tP k Dvtr leden 1 ü-iiiküeiuigmg J? 26 FAMILIEBERICHTEN Cordula Poppe-Heye Piet Vermeulen Ad Sampon O fT1ens9n.inq.nl Ronaldus Ernest Maria Herman Georgette Vermeire-Matthys Ronnie Dordrecht de heer R.P. (Rob) van Wallenburg Rob van Wallenburg Luciën Poppe Carolus Ludovicus de Smit Charel Thomas Lantsheer Noah Hoogeveen kijk ook op zaterdag 13 mei 2017 We hebben afscheid moeten nemen van mijn grote liefde, onze lieve papa en fantastische opa echtgenoot van Anna Maria Herrel Oostburg, 4 november 1947 t Aardenburg, 11 mei 2017 Sluis: Ans Herman-Herrel Knokke-Heist: Sergio en Ellemieke Boy Moon Noah Zenna Josha* Sluis: Michel en Sarine Lucas Anna Familie Herman te Brugge, Aardenburg en Eede Correspondentieadres: Hoogstraat 90 4524 LB Sluis Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van Hij is 2009 in dienst getreden bij de gemeente Dordrecht als afdelingshoofd Beleid van de sector Stadsontwikkeling. Nog maar zeer recent ging hij een nieuwe uitdaging aan als programmamanager Omgevingswet bij de sector Stads ontwikkeling. Zijn betrokkenheid en warme interesse voor zijn collega's maakten hem zeer geliefd. Wij verliezen een zeer gewaardeerde en aimabele collega en met dankbaarheid gedenken wij zijn inzet, loyaliteit en deskundigheid. Onze gedachten gaan uit naar zijn echtgenote, zijn kinderen en familie. Wij wensen hen alle sterkte toe bij dit grote verlies. College van burgemeester en wethouders, De secretaris, M.M. van der Kraan De burgemeester, P. A.C.M. van der Velden Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden van onze collega Deze betrokken en loyale collega gaan wij enorm missen. Hij was als programmamanager voor de Omgevingswet van grote waarde. Namens de directie en de medewerkers van de gemeente Dordrecht, sector Stadsontwikkeling, wensen wij zijn familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Henk Kranendonk, directeur Stadsontwikkeling Henk Peters, voorzitter medezeggenschapsraad Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma weduwe van Zij overleed op 6 mei 2017 in de leeftijd van 91 jaar. Hulst: Rosemarie en Jean Cindy en Eric Stijn, Iris Maarten en Anne-Marie Maxim, Sjoerd, Youp Clinge: Rudy en Marian Claudia en Glenn Travis Correspondentieadres: Janseniuslaan 90, 4561 NN Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van woonzorgcentrum Antonius, huisje 19, voor de liefdevolle verzorging. Opa Charlie gaat een grote reis maken. Wetende dat het goed is, maar met droefheid in ons hart nemen wij afscheid van onze lieve pa, schoonpa, opa, en overopa Lid in de Orde van Oranje-Nassau Echtgenoot van Lucie Sutin 123-10-2016 Hoofdplaat, 26 juli 1927 Temeuzen, 9 mei 2017 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres Prins Bernhardstraat 10 4507BD Schoondijke Volgens de wil van Pa vindt de uitvaartdienst plaats in besloten kring in aula De Nachtzon. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl De Nachtzon Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen na het overlijden van Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties ons tot een grote troost zijn bij de verwerking van het heengaan van onze vader, schoonvader, opa, overgrootvader en broer. Familie Vermeulen Breskens, mei 2017 De overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Ria Sampon - Kole kinderen en kleinkinderen Middelburg, mei 2017. Graag willen wij u hartelijk danken voor uw meeleven na het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze lieve vader, opa en overgrootvader Uw betrokkenheid heeft ons goed gedaan. Mede namens Dien Lantsheer-Bakker Anneke en Piet de Blaeij-Lantsheer Tom en Erika Lantsheer-Vos Carien en Theo van der Zee-Lantsheer kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, mei 2017 In ons verdriet om het sterven van ons lieve dochtertje en zusje maar ook tijdens de begrafenis, mochten wij omringd zijn door velen. Ondanks het grote gemis heeft uw hartelijk medeleven, gebed en hulp ons goed gedaan. Wij willen iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Freddy en Rianne Hoogeveen-Goudzwaard Boaz Kapelle, 13 mei 2017 Een stoel blijft leeg Een stem blijft zwijgen We missen jou zo. Voor de belangstelling en medeleven die wij van eenieder mochten ontvangen na het overlijden van mijn mama en onze mémé zeggen wij jullie hartelijk dank. Francien Vermeire Kinderen en kleinkind Eede/Moerkerke, mei 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 139