Proef de historie van Italië! Ga naar pzc.nl/wo2 Meer dan 12 uur uniek archiefmateriaal :tweede WERELDOORLOG Extra: 20 korting p.p.! Vertrek vanaf Eindhoven Individuele rondreis Inclusief autohuur Nieuw in het assortiment in 2017 De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 8 dagen nu vanaf Al rijdend door het groene Umbrië bewondert u glooiende landschappen en historische steden. Als afsluiter naar het bestbewaarde geheim van Italië, Le Marche, met bergen, stranden en karakteristieke dorpen. Geniet met volle teugen! Boek vóór 15 mei op Kras.nl/LR62253 Wpw. Nederland in WOII "Nederland in de Tweede WereldoorLog" bevat unieke verhalen en beelden van Nederland tijdens deze allesomvattende oorlog. Nooit eerder werd er zo specifiek gekeken naar de rol van Nederland in de oorlog en hoe de overheersing van de Duitsers ervaren werd. 12 DVD box y/ Inclusief de documentaire Nederland Bevrijd Nergens goedkoper "koerland in de - -m-i; 1940 1945 ♦•OO" Fly Drive Umbrië Le Marche Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR62253 Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 15 mei 2017. Ga naar Kras.nl/LR62253 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR62253 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds. Vanuit het vliegtuig stapt u in Bologna direct in uw huurauto om in 8 dagen wonderschoon Italië te ontdekken. Proef de traditionele Bolognese-saus, dwaal door kleine dorpen aan het Bolsenameer en bewonder eeuwenoude kastelen. Struin door smalle straatjes, geniet van de sprookjesachtige natuur en smul van heerlijke pizza's en gelati op een van de vele terrasjes. Wat is vakantievieren toch heerlijk. Inbegrepen: retourvlucht Eindhoven- Bologna metTransavia, handbagage, luchthavenbelasting, brandstof heffing, verblijf in toeristenklasse hotels, ontbijt en all inclusive autohuur 0 eigen risico). Niet inbegrepen: zie onze website. Vertrek: van 2 mei t/m 22 oktober 2017. Lezersprijs 8 dagen nu vanaf 599,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 72