crt 22 Als Feyenoord de titel pakt zal er in2032of later Kort Geen verlenging Guardado PSV zal het contract van Andrés Guardado (30, foto), dat nog loopt tot medio 2018, niet verlengen. Het is nog niet bekend of de Eindhovense club en de Mexicaan deze zo mer al uit elkaar gaan. Gelet op zijn kansen op deelname aan het WK van 2018, nog al tijd een doel van Guardado, zou de midden velder best nog een seizoen in de eredivisie willen blijven. Guardado speelt sinds de zo mer van 2014 voor PSV. Mertens langer bij Napoli Dries Mertens (29) staat op het punt zijn contract bij Napoli tot medio 2021 te verlen gen, meldden Italiaanse media. De Belg zou jaarlijks tussen de 4 en 4,5 miljoen euro gaan verdienen. De ex-speler van PSV en FC Utrecht, die in verband wordt gebracht met een transfer naar Internazionale en Man chester United, is dit seizoen al goed voor 22 competitietreffers. Koeman niet met Barga bezig Ronald Koeman (54, foto) heeft tegenover het Catalaanse Sport benadrukt graag trainer van FC Barcelona, waar huidig trainer Luis Enrique na dit seizoen stopt, te worden. Maar, zo benadrukt hij, eerst wil hij met Everton de Champions League bereiken. Koemans andere droom, bondscoach van het Nederlands elftal worden, liet hij om diezelfde reden recent ook links liggen. UITSLAGEN 'Barney' Beroep Giro Hakim Ziyech (24) schiet in de lach als hij terugdenkt aan het moment zo vlak na Ajax-Lyon. Daar stonden de spelers van Ajax ineens op het parkeerdek van de Amsterdam Arena. Het uitzicht op honderden zingende en springende suppor ters, dolblij met de reuzenstap die Ajax zette op weg naar de finale van de Europa League. Toen Ziyechs naam werd gescan deerd, tilde André Onana hem in de lucht. Het overhemd losjes om het tengere lijf. „Want toen ik hoorde dat al die supporters daar stonden, kwam ik net onder de douche van daan. Had niet eens tijd om mijn stropdas om te doen. Geweldig om die vreugde te zien bij die mensen." Ziyech speelde weer sterk. Met drie assists als statistische onder bouwing. Alhoewel hij in de slot fase nog had willen en moeten sco ren. In een wedstrijd waarvan de beelden, net zoals na de confronta tie met Schalke, de wereld over gin gen. Zoveel opwinding, zo'n inten siteit, zo'n klinkend resultaat. Ziyech: „Dat had ik al eerder hoor. Eigenlijk al toen ik tekende wist ik: deze stap gaat mij verder brengen als voetballer. Ik ben niet ontevre den, maar ik heb dit jaar ook min dere wedstrijden gespeeld. Zeker ook in Europa. Dan besef je wel: het is goed dat ik van FC Twente niet naar een buitenlandse club ben ge gaan. „Er zijn natuurlijk genoeg voor beelden van jongens die na een mindere periode op de bank terecht komen en uiteindelijk gefrustreerd raken. Ik was dus al eerder tot het besef gekomen dat de stap naar Ajax perfect voor mij is geweest, maar tegen Lyon kwam daarvan de bevestiging." „Om eerlijk te zijn dacht ik zelf ook dat een Europese finale er niet meer in zou zitten voor een Nederlandse club. Maar wij bewijzen toch dat het kan. Tenminste, we zijn nu wel erg dichtbij. Dit mogen we vol gende week natuurlijk niet meer vrijdag 5 mei 2017 VOETBAL VOETBAL VOETBAL VOETBAL Europa League. Halve finales. Celta de Vigo - Manchester United nnb. Return op 11 mei. Eerste divisie. Programma, vandaag 20.00 uur: MVV Maastricht - RKC Waalwijk, FC Emmen - Jong FC Utrecht, Fortuna Sittard - FC Volendam, FC Den Bosch - FC Dordrecht, FC Eindhoven - Helmond Sport, Telstar - VVV-Venlo, FC Oss - De Graafschap, Achilles'29 - Jong PSV, Jong Ajax - SC Cambuur, Al- mere City FC - NAC Breda. TENNIS Mannen München (Dui.), tweede ronde: Pella (Arg) - Fognini (lta/4) 6-3 6-2, Zeballos (Arg) - Kohlschreiber (Dui/5) 7-6 (5) 6-4. Istanboel (Tur.): Djere (Ser) - Lorenzi (lta/4) 6-4 6-3, Schwartzman (Arg/3) - Thompson (Aus) 6-1 6-3, La- jovic (Ser) - Joezni (Rus) 3-6 6-0 6-3. Vrouwen Rabat (Mar.), kwartfinales: Errani (Ita) - Gavrilova (Aus/3) 7-6 (5) 6-4, Lepchenko (VS) - Bellis (VS) 6-3 6-2. Praag (Tsj.): Strycova (Tsj/3) - Siniakova (Tsj/8) 6-3 5-7 6-3, Barthel (Dui) - Giorgi (Ita) 7-6 (0) 7-6 (6). GO H Na een 5-7 ne derlaag tegen Dave Chisnall is de kans op een plaats in de play-offs in de Premier League voor darter Ray mond van Bar- neveld bijzon der klein ge worden. Al weer zijn vijfde nederlaag in zes duels. .-am. l Kevin Stroot- man (foto) blijft voor twee wedstrijden geschorst. De Italiaanse voet balbond heeft het beroep van AS Roma tegen zijn schorsing, voor een schwalbe, afgewezen. l De Italianen Stefano Pirazzi en Nicola Ruf- foni, zouden een dag voor de start van de Giro betrapt zijn op het ge bruik van do ping, aldus La Gazzetta dello Sport. O Q. 0) Transformatie Ziyech Ajax genoot gisteren na van het memorabele duel met Olympi- que Lyon (4-1). De getransfor meerde Hakim Ziyech blonk, na enkele mindere wedstrijden, weer uit. Hij ziet het als de be vestiging dat zijn keuze voor Ajax de juiste was. Daniël Dwarswaard Amsterdam Had je tijdens de wedstrijd het besef: dit is de reden dat ik naar Ajax ben gegaan? Een finaleplaats in de Europa League gloort. Niemand in Ne derland hield daar rekening mee.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 22