OyarJaden FAMILIEBERICHTEN 15 Rosa Maria Honorina Lafort-Waelput Suzanna E. Steigenga Kouwe Georgette Elisa Carolina Viane-Bogaard O fHensen.inq.nl Plotseling nemen wij afscheid van onze vastberaden, lieve en zelfstandige schoonmoeder, oma en ouwe-oma echtgenote van Aimé Francois Elvire Lafort f 16 januari 2009 Zuiddorpe, 26 mei 1931 t Burgh-Haamstede, 9 mei 2017 Een verdrietig afscheid van ons en tevens een gekoesterd weerzien met haar man, onze opa en dochter, mama Loes. Loes in liefdevolle herinnering Pim Wagenaar en Lonneke van den Eijnden Wouter Barbara, Elonise Floor Bart-Jan, Puck Juul Sofie Remco, Olivier Rosanne Robin Liselot Boud Ellemijn Luc Correspondentieadres: Aarle-Rixtelseweg 10 5707 GL Helmond De plechtige uitvaartdienst zal gehouden worden zaterdag 13 mei om 10.00 uur in de kerk "O.L. Vrouwe op Zee", Serooskerkseweg 2 te Burgh- Haamstede. Aansluitend zal de crematie in besloten kring plaatshebben. Voor de dienst is er van 9.15 tot 9.50 uur gelegen heid tot condoleren in de kerk. Vergaarde schemer, aan de lucht blonk laat Nog licht, er viel een gouden blanke schijn over de gevels van mijn raamkozijn uit: Mei van Gorter Zuidzande, 28 oktober 1920 Baarn, 8 mei 2017 echtgenote van Willem Steigenga, overleden 9 mei 1974 Jorine en Rob Joris Cathaline en Kees Remmert en Jose Liese en Erwin, Boas Thomas Roos en Basjan Madeleine en Niek Josefine en Lucien Steie en Eva Ruth E. S. van Mazijk Kouwe U bent welkom om met ons afscheid te nemen van onze maatschappelijk betrokken en politiek actieve moeder op zaterdag 13 mei om 16.00 uur in crematorium Zuiderhof, Kolhornseweg 13,1213 RS Hilversum. correspondentie: familie Steigenga, Hoofdstraat 21, 9842 PB Niezijl. Willem Jan Renger Anna Meeusen-Buijze Hoek* 16-10-1926 Geschokt zijn wij door het overlijden van Willem Renger echtgenoot van onze collega Engelien Wij wensen Engelien en de familie veel sterkte toe met het dragen van dit grote verlies Medewerkers, bestuur en directie Stichting Ouderenzorg Kapelle Als het leven lijden wordt, komt de dood als een vriend. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder Betsie Roorda weduwe van Goof Elzakkers in de leeftijd van 87 jaar. Ineke en Frein Heidy en Sander, Ruune Jessy en Daniël Hans en Ria Debbie en Marco, Amy, Lynn, Luca Bergen op Zoom, 6 mei 2017 Correspondentieadres: Langstraat 24 4661 SE Halsteren De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Sluis, 9 mei 2017 donderdag 11 mei 2017 kijk ook op Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Met grote vakkundigheid en volledige toewijding heeft Willem een zeer bijzondere bijdrage geleverd aan het bedrijf Thermecon. Thermecon en Willem waren onlosmakelijk met elkaar verbonden. Tot aan het einde van zijn leven was hij volledig betrokken bij ons bedrijf. Zijn "duurzame" herinnering blijft achter. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn naaste familieleden. Willem, we zullen je missen! Directie en medewerkers Thermecon Thermecon Banjaartstraat 2 4301 RRZierikzee info@thermecon.nl Ik ben het licht der wereldwij Mij volgt zal nimmer in de duisternis wandelen, maar het licht des levens hebben. (Joh. 8:12) Verbonden in liefde en nu weer samen. weduwe van Mattheus Meeusen Terneuzen f 10-05-2017 Ina Peter Kleiberg-Meeusen Ernst Maartje - Thijn, NoraCasper Martine Danny - Laura Steven Anne-Coline - Saskia Jan Jolanda Meeusen-Wolfensberger Jasper Joris Maandag 15 mei is er van 13.30 - 13.50 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk van de Protestantse Gemeente, Langestraat 6 te Hoek, waarna om 14.00 uur de dienst van Woord en gebed aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de alge mene begraafplaats. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de kerk. Geen bloemen. Correspondentieadres: J. Meeusen Vrijheidslaan 10 4533 AA Terneuzen Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. We hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was een troost dit in saamhorigheid voor je te mogen doen. We konden altijd op je rekenen en we zullen je missen. In de leeftijd van 101 jaar is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en overovergrootmoeder weduwe van Henri Bernard Viane Sluis, 10 november 1915 Oostburg: Fam. Th. Viane Sluis: Cecile en Jan van Keulen-Viane Oostburg: Johan en Willy Viane-Francke Klein-, achter- en achterachterkleinkinderen Correspondentieadres: Dr. W. Dreessstraat 20, 4524 GB Sluis Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van Rozenoord voor de liefdevolle verzorging. De eucharistieviering, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 15 mei om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sluis. Aansluitend is de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de viering is er gelegenheid tot condoleren van 10.00 tot 10.25 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72