, 'O', en het woord 'gene' dat voor de gezamenlijke genen staat. Vanavond moet blijken waartoe de chemie van een eensgezinde familie uit het Brabantse Fijnaart kan lei den. Was in de voorafgaande jaren de toon van de Nederlandse inzen dingen steevast voorzichtig: hopen op de finale. De zussen Vol waren vanaf hun uitverkiezing in oktober duidelijk: „We zien dit als een mili taire operatie. We gaan winnen. Als je dat niet zo uitspreekt, weet je ze ker dat je het niet gaat halen." - I Altijd inclusief; huurauto ejvatellino - Pievescola Toscane Kleinschalige accommodaties weg van de massa www.karinschoice.nl Wil jij tijdens je vakantie weg van de massa op ontdekking gaan en zelf je tempo bepalen? Zoek je rust, ruimte en vooral geen gedoe? Kijk dan op www.karinschoice.nl Villa's met privé zwembad Boutique hotels Originele appartementen zaterdag 13 mei 2017 De zussen Vol krijgen een videoboodschap van hun ongenees lijk zieke moeder (I), die hen zeer ontroert, fotonpo/avrotros Francesco Gabbani - Occidentali's Karma Salvador Sobral - Amar Pelos Dios naar. Kristian Kostov Beautiful Mess De Shawn Mendes van het Oostblok. Kan met zijn ballade als van een hippe Zweedse hitfabriek alle stemmers onder de 18 inpakken. Robin Bengtsson -1 Can't Go On Artsvik - Fly With Me Favoriet van veel stem mers ten oosten van de Donau. Artsvik pleziert iedereen die zich niet stoort aan een loeiend etno-alarrrot»" Blanche - City Lights Flad België een zangeres met podiumervaring ge stuurd, dan was de Euro visie-karavaan volgend jaar in Antwerpen beland. Niettemin: ijzersterk lied. liaVHk. MV llinca feat. Alex Florea - Yodel it! Alma - Requiem Favoriet bij het publiek in de zaal. Niet gedacht dat het op Roemeense jodel- hiphop zo goed feesten zou zijn. Wansmaak? Zeker. Top 10? Ook! Waarom die harige aap naast Francesco op het podium danst, snappen we nog steeds niet. Maar zijn liedje is een vrolijke zomerhit klinkt als een win- Onderscheidendste liedje van het festival. Salvador, die zijn best doet de anti-popster uit te hangen, kan stunten met zijn jazzy nachtclub fado. Zweden is zo perfect dat het bijna niet meer leuk is. Knappe zanger, catchy popliedje en strakste choreografie van de avond. Zekere top 5. Isolde Vol kijkt de finale van het Eurovisiesongfestival vanavond 'gewoon' thuis met vrienden en kennissen in het Brabantse dorpje Fijnaart. De moeder van de zussen Lisa, Shelley en Amy van OG3NE is ongeneeslijk ziek en kon daarom niet mee naar Kiev. Het nummer Lights and Shadows is een ode aan haar. Vader Rick Vol is wel in Oe kraïne. Isolde stuurde haar dochters voor het optreden een video boodschap. „Doe wat jullie het beste kunnen en het liefste doen. Mijn glimlach hebben jullie al", ontroerde zij haar dochters. Na het bereiken van de finale belde Isolde met haar kroost om te feliciteren. Gisterochtend maakte Isolde een wandeling door het dorp om 's middags te gaan rusten. Isolde Vol strijdt al jaren tegen een zeldzame vorm van botkanker met lastig te be handelen uitzaaiingen in haar hoofd. Ze onderging de afgelo pen jaren meerdere ingrepen. Maandag begint ze met nieuwe bestralingen. T De meiden van OG3NE vieren het bereiken van de finale met hun ouders, foto remko de waal/anp Vleugje Stromae, snufje traditioneel chanson en de Eiffeltoren in het decor. Alma is zo Frans als stokbrood en een geduchte te genstrever van OG3NE. Griekenland - Corfu - Acharavi Harris Appartementen Griekenland - Zak\ Fiori Levante Villas Limni Keri

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 25