BW Best Western. Bel: 0909- 5010194 Sanders Verras moeder met een mooi cadeau! Zweedse prijspuzzel Vul de woorden in volgens de omschrijvingen. ~T~~ ...in een hotel naar keuze! Zo doet u mee! per gesprek) Puzzelboeken vreemde munt Gfóefóte m&edep verlangen wartaal uitslaan water doorlaten eskimo hut tegen over (afk.) precisie er goed uitzien onder andere 3i mensen komaan! Euro peaan pi. in Gel derland heide- meer aardgeest koos naam bewaar plaats uitge kookt deel v.h. lichaam zie aldaar elastisch veerkracht persoon- lijk vnw. korte herensok rauw van stem ontken- ning abonnee bep. tijd kosten eenheid voor zetsel door drenkt roofvogel Alle Best Western hotels zijn hotels met persoonlijkheid. Gelegen op de meest prachtige rustieke plekjes of juist middenin het hart van een bruisende stad. Elk hotel verenigt de charme van de 'couleur locale' met de kracht van het merk Best Western. Met zo'n 60 hotels in Nederland en België en meer dan 4200 hotels verspreid over ruim 100 landen kunt u altijd en overal genieten van gastvrijheid op zijn Best. Hotels Resorts Inhoud arrangement: twee overnachtingen in een tweeper soonskamer, incl. ontbijt in een Best Western hotel in Nederland of België naar keuze (o.b.v. twee personen en beschikbaarheid). Kijk voor meer informatie op www.bestwestern.nl of www.bestwestern.be Los de prijspuzzel op. De letters in de balk onder de puz zel vormen de oplossing. U kunt uw oplossing tot 27 mei 2017 als volgt doorgeven: bel naar 0909-5010194 en spreek uw oplossing in (45 ct. per gesprek) of sms KANS[spatie]oplossing naar 3553 (45 ct. per ontvangen bericht, tarieven zijn excl. de gebruikelijke belkosten). Bij deelname aan deze prijspuzzel gaat u automatisch akkoord met onze spelvoorwaarden: www.sanderspuzzelboeken.nl/ spelvoorwaarden. De winnaars staan op sanderspuzzels.nl Geen retour-sms ontvangen? Waarschijnlijk bent u niet gemachtigd om mee te spelen. Neem contact op met uw provider. WG magazine 51

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 105