Cadeautips moederdag Hmontefioi^e Verhoef ere bladzijde een eigen verhaal Boeken bestellen via www.blz.nl. Geen bezorgkosten voor boekbestellingen vanaf €15,00. Kijk voor een Blz.-boekhandel in de buurt op www.blz.nl Annejet van der Zijl De laatste roos van de zomer Santa Montefiore De laatste roos van de zomer Esther Verhoef Lieve mama Annej'et van der Zijl De Dageraad Roos Schlikker Huisje boompje beest Nu tijdelijk Waar het verhaal van Sonny Boy begon SANTA Ondanks alles wat ze in het verleden hebben gedeeld, botsen de drie vrouwen van Deverill telkens weer als het gaat over de toekomst van hun geliefde kasteel. Iemand zal de kluwen van geheimen en misverstanden moeten ontrafelen, wil er ooit rust komen op kasteel Deverill... Paperback 19,99 Ook als ebook Verpleegkundige Helen is getrouwd met Werner, een succesvol horecaondernemer. Samen hebben ze drie kinderen van dertien, vijftien en zeventien. Op een avond wordt hun woning overvallen. Een horrorscenario. Maar daarmee is de nachtmerrie voor Helen nog maar pas begonnen... Paperback 12,50 Ook als ebook •Deze prijs is geldig t/m 1 juli 2017; daarna 15,00 Dit is het verhaal van de voorouders van Waldemar Nods, de hoofdpersoon van de bestseller Sonny Boy. Het speelt in de slaventijd, maar Annejet van der Zijl laat zien hoe mensen, van allerlei standen en rassen afkomstig uit alle windstreken, zich uiteindelijk gezamenlijk gingen inzetten voor het behoud van hun kleine leefgemeenschap aan de oceaan. Met illustraties van Sylvia Weve. Gebonden 15,00 Wat als angst in je straat komt wonen? Welkom in de Vinex, de plek waar Ambi Pur alle vieze luchtjes heeft weg gesprayd. Heerlijk is het er. Mooi huis, goede auto, twee kinderen. Maar dan komt Rob in de wijk wonen... Verschijnt 5 mei 2017. Paperback 19,99 Ook als ebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 99