OvsrJeileri k 26 FAMILIEBERICHTEN Duste Guus Aerts O fflensen.inq.nl Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Gerben Brandsma Echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Ina Bosselaar Familie Bosselaar Oudelande, mei 2017 Mevrouw Magdalena Janneke Catharina "Magda" O Enige en algemene kennisgeving Je sliep zo stil vannacht de zon kon het niet weten dat jij zo vreedzaam en zo zacht de ochtend zou vergeten... Toon Hermans Een bijzonder mens is van ons heengegaan, onze lieve broer, zwager en oom IJzendijke, 31 mei 1942 t Schoondijke, 4 mei 2017 IJzendijke: Anny Hinneman - Aerts Gaston Hinneman Geertmidenberg: Henny Neve - Aerts Ad Berende Neven en nichten Correspondentieadres; Stichting de Okkernoot Prins Bernhardstraat 2 4507 BE Schoondijke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 10 mei om 11.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. We hebben thuis, zoals zijn grote wens was, afscheid genomen van Guus Guus was een markante man, een levensgenieter, eigenzinnig, humoristisch, zachtaardig, hij hield van veel mensen om zich heen. We zullen zijn vrolijkheid missen. Bewoners, medewerkers en cliëntenraad van de Okkernoot. Firmin Pieter Bertrand van Remortel '7 g \JK-, Dankbetuiging Voor uw medeleven en belangstelling welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Sjef van Campen betuigen wij u onze oprechte dank. Namens zijn echtgenote, kinderen en kleinkinderen. Hulst, mei 2017 Maria van Hecke-Vermeirssen Eddy Colpaert Dankbetuiging Het heeft ons allemaal zo goed gedaan dat wij zoveel belangstelling en medeleven mochten ontvangen na het overlijden van mijn echtgenote, mijn ma Jet Maerman Wij willen u hartelijk bedanken. Nieuw-Namen, mei 2017 Georges Martens Paul Martens Marianne Martens-Aps Marij Wiemes-Vink kijk ook op zaterdag 6 mei 2017 Haar glimlach en haar zorgen zijn voorbij haar lieve aandacht voor de daagse dingen die door haar hoofd en door haar vingers gingen, en alles wat zij was voor u en mij. Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn zorgzame ma, onze lieve oma en onze trotse overgrootmoeder echtgenote van de heer Willem Jacobus Boeije 1 12.05.2011 Oostburg, 24 maart 1928 t Oostburg, 4 mei 2017 Ma en Oma van: Ineke Boeije Benny en Kimmy Mariska en Mike Mai té Milan Schoonzus van: Suus Duste-de Jonge Correspondentieadres: Valerius De Saedeleerstraat 4, B-9940 Ertvelde Wij gedenken Magda tijdens de uitvaartdienst, waartoe wij u vriendelijk uitnodigen, op dinsdag 9 mei 2017 om 14.00 u in Woonzorgcentrum De Stelle te Oostburg, ontmoetingsplaats De Babbelaar, gevolgd door de crematie. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. De asurne van Magda wordt bewaard op een speciaal plaatsje in familiekring, naast deze van mijn papa en onzeopa, naarwiezij zo verlangde. Met dank aan en waardering voor het personeel en de vrijwilligers van het verpleeghuis De Stelle voorde liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, worden verzocht deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Prachtige jaren niet treuren dat ze voorbijgingen glimlachen dat ze er geweest zijn. Het is goed geweest, ik ga naar onze Peter Heden overleed mijn lieve man, onze pa, pepe en broer echtgenoot van Maria Clementina van Remortel-Freijser Hij overleed in de leeftijd van 88 jaar. Sint Jansteen: Maria van Remortel-Freijser Axel: Magda en Donald Pascuzzo-van Remortel Sint Jansteen: Ludi en Trees van Remortel-Audenaert Robin en Mónika Angelique en Tim, Jelle Sint Jansteen: Peter van Remortel in herinnering Philippine: Paul en Gerda van Remortel-Paelman Peter Moraira (Sp): Francien en Bernd Boesemann-van Remortel 2 mei 2017 Martje van Wardje 21, 4564 CZ Sint Jansteen U kunt afscheid nemen van Firmin in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 8 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 9 mei om 11.00 uur in de kapel van Ó.L.Vrouw ter Eecken, te Kapellebrug, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats te Sint Jansteen. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Philippine, mei 201 7 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve vader en opa Ingeborg en Hendrik Ilse en Giovanni Lieke - Tom, Tim - Valerie, Stijn Philippine Axel, mei 2017 We zijn geraakt door het overweldigende en hart verwarmende medeleven na het overlijden van mijn lieve partner en moeder die niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. Uw belangstelling bij het afscheid, woorden van troost, de vele kaarten, de bloemen en de schriftelijke bemoedigingen tijdens haar ziek-zijn, maken het gemis niet minder maar zijn een bron om verder te gaan. Allen hartelijk dank. Wilfried en Menno Koewacht, mei 2017 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de vele kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Vogelwaarde, mei 2017 Kees Wiemes MarjolaRolina

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 193