een kijkje in de Informatiebijeenkomst over schenken en nalaten Voordelig genieten! reiskatern.nl Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Op 8 mei organiseert de Koninklijke NederlancFse Redding Maatschappij (KNRM) in Westkapelle een Schuddebeurs Donkereweg 67 - Hangingbaskets Flowerbags Hangplanten - T 0111 41 25 61 - E info@detol.nl - Perkplanten Geraniums Kuipplanten MENSEN REDDEN MENSEN»> Ga naar pzc.nl/voorjaarsuitjes Genieten van de Griekse zon \j TUI Zonovergoten Kreta 8-daags arrangement Vanaf Datum: Maandag 8 mei 19.30 uur-22.00 uur Locatie: KNRM-boothuis Zuiderhoofdweg 1 Westkapelle Deelname is kosteloos en geheel vrijblij vend. Uitgangspunt van de bijeenkomst is niet iets van u te vragen, maar u wegwijs te maken in de veranderende wetgeving op dit gebied. Met belangeloze medewerking van een regionale notaris. Tijdens de bijeenkomst wordt ondermeer aandacht besteed aan het executeurschap. De KNRM heeft veel ervaring op dit gebied en kan u veel zorgen uit handen nemen bij het afwikkelen van uw nalatenschap. Ook het schenken met fiscaal voordeel komt aan de orde. Er is tijdens de bijeen komst veel gelegenheid tot het stellen van vragen. Zowel plenair, als persoonlijk. Aanmelden kan via 0255 - 54 84 54 info@knrm.nl (hoofdkantoor KNRM) U kunt niet komen? Vraag vrijblijvend de informatie brochure aan op 0255 - 54 84 54 of info@knrm.nl KNRM Uw schenking helpt levens redden o Zelfs met je ogen dicht voel je het al: de Griekse zon op je huid, het warme zand tussen de tenen en het ruisen van de zee op de achtergrond. Je proeft die onovertroffen olijfolie, verse dadels, feta, tomaat, Griekse wijn en raki. Kreta wordt elk jaar weer bezocht door toeristen uit alle windstreken. En niet voorniets! Op Kreta vindt men niet alleen heerlijke zandstranden en prachtige natuur, maar ook gebouwen die meer dan één millenium voorbij hebben zien gaan. Een mooie bezienswaardigheid op Kreta zijn de bekende opgravingen van Knossos, waar het Minoïsch paleis ligt. Ben je meer actief ingesteld? Wat dacht je dan van een voettocht door de achttien kilometer lange Samariakloof? Chersonissos is de populairste badplaats op Kreta. Alle aanwezige faciliteiten zijn dan ook voornamelijk gericht op het toerisme. Er zijn verschillende stranden in en rondom Chersonissos. Een groot deel van de stranden bestaan eigenlijk uit een verzameling van kleine strandjes en baaitjes. Iets verder landinwaarts, tussen de hoger gelegen olijf boomgaarden, bevinden zich de authentieke Griekse dorpjes Koutouloufari, Piskopanio en Oud- Chersonnisos. Vanuit deze dorpjes heb je een prachtig uitzicht op Chersonissos en het azuurblauwe zeewater. Appartementen Ida Village I en II De enthousiaste eigenaren zorgen ervoor dat het je aan niets ontbreekt. Dat merk je aan de betrokkenheid. Het appartemen tencomplex is ruim van opzet en heeft een aantal zwembaden met ligbedden zodat je hier optimaal van de zon kunt genieten. Ida Village heeft alle faciliteiten voor een heerlijk rustige vakantie, maar ligt ook op 700 meter van het bruisende centrum. In het voor- en naseizoen is Ida Village zeer geschikt voor gezinnen en actieve ouderen. Je kunt in de buurt prachtig wandelen door de bergkloven en een romantische boottocht naar Santorini maken. Inclusief: Retourvlucht Amsterdam - Heraklion met TUI Fly Luchthavenbelasting, brandstofheffing Transfer van luchthaven naar accommodatie en v.v. Nederlandssprekende reisleiding 7x overnachting in een 2 kamer appartement 8 dagen. Nu vanaf: 249,- p.p. Prijs is per persoon per arrangement o.b.v. 2 personen per kamer en Economy vlucht. Exclusief 2,50 calamiteitenfonds en 20,- reserveringskosten per online boeking. Aankomst dagelijks (behalve op maandag). De vanafprijs is beperkt beschikbaar op geselecteerde data bij vertrek vanaf Amsterdam Schiphol. Vertrek vanaf Rotterdam, Eindhoven en Groningen ook mogelijk. De actuele prijzen per vertrekdatum vindt u op de website van Reiskatern. Voor informatie, prijzen en om te boeken ga je naar de website reiskatern.nl. Je kunt ook bellen met TUI tel.: 0900- 8847 (0,70 pg) of langsgaan bij een TUI winkel in de buurt o.v.v. Persgroep Kreta - Appartementen Ida Village Meer informatie en boeken Ga voor Appartementen Ida Village I en II naar onze website reiskatern.nl/pzc/TUI1722 of bel metTUI 0900-8847 (0,70 pg) of ga langs bij een TUI winkel 4f|l Vertrek: mei t/m oktober 2017 Genieten van de zon Griekse salade eten op terras Populair appartementencomplex Ook vertrek vanaf Eindhoven en Rotterdam

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 54