5 Vrijstaande woningen met veel tuin en rustige ligging KIJK VERGELIJK Ik raad iedereen aan in zee te gaan met een interieurarchitect besloten we er twee badkamers van te maken. Een voor onze dochter. Nu zij uit huis is, wilden we weer wat meer ruimte. Bovendien was hij aan vervanging toe. De badkamer is prachtig gewor den. We hebben nu veel meer ruimte en licht, precies wat we wilden. En het stuk dat vroeger van mijn dochter was, is nu mijn inloopkast." Losse eindjes Fred: „Het huis is nu voor het groot ste deel af, op een paar details na. In de tuin willen we bijvoorbeeld nog een perkje met wat vaste planten. Er hangt ook nog niks aan de muren binnen. We willen het nog wat aan kleden met schilderijtjes, maar we zijn heel voorzichtig. We willen het geheel namelijk niet verpesten. Je wil altijd alles in een keer afhebben, maar eigenlijk is het leuker om alles in stukjes te doen. Dan wordt het huis meer van jezelf." Thuis Elly: „Toen we vanuit het buitenland terugkeerden naar Nederland, kwa men we in een nieuw huis. We zijn hier toen ze begonnen met de ver bouwingen wel even geweest, maar verder kregen we alle vorderingen te zien via foto's en video's die onze zoon stuurde. Hij studeerde in Eindhoven en zat daar op kamers, maar woonde hier wel in de weekenden. Het voelde toch even vreemd toen we thuiskwa men. Je wilt in je vertrouwde bank ploffen, maar die is ineens weg. En als je 's ochtends naar beneden kwam, dacht je altijd even: 'oh ja, al les is nieuw!' Maar na twee dagen al voelden we ons hier volledig thuis." Architect Fred: „Ik kan iedereen aanbevelen om in zee te gaan met een interieu rarchitect. We misten wat aan ons huis, maar wisten niet exact wat. We vroegen Peter om van ons huis een thuis te maken. Dat is hem abso luut gelukt. We wonen hier heel graag." Even voorstellen vrijdag 5 mei 2017 PZ Hoofdplaat Adres: Oostlange- weg 13 Prijs: €365.000 kk Bouwjaar: 1954 Kenmerken: eenge zinswoning met een perceeloppervlakte van 1940 m2. Drie slaapkamers en een badkamer met ligbad en douche. Landelijk gelegen, aan rustige weg, met vrij uitzicht. Zoutelande Adres: Pauwtje 4 Prijs: €1.050.000 kk Bouwjaar: 2003 Kenmerken: villa met een perceelopper vlakte van 1320 m2. Vijf slaapkamers en vier badkamers. Ge legen aan een rus tige weg in woonwijk met rondom tuin en een zonneterras. Axel Adres: Churchilllaan 7 Prijs: €445.000 kk Bouwjaar: 1965 Kenmerken: bunga low met een perceel oppervlakte van 1557 m2. Zes slaapkamers, tuin rondom en vrij staande houten ber ging. Gelegen in bos rijke omgeving. Biervliet Adres: Achterweg 27 Prijs: €495.000 kk Bouwjaar: 1994 Kenmerken: vrij staande villa met per ceeloppervlakte van 1794 m2. Negen ka mers, waarvan vijf slaapkamers. Tuin rondom. Gelegen aan een rustige weg. Fred en Elly Walravens hebben zich hun nieuwe huis snel eigen gemaakt. FOTO'S CAMILE SCHELSTRAETE Middelburg Adres: Tureluurstraat 4 Prijs: €419.000 kk Bouwjaar: 2000 Kenmerken: vrij staande woning met een perceelopper vlakte van 436 m2. Het huis heeft drie slaapkamers en een badkamer met ligbad en douche. Gelegen aan een rustige weg. meteen 'eigen —Fred Walravens Fred Walravens (57), laboratoriummanager bij Dow Chemical Elly Walravens (56), huisvrouw Fred en Elly hebben twee kinderen: Max (26) en Charlotte (24)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 45