COLOFON Familieberichten Overleden 1 rilensgn.inq.niFAMILIEBERIC15 Jan Johannes Paauwe Albertine Johanna Zwart-Tijssen 1 mei 2017 Roger Seraphinus Franciscus Schalkens Annie Honorina Bolssens Tineke Henk de Ritter donderdag 4 mei 2017 Vol verdriet geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa weduwnaar van Hendrika Jacoba Paauwe - van de Zande in de leeftijd van 85 jaar. Kapelle: Diana en Leo Cleiren Marlies en Mark Eveline en Fern Tom Nisse: Caroline Paauwe Correspondentieadres: Biezelingsestraat 34bis, 4421 BS Kapelle De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op maandag 8 mei om 11.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan mijn lieve man en zorgzame pa echtgenoot van Hij overleed in de leeftijd van 84 jaar. Heikant: Annie Schalkens-Bolssens Hulst: Ronald Schalkens 2 mei 2017 Vylainlaan 7, 4566 AV Heikant kunt afscheid nemen van Roger in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstede- weg 102b te Hulst, op vrijdag 5 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 6 mei om 11.00 uur in de aula van het crema torium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Je was een vrouw van weinig woorden. Duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van creativiteit weven, spinnen en muziek. weduwe van Hugo Zwart Rotterdam, 24 juni 1924 Aardenburg, 1 mei 2017 Gawler (SA): Annemarie en Graham Tom en Abby Nikki en Gerard Greensted Green (UK): Marjolein en Charles Robert en Leoni Alexandra en Dan Michael Aardenburg: Kitty en Annelies Jeroen en Laura Joeri en Michaela Aron en Linda Aardenburg: Nicolette en Jan Geert en Sonja Emma, Joep De klein- en achterkleinkinderen hadden een speciaal plekje. Correspondentieadres: Landstraat 30, 4527 CX Aardenburg We nemen in besloten kring afscheid. Schriftelijke condoleance. Wij danken iedereen hartelijk voor het medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Uw aanwezigheid op de dag van de uitvaart en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. De familie Terneuzen/Hoek, mei 2017 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc(a)persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. -V,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72