(terJailai) 24 FAMILIEBERICHTEN O mensen nq.nl Liefde houdt je in leven. Ook als je er niet meer bent. Met heel veel bewondering en respect voor haar kracht en doorzettingsvermogen hebben wij met liefde afscheid genomen van onze lieve Heieen Zandee - Weststrate 12 april 1947 26 april 2017 Dick Marc en Anne Maartje, Noor Noordoordplaat 43, 4465 AX Goes De afscheidsdienst is op woensdag 3 mei om 10.30 uur in de Grote- of Maria Magdalenakerk, Singelstraat 21 te Goes. Na de dienst is er tot 14.15 uur gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. - Geen bezoek aan huis - Houden van is laten gaan, hoe moeilijk het ook is. Met intens verdriet hebben wij op 26 april moeten loslaten onze allerliefste vriendin Heieen Zandee - Weststrate Dag lieverd, bedankt voor je vriendschap. Driewegen Ellen en Hector Loontjens Kapelle Naiyana en Dennis van Maldegem Marlon, Maxime, Tijn Ovezande Marjolein Huigen en Michel Loontjens Delano, Mika, Juliette, Emmy, Bodhi Liefste Heieen We hebben ontzettend veel bewondering voor je, een echte doorzetter. Je blijft voor altijd in onze gedachten. André, José Christian, Jane Weststrate Lieve tante Heieen Zandee Maar de allermooiste sterren Ook die moeten soms gaan... Lieve, lieve Heieen Wat zullen wij je intens gaan missen. Kus, Ger Hetty en Rob In onze gedachten wasje In onze gedachten ben je In onze gedachten zul je altijd blijven Verdrietig zijn wij, omdat we afscheid moeten nemen van onze dappere, lieve vriendin Heieen Zandee Wat zullen we je missen! Dick, Marc, Anne, Maartje en Noor wij wensen jullie heel veel sterkte met dit enorme verlies. Amsterdam, Jan Francis Rijk Heieen Een geweldige vrouw Lieve vriendin heeft ons helaas met veel verdriet verlaten Wim&Simone Lieve Heieen Wat hebben wij bewondering voor je moed en positieve instelling, die je tijdens je ziekte hebt getoond. Toch bleef je altijd geïnteresseerd in alles en iedereen. Dankbaar en met liefde zullen we je blijven herinneren. Wij wensen Dick, Marc, Anne en de kleinkinderen alle kracht toe om dit grote verlies te dragen. Wim en Hilde Verwijs Met bewondering en respect voor haar moed en kracht hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve Heieen Wij wensen Dick, Mark, Anne en de kinderen veel sterkte. Pij t en Irene Nico en Cora Lieve Heieen, oma Leen, Rust zacht Mooie herinneringen aan een mooi mens Maarten, Emmy en Duuk Warm, verbindend en je altijd welkom voelend. Rust zacht lieve Heieen Eugenie, Niels, Wout, Just en Quint Martine, Eddy en Lucas Janca, Mees en Pien Hoe Heieen in het leven stond en met haar ziek zijn omging heeft ons grootste respect en onze bewondering. Wij zijn dankbaar voor haar vriendschap voor ons allen. Heieen Jij was de spil van ons vriendengroepje. Wat zullen wij je missen. Mariëtte en Pam Dekker Lily en Harald Scharf Ina en Leen Voogd Met groot verdriet, maar dankbaar wat zij als trouw bestuurslid voor de Stichting Don Bosco Kinder Fonds heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van Heieen Zandee - Weststrate Haar betrokkenheid van het eerste uur en belangeloze inzet voor de hulp aan de kansarme kinderen in Cambodja heeft bijgedragen aan de groei van ons sponsorbestand. Heieen bedankt mede namens de kinderen in Cambodja. Namens het bestuur Stichting Don Bosco Kinder Fonds Mevr. Ellen Loontjens Mevr. Heieen Haringman Namens het bestuur van Stichting Sawasdee Projecthulp Z.O. Azie Dhr. H. Loontjens Mr. L. F. van Kalmthout Mevr. Naiyana van Maldegem - Loontjens Dhr. A. van der Vlugt Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve vriendin Heieen Piet en Monique Fokke Niels en Sabine Luuk en Kerstin Dag lieve, lieve Heieen Dankjewel voor wie je was... We zullen je nooit vergeten. Anja, Joep Nathalie, Isabel Heieen Zandee Lieve Heieen, Bedankt voor al die jaren onvoorwaardelijke vriendschap Rob en Maya Strating en kinderen zaterdag 29 april 2017 Wat zullen we je missen. Een heel bijzondere tante. Dank je wel voor alles. Dikke kus. Ans Rien-Willem en Heieen Yurben en Yara Yarah Rikkie en Roman Tisja en Wim Jamie Heb het leven lief.... Onze lieve, dappere, gastvrije, altijd geïnteresseerde buurvrouw heeft het leven dat zij zo lief had los moeten laten. Wij wensen Dick, Marc, Anne, Maartje en Noor, vele warme armen om hen heen. Maarten en Ellen Koopen Flore, Daan, Jip

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 56