I 4 Fred en Elly Walravens kochten in 2006 hun huis in de Zeesluis in Hulst. Vervolgens woonden ze vijf jaar in Houston en vier jaar in Saudi-Arabië. Ondertussen nam een interieurarchitect hun woning onder handen. Huizenpaspoort red: „Mijn vrouw en ik hebben verre van dezelfde smaak. Zij houdt van landelijk en tierelantijntjes, ik van modern en strak. We kwamen er samen niet uit, dus besloten we anderhalfjaar geleden op zoek te gaan naar een interieurarchitect. We vonden het handig dat alles ge daan werd voor we terugkwamen naar Nederland. Tijdens een etentje bij restaurant Inter Scaldes in Krui- ningen viel ons op hoe mooi de in richting was. We hoorden dat interi eur architect Peter Klemann hiervoor verantwoordelijk was en zo is het balletje gaan rollen." Terug in Nederland kwamen we in een nieuw huis terecht Elly: „De plek waar nu de eettafel staat, was vroeger niet meer dan een doorloopruimte. Ik wilde deze vul len, maar ik wist niet hoe. Toen ze onze nieuwe tafel voor het eerst bin nen brachten, dacht ik: 'zo groot!' Maar hij is echt prachtig en heerlijk om aan te zitten. Je kunt elkaar alle maal aankijken en toch heeft ieder een de ruimte om zijn eigen ding te doen. We hadden zelf nooit zo'n tafel neergezet, terwijl we hier nu altijd zitten met visite. Als ik alleen thuis ben, zit ik wel nog steeds in de keu ken. Maar met Fred zit ik altijd hier." Spannend Fred: „De bedoeling was dat deze ruimte meer gebruikt zou worden en daar heeft Peter echt voor gezorgd. Wij dachten: we breken dat stuk muur tussen de woon- en eetkamer af. Hij heeft die muur juist verlengd, zodat je vanuit de bank niet de tuin in kunt kijken. Dat maakt het span nender en daardoor moet je hier wel komen zitten. Daar waren we zelf nooit opgekomen, maar het werkt echt." Meer ruimte Elly: „We hadden een grote badka mer, maar toen we het huis kochten, HULST vrijdag 5 mei 2017 A es n euw maar toch Gertie de Boey 44 —Elly Walravens Het vrijstaande huis aan de Zeesluis 1 in Hulst is gebouwd in 2006 en vorig jaar aangepast onder lei ding van een interieu rarchitect. De woning heeft een ruime tuin en is rustig gelegen nabij het cen trum en het park van Hulst. De gemeente Hulst heeft ruim 27.000 inwoners en beslaat het oosten van Zeeuws- Vlaan deren. De vestingstad Hulst is een levendige centrumgemeente, die jaarlijks vele dui zenden toeristen trekt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 44