kleintjesmarkt X Groot bereik? reiskatern.nl A r "Ga er naar toe en probeer het uit!" Voorjaar in VoLendam! Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc kleintjesmarkt maakt je groot! RUBRIEKSADVERTENTIE PLAATSEN? Onroerend Goed OG t.k gevraagd Huis in Middelburg OG t.k gevraagd Werk Inkomen Logistiek Transport adverteren onder een rubriek Aankomstdata en prijzen 3 2-t/mll-daagse autovakantie Volendam Inclusief overtocht Marken v.v.! Vanaf U kunt uw advertentie aanleveren tot uiterlijk 14.00 uur, 2 werkdagen voor plaat sing. Wilt u een proefdruk dan kan dit tot uiterlijk 14.00 uur, 3 werkdagen voor plaatsing. E-mail: rubrieken@persgroep.nl Tel: 088 - 013 99 99 Post: Persgroep Nederland - Rubrieken Postbus 90 5680 AB Best Te koop gevraagd: (eventueel met achter stallig onderhoud) De Pagter Vastgoed 06-51 1903 32 Wij kopen uw woning. Bel voor vrijblijvend aanbod. FVZ Vastgoed.nl 0627082665 Kleine letters Groot bereik adverteren onder een rubriek Groot tekort aan rij-instruc- teurs. Word RIJ-INSTRUC- TEUR/RIJSCHOOLHOUDER M/V. Nu met baangarantie! Bel De VerkeersAcademie 0499-477540 voor gratis stu diegids of kijk op de Ver keersAcademie.nl Fit in 20 minuten per week Sinds september 2016 sport ik samen met mijn man Valenfijn Boeren bij fit20 Goes. Dat liep zo... Valentijn heeft na een operatie bijna geen buikspieren meer. Sporten is dus extra belangrijk maar we zijn allebei heel druk dus het schoot er steeds weer bij in. Als we het toch probeerden liep het altijd uit op 'we gaan morgen wel...'. Voor ons was het eigenlijk niet haalbaar, omkleden, sporten, douchen en naar huis. Maar we moesten wat! Toen reageerde ik op een facebook reclame en maakte een afspraak bij fit20. Eerst liep die mis omdat ik niet verwachtte dat de fit20 studio in het stadskantoor zat! Toen ik voor het eerst in de studio was dacht ik meteen: "Dit is het!". Natuurlijk moest ik mijn man uitleggen waarom dat zo was en hij hikte aanvankelijk tegen de kosten aan. Maar hij is toch meegegaan en zodra hij in de studio kwam en met de training begon was het duidelijk waar je voor betaalt. De persoonlijke begeleiding vind je nergens anders. Inmiddels zijn wij er allebei heel blij Valentijn Boeren (54 jaar) eigenaar Dorpshuis de Vroone Kapelle en José van Rijsbergen (50 jaar) Leefmeester bij afscheid mee. Wij vinden het ideaal. Even sporten voor we aan het werk gaan en we kunnen weer draaien! Die vaste afspraak zorgt dat we altijd gaan en onszelf niet voor de gek houden met dat bekende zinnetje 'ik ga morgen wel...' Sinds we begonnen zijn met fit20 merk ik dat we echt gegroeid zijn. De resultaten worden precies bijgehouden dus je kan het zo zien. Ik merk ook dat sinds ik fit20 doe mijn spieren bij het hardlopen veel minder verzuren dus dat ik dat beter kan volhouden. En het doet Valentijn veel baat. Onze trainer Husman motiveert ons goed, hij stimuleert je continue om te verbeteren en hij legt de lat steeds een stukje hoger. Hij doet dat heel goed. Ik raad fit20 dan ook absoluut aan iedereen aan. Natuurlijk krijg ik dan ook de sceptische opmerkingen te horen maar dan zeg ik: Ga er naar toe en probeer het uit! Piet Heinstraat 27A Goes Q 0113-348658® goes@fit20.nl K www.fit20goes.nl Volendam, een bekend en sfeervol vissersdorp gelegen aan het Markermeer. Van verse vis eten op de dijk tot een verfrissende fietstocht door het prachtige Waterland. Het kan allemaal. Maak ook zeker kennis met het schiereiland Marken, ontdek het pittoreske dorp en bekijk de bekende vuurtoren! Van 5 mei t/m 31 oktober 2017 Lezersprijs 2 dagen nü vanaf €59,- Meerdere reisduren mogelijk. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Niet inbegrepen: reserveringskosten 19,50 toeristenbelasting 1,85 p.p.p.n. Van der Valk Hotel Volendam**** Dit 4-sterrenhotel ligt op ca. 3 km van Volendam en ca. 18 km van Amsterdam. Het hotel beschikt o.a. over een receptie, lift, bar, restaurant, ruim terras en ver warmd binnenzwembad. De kamers zijn ten minste voorzien van een flatscreen televisie, kleine koelkast, airconditioning en badkamer met regendouche en toilet. Inbegrepen: 2/3/4/5/6/8/11 dagen (1/2/3/4/5/7/10 nachten) verblijf in Van der Valk Hotel Volendam op basis van logies en ontbijtbuffet overtocht Volendam-Marken v.v. met de Marken Express koffie of thee met appelgebak aan boord van de Marken Express gebruik wifi en verwarmd binnen zwembad parkeren bij het hotel Meer informatie en boeken: ga voor Voorjaar in Volendam naar onze website reiskatern.nl/pzc/LR83025 of bel met Kras 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. reisnummer LR83025. Deze aanbieding is geldig t/m 15 mei 2017. De wereld is Kras Volendam en omgeving Het veelzijdige vissersdorp biedt voor ieder wat wils, maar ook in de nabije omgeving zijn genoeg bezienswaar digheden te vinden. Naast de dagtocht naar Marken kunt u ook heerlijk fietsen of wandelen over de dijk, de weidevel den van het Waterland ontdekken of een bezoek brengen aan de bruisende hoofdstad Amsterdam. Aankomst van 5 mei t/m 31 oktober 2017 Sfeervol 4-sterrenhotel nabij Volendam Inclusief ontbijtbuffet en gratis parkeren Met overtocht Volendam-Marken v.v. Koffie of thee met appelgebak aan boord

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 14