Overleden fllensenlinq.nl FAMILIEBERICHTEN 15 Geerard Verschiere Geerard Verschiere COLOFON Familieberichten Jan Lukasse O ITIensen inq.nl Nel Sanderse - Passenier Neeltje Prina Jan Lukasse lieve oma Jacob Hendrik Vermaire woensdag 3 mei 2017 kijk ook op 'Ik ben de goede Herder en Ik ken de mijne en de mijne kennen Mij Johannes 10 14 Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar ook dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zorgzame vader en opa Sinds 17 juli 2013 weduwnaar van Bregtje Verschiere-Kole in de leeftijd van 84 jaar. Temeuzen: Geerard en Jolanda Verschiere-den Toonder Werner Rutger Goes: Lian en Joop van Dienst-Verschiere Jordy en Linda Mike Robin Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Poelwijckvoor de goede en liefdevolle verzorging. 30 april 2017 Zorgcentrum 'Poelwijck', 's-Heer Arendskerke Correspondentieadres: Langemeet 115,4464 BJ Goes. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 6 mei om 10.00 uur in de 'Dorpskerk' te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er in de kerk van 9.15 tot 9.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van onze vader en opa. Na de begrafenis is er in de 'Dorpskerk' gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt ii dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Op 30 april 2017 overleed op 84 jarige leeftijd onze lieve broer en oom weduwnaar van Bregtje Kole Familie Verschiere 's-Heer Arendskerke, 1 mei 2017 Ik heb een mooi leven gehad. Het is goed geweest. Heden is overleden onze lieve moeder en schoonmoeder weduwe van Jan Sanderse Den Helder, 18 oktober 1927 Oost-Souburg, 1 mei 2017 Maassluis: Oost-Souburg Rob en Geno Herbert Onze speciale dank gaat uit naar het personeel van WVO Zorg voor hun liefdevolle behandeling tijdens haar laatste maanden. Correspondentie voor Familie Sanderse zenden aan: Ad Wisse Uitvaartverzorging, Ringbaan West 2,4461 ED Goes. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 5 mei van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Van Dishoekstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaand aan de crematie, vindt plaats op zaterdag 6 mei om 12.30 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Met verdriet hebben we kennis genomen van het overlijden van onze oudste broer en zwager, Hasselt (B) Johan en Lilli Resteren Rinus en Ank Kapelle Miep en Rinus We wensen Lenie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Toch nog onverwachts overleden onze zwager en oom Wensen Leni en kinderen sterkte toe. Vlissingen Fam. Salome - Schinkel Souburg Fam Schinkel- v.d Velde Rust zacht Stefan en Natascha De Heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Psalm 23: 1 en 2 Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, delen wij u mede dat op 88-jarige leeftijd, zacht en kalm is ingeslapen onze lieve vader, schoonvader en opa weduwnaar van Neeltje Haak Terneuzen, 17-6-1928 j" Terneuzen, 30-4-2017 Terneuzen Henk Kortenhoef Frans en Gorieke Jaap en Chantal Corien en Paul Luc en Sophie Breda Marc en Gary Terneuzen Jettie Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 21 1 4536 GN Terneuzen Vrijdag 5 mei is er vanaf 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de samenkomst aanvangt. Na afloop van de samenkomst kunt u de familie condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van JorgSaam Ziekenhuis De Honte' en JorgSaam thuis voor alle goede zorgen. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op Twitter like ons op Facebook Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 71