OyarJaxIs/i 14 FAMILIEBERICHTEN Els van de Bilt-Elkhuizen Jaap Olckers Petra Nieskens O Mensen inq.nl Magdalena Louisa Van Broeck Jaap van Espen Ab de Kramer Petra Nieskens Paul Aloys Josephine Verschueren Ome Paul Piet Franse kijk ook op dinsdag 2 mei 2017 Acta tabula est "Het verhaal is ten einde" Oi&a GvrjTÓs a>v "Ik weet dat ik sterfelijk ben" weduwe van Theo van de Bilt Veur, 19 augustus 1937 f Oosterhout, 27 april 2017 Oosterhout Juliette van de Bilt Fleur, Roos, Cas Kats Charles en Hanneke van de Bilt-Oomen Elske, Gert-Jan Arnhem Roel en Christa van de Bilt-Velthuis Amber, Sterre, Mare Rotterdam Vivianne en Rein Geldorp-van de Bilt Stijn, Mats, Josefien Stadhouderslaan 40 4902 AN Oosterhout vdbilt@planet.nl De uitvaartdienst vindt plaats op donderdag 4 mei om 14.00 uur in de kapel van de Paulusabdij, Hoogstraat 80 te Oosterhout, waarna de begrafenis in besloten kring plaatsvindt. Onze bijzondere dank gaat uit naar Her ma, Marianne en Stella voor de liefdevolle verzorging van mama. een hemd die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan ons mam die voor altijd afscheid nam Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Petrus Josephus de Caluwé St. Jansteen, 16-10-1920 Hulst, 30-4-2017 T° Ro Ch Jenny en Armand Van de Merlen-de Caluwé Philip en Henriëtte Nathalie en Stijn - Kasper, Pepijn Britt en William Diana en Franfois de Coninck-de Caluwé Tommy en Nathalie - Tine, Bart Sofie en Johan Rosette en Jacques Vinke-de Caluwé Chris en Martin - Lars, Lise Stephanie en Martin - Isabel, Bram C orrespondentieadres: Tivoliweg 108 4561 HN Hulst De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 5 mei om 14.00 uur in de kapel van de Blaauwe Hoeve, Truffino- weg 2 te Hulst. Na de dienst kunt u de familie ontmoeten in 'Brasserie Truffino', tegenover de kapel. De crematie zal in intieme kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van Unit 1 van 'De Blaauwe Hoevevoor de liefdevolle verzorging. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Rust zacht lieve omie Chris Martin Lars Lise Intens bedroefd hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, onze schoonbroer en oom Schoondijke: Johan van Espen Ina van Espen - den Dekker Axel: Saam van Espen t Matty van Espen - de Bart Neven en Nichten Wij wensen Rina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze voor hen moeilijke tijd. Oostburg, april 2017. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers ENGIE Services Zuid b.v. Regio Zuidwest Weggerukt uit ieders midden maar alles draait voort Je blijft in ons hart daar ivaarje thuis hoort! Plotseling is uit ons leven weggegleden mijn lieve dochter, zus, schoonzus en tante Aardenburg, Schoondijke, 29 juli 1963 28 april 2017 Schoondijke: Elmo Aardenburg: T. Nieskens - de Muijnk Sluis: Marjo en Albert Schallier - Nieskens Sluis: Rhonda Oostburg: Manon en Ruben, Jillian, Lennox IJzendijke: Nadia Correspondentieadres: Grote Maagdenstraat 53 4524 ER Sluis De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 5 mei om 11.00 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamy straat 28c te Terneuzen. De koffietafel zal in besloten kring plaats vinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen voor het afscheid van Petra, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Wij verliezen in haar een fijne collega. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Medewerkers van de afdeling zorgadministratie. team receptie Oostburg, Raad van Bestuur en overige medewerkers ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen Sterven doe je niet ineens, maar af en toe 'n beetje, en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van mijn pa Amsterdam, 7 februari 1932 Moerbeke-Waas (B): t Terneuzen, 29 april 2017 Michael (in herinnering) Donald (in herinnering) Rosemarie en Rita Correspondentieadres: Hospicestraat 165, B-9180 Moerbeke-Waas De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 5 mei om 16.00 uur in het Monuta crematorium, BeUamystraat 28c te Terneuzen. Als u dit wenst is er voor de crematieplechtigheid van 15.30 tot 15.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Jaap. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren en met hen samenzijn in de koffiekamer. Met je ogen en met gebaren sprak jij met ons de laatste jaren. Wij begrepen jou toch o zo graag, maar of dat lukte bleef steeds de vraag. Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten weg en nam je afscheid van ons. Nu nemen we afscheid van jou. Bedroefd maar dankbaar dat aan zijn lijden nu een einde is gekomen, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte, die hij op een bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, van ons is heengegaan onze lieve broer, schoonbroer en oom Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. Koewacht: Rita en André Marco en Annabel, Aileen Jessica en Glenn, Kayiee, Kyle Clinge: Irene en Jo Saskia en Alex, Chanel, Armani Kenny en Hodney 28 april 2017 Correspondentieadres: Beatrixstraat 7, 4567 CG Clinge U kunt afscheid nemen van hem in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op donderdag 4 mei van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 5 mei om 13.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, BeUamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van de Meander' en naar de Thuiszorg voor de goede en liefdevolle verzorging. Met bewondering en respect voor zijn moed en kracht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Truus en Gerard Hennie en Wim Neven en Nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 73