wié X 1 CULTUUR 25 Dit plekje is nog vrij Nu volop Last Minutes Karin's muziekwereld. Maar ook wel een beetje griezelig dat ik iemand speel die nog leeft en straks gewoon in de zaal zit. Kijk, het is geen soundmix- show. We geven toch een eigen in vulling aan deze voorstelling." „Zeker, we hebben samen Musical in Concert gedaan, eerder dit jaar. Te gek dat we deze shows samen doen, maar ook even schake len. Vajèn is tien jaar jonger. Ik zie haar echt als mijn kleine zusje. Dan is het best even raar om nu geliefden te spelen. Aan de andere kant: Vajèn heeft een oude ziel, hè. Dus dat komt goed." Hoe raar is het dat Gloria Estefan de grootste successen beleefde toen jij nog een peuter was? „Maar de hits zijn tot op de dag van van daag bekend. Die muziek ligt me. We hebben een band van twaalf man, vijf bla zers, percussie alles. Bij welk theater zie je dat nog? Deze musi cal heeft iets ma gisch. Met die hits erbij. Dr. Beat. Bad boy. Conga. De her kenbaarheid. Klonk zó lekker. Er was meteen sfeer. Na het zien van deze musical willen de mensen direct op va kantie." „Een artiest! Die van het ene project in het andere valt. Ik hoef niet in een hokje. Heerlijk, die combi! Ik blijf mezelf uit dagen. Deze maand mag ik weer een film doen. Er komt weer muziek aan en ik ben bezig met een kinderboek." Na het zien van deze musical wilen mensen direct op vakantie „Twaalf kinderliedjes met bijpas sende verhaaltjes. Dadoe gaat het he ten. De teksten zijn af, dit weekend zingen twee kinderen de liedjes in. In september komt het uit. Gaat over de belevingswereld van een peuter en wat karaktertjes om hem heen. Schrijf ik uit eigen ervaring. „Zeker, daarom sta ik straks ook geen zeven avonden in de week op het to neel. Ik hoop trouwens dat Lux een keertje kan komen kijken. Hij is dan bijna vijf. Benieuwd of hij het kan volhouden." „Mwoah. Als je echt een sixpack wilt houden, moet je op bijna niks leven. Daar heb ik geen zin in. Het leven is veel te leuk om alleen maar op het eten te letten. In de winter laat ik die strakke schema's wat los. Daar begin ik in maart dan weer mee richting de zomer, al moet ik zeggen dat dat in Zeeland ook niet erg gelukt is. Het le ven is zoveel leuker met lekker eten." Altijd inclusief: Wslvlucht verblijf huurauto O Kleinschalige accommodaties O weg van de massa Inca Wil jij tijdens je vakantie weg van de massa op ontdekking gaan en zelf je tempo bepalen Zoek je rust, ruimte en vooral geen gedoe Kijk dan op www.karinschoice.nl usief www.karinschoice.nl 020 - 44 99 470 zaterdag 6 mei 2017 En een voordeel: je kende Vajèn al. Je zingt, acteert en presenteert. Wat ben je nu eigenlijk? 2011 en kreg^^oon'lux (4)'en dlfclu 6' p°Uwde in foto hans van der beek dochter Posy (2). 44 Je schrijft óók nog? Kom je wel toe aan je eigen kleuter en peuter? Over volhouden gesproken, is je sixpack uit Onze jongens nog in tact? On Your Feet is vanaf oktober te zien is in het Beatrix Theater in Utrecht. Villa's met privé zwembad Boutique hotels Originele appartementen 8 dagen vanaf Spanje - Andalusië - Periana Cortijo las Monjas appartementen Griekenland - Zakynthos - Limni Keri Fiore Levante Villa's

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 27