Nog even thuis en dan op kamers Uitgeslapen Fotograaf llvy Njiokiktjien portretteert elke week mensen die net wakker zijn. „We hadden gisteren een gala. Dat was wel even een dingetje! We hebben dus niet heel lang geslapen, maar wel lekker. Gezellig, knus tegen elkaar aan. We waren heel moe doordat we de hele avond op hakken hadden gedanst en aardig wat hadden gedronken. Nu zijn we behoorlijk brak. Nee, we zijn nog geen 18, maar onze vrienden wel. Zij halen biertjes voor ons. Zo doet iedereen dat." „Heel cliché, maar ik hoop dat ik suc cesvol word in wat ik leuk vind. Ik wil de studie Live Science and Technology volgen aan de TU Delft. Het lijkt me cool om een nieuw medicijn te ont dekken. Of dat ik een oplossing verzin voor een probleem waarmee ik le vens kan redden. Juist in de wetenschap kun je heel vette dromen hebben. Lisa en ik zijn allebei technisch aangelegd. Zij wil wiskunde studeren, ook in Delft. Dus met een beetje geluk logeren we de komende jaren nog vaker bij elkaar. Ons plan is om meteen op kamers te gaan. Ik heb het thuis heel fijn, maar ik heb echt zin in een plek voor mezelf, waar m'n moeder niet alles meer voor me doet." „Eerst even een filmpje kijken in bed. Dat wordt Mamma Mial, lekker blij, haha! Daarna lunchen we hier in het dorp met een vriendin die vroeger bij ons op school zat. Het is altijd heel gezellig om elkaar weer te zien." magazine 5 11.00 Floor Laseur (17, links) uit Laren checkt op Instagram de foto's van het schoolfeest van gisteravond. Ze was daar met Lisa Smulders (17), een vriendinnetje dat bij haar bleef logeren. 1 Lekker geslapen? 2 Wat is je droom? 3 Wat brengt de dag? Grieteke Meerman H Ook meedoen? Mail naar magazine@ persgroep.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 62