x v X 1Mp FAMILIEBERICHTEN 27 Jo de Schepper Annie Slock-Andriessen "N 'lilflfcrririrmrii Bri'fë 'óëf\b!\L3tl COLOFON Familieberichten O ITIensen inq.nl Frida van der Sijpt-Hense Léonza Verlinde - van den Bulck Na het overlijden van onze vader, grootvader, overgrootvader en mijn levensgezel Pieter Adriaan Wilderom hebben wij veel blijken van vriendschap en oprecht medeleven ontvangen. Langs deze weg danken wij allen van wie wij die steun en betrokkenheid hebben ervaren van ganser harte. Familie Wilderom en Sophie Mensen E.J. Seghers-van Zeele &rJ!\ de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio 30 april 2015 30 april 2017 Lieve Milou Het lijkt gisteren Lieverd, we missen je zo! Papa, mama en je tweelingzus Janiek is Janneke den Besten Ditsy den Besten zaterdag 29 april 2017 kijk ook op Vele lieve woorden en kaarten, mooie bloemen en uw aanwezigheid bij de crematiedienst hebben ons getroost toen wij afscheid moesten nemen van mijn lieve man en lieve pa Onze hartelijke dank hiervoor. Speciale dank aan dr. Voorbrood, de medewerkers van Pallion en de Thuiszorg voor de goede verzorging en aan Miranda Brasser van DELA voor de goede begeleiding van de uitvaart. Sonja en Shirley de Schepper Voor de overweldigend vele blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden en bij de uitvaart van mijn vrouw, onze ma en oma alsmede voor de vele bloemen, condoléances en de goede verzorging van de uitvaart, willen wij u allen hartelijk bedanken. Adri van der Sijpt Kinderen en kleinkinderen Dankbetuiging. Langs deze weg willen wij een ieder bedanken voor de getoonde belangstelling, medeleven en hartverwarmende steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve zorgzame zus, tante en oudtante Uw steun, in welke vorm ook, heeft ons goed gedaan. Tilly Andriessen Leon en Anneke Patrick en Sandy, Charlotte Bastiaan Joris Bianca en Marcel, Pieterne! William Familie Andriessen Familie Slock Sas van Gent, april 2017. Een woord, een gebaar of een kaart het doet je goed wanneer je iemand de je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Ad en Elly Verlinde - Poppe Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, april 2017 Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed ons allemaal zo goed na het overlijden van onze lieve moeder, oma en omaatje Onze hartelijke dank hiervoor. Tiny, Nico, Marco, Désirée, Cindy, Patrick, Wendy, Debby, Freddy en de achterkleinkinderen uitvaartzorg in Zeeland *v3tt+ Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118 - 612868 Kreeftenstraat 26,4691 KR Tholen 0166 - 606041 samen een. voor u en met u... info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl 7j UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 62 33 59 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Recla matie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/ familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleance register. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloe men en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensbe richten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 141