Extra voordelige cruise Hollandsche Steden reiskatern.nl Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Voordelig genieten! ATTRACTIEPARK TOVERLAND ^oT^pin f Haarlem reizen *nl 4- of 5-daagse riviercruise per MS Allegro***+ Wegens groot succes extra data ingekocht! Ervaar de magie van Toverland Van 287-voor 22,40* Ga naar pzc.nl/voorjaarsuitjes 6ekiJk NIEUWE EXPOSITIE Harlingen Stavoren Lemmer Enkhuizen landam# f Riviercruise Hollandsche Steden Meer informatie en boeken: Ga voor 4- of 5-daagse riviercruise per MS Allegro naar onze website reiskatern.nl/pzc/STIP1704 of bel met Stip reizen via 088 -7070600 3jt! Texel Reisprogramma Vaar tijdens deze prachtige riviercruise door het mooie Noord-Nederlandse landschap en kom veel te weten over dit gedeelte van Nederland. Het 3-ster- ren-plus MS Allegro, een écht Stip- schip, stopt onderweg langs schitte rende oude steden. Aan boord verblijft u o.b.v. volpension. Er is iedere dag live muziek aanwezig. Deze riviercruise begint vanuit de bekende Bataviahaven in Lelystad. In deze haven ligt de prachtige replica van het VOC-schip Batavia. Afhankelijk van de door u gekozen vertrekdatum, vaart u naar o.a. Stavoren, de 'haringstad' Enkhuizen, het grootste Waddeneiland Texel, de prachtige oude stadsgrach ten van Sneek, en/of Hariingen. Maar de riviercruise doet ook tal van andere mooie bestemmingen aan zoals Lemmer en de Noord-Hollandse hoofd stad Haarlem. Een gedetailleerde vaarroute per vertrekdatum vindt u op onze website, onder het tabblad 'Cruiseprogramma'. MS Allegro Het 3*+ Stip-schip MS Allegro is het vlaggenschip van Calanda Rivierline Cruises en vaart sinds 2 jaar exclusief voor Stip. Het MS Allegro is van alle gemakken voorzien. Zo bestaat het uit 3 dekken inclusief zonnedek. Verder treft u er een personenlift, receptie en 8 juli (5 dagen) v.a.259 12 juli (4 dagen) v.a.259 sfeervolle lounge met bar. Daarnaast is er dagelijks live muziek en Stip- begeleiding aanwezig. Ook heeft u de mogelijkheid om in diverse havens op excursie te gaan. Deze zeer voordelige excursies zijn aan boord bij te boeken. Inclusief 4- of 5-daagse cruise per MS Allegro in een hut op het beneden- of bovendek Verzorging o.b.v. volpension Stip-begeleiding aan boord Havengelden Voorwaarden: Prijzen zijn op basis van 2 personen per hut en onder voorbehoud van beschik baarheid en wijzigingen, excl. vervoer naar en van de haven van Lelystad, niet genoemde maaltijden en drankjes, administratiekosten 25 per boeking en 2,50 bijdrage Calamiteitenfonds. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Stip Reizen via 088-7070600 o.v.v. Lezersreis Wegener. Voor meer informatie zie: www.stipreizen.nl/lezersreis Verblijf aan boord o.b.v. volpension Stip-begeleiding aan boord Dagelijks live muziek aan boord Te boeken als 4- of 5-daagse cruise ■V- Geniet deze zomer van deze heerlijke 4- of 5-daagse riviercruise met ons eigen Stip-schip het MS Allegro. Het schip van Calanda Riverline Cruises vaart exclusief voor Stip Reizen en brengt u langs de prachtigste Hollandse steden. U verblijft aan boord op basis van volpension. Door de uitgebreide faciliteiten, de vriendelijke sfeer aan boord en de uitstekende prijs/kwaliteitverhouding geniet u van een comfortabele cruisevakantie. Als lezer van deze krant ontvangt u natuurlijk de beste prijs. U vaart u al mee vanaf €259! Zoveel voordeel laat u toch niet liggen? Ga op avontuur in de mysterieuze wildwaterbaan Djengu River, ontdek uw eigen magische krachten in het Toverhuis of waag een ritje per motor in de unieke lanceerachtbaan Booster Bike. Even afkoelen? Stap dan in de boomstamwildwaterbaan Backstroke, waar het ritje eindigt met een splash vanaf 15 meter hoogte! Met meer dan 30 attracties en shows voor zowel jong als oud, beleeft iedereen in Attractiepark Toverland gegarandeerd een magisch mooie dag. SEVENUM I Geldig t/m 30 september 2017 Attractiepark. Sevenum Best geselecteerde uitjes van Nederland Divers aanbod Meer dan 30 uitjes Op Op 13 mei opent in het Zeeuws Museum de gloednieuwe presentatie Dit is Zeeland. Het resultaat is verrassend en divers. Honderden collectiestukken, waaronder een aantal nieuwe aanwinsten en bruiklenen, vertellen een verhaal over Zeeuwen door de eeuwen heen. Boek nu een exclusieve rondleiding door Zeeuws Museum-directeur Marjan Ruiter en PZC-journalist Jan van Damme en geniet van Zeeuwse lekkernijen in hetZMCafé. Datum: 16 mei 2017 Tijd: 13.30 uur tot 17.00 uur Prijs: 24,95 Inclusief: twee rondleidingen en Zeeuwse high tea

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 39