J? J? DvarJails/] •ütirikueiuigiriFj 26 FAMILIEBERICHTEN (jmduk(&móMy Qlelmm - Qnu&- Anthonie Pieter den Hollander Denise Emma Wanzeele O iïlensen inq.nl Ronny Andriessen Dina Francina Dronkers Wij hebben kennis genomen van het overlijden van ons lid en vrijwilliger: Ronny Andriessen Ronny heeft zich jarenlang ingezet als vrijwilliger voor onze vereniging. Wij zullen zijn inzet missen. Wij wensen Marleen en kinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden van V. V. Hontenisse Afgelopen woensdag bereikte ons het droevige bericht van het veel te vroeg overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega Ab de Kramer Ruim 36 jaar was Ab binnen ons bedrijf werkzaam. Hij begon zijn carrière in de onderhoudsafdeling waar hij verschillende functies heeft gehad. Sinds 2010 werkte hij als zeer gerespecteerd Procurement Manager in het Management Team. Met Ab verliezen wij een bijzonder toegewijde medewerker. We wensen Sonja, Annemiek, Martin en de verdere familie en vrienden heel veel sterkte toe bij het veiwerken van dit enorme verlies. Management Team Ondernemingsraad en collega's van Yara Sluiskil B. V. Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbaarheid voor alles wat hij voor ons heeft betekend als manager en persoon moeten wij afscheid nemen van Ab de Kramer Wij wensen Sonja, Annemiek, Martin en verdere familie heel veel sterkte toe. Afdeling Supply Management, Yara Sluiskil B.V. Dag lieve, lieve Heleen Dankjewel voor wie je was... We zullen je nooit vergeten. Anja, Joep Nathalie, Isabel Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, grootvader, overgroot- en over-overgrootvader Jan Bakker zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder een woord van dank aan het personeel van 'Vremdieke' voor de mooie jaren die hij daar heeft gehad. Familie Bakker Hoek, april 2017 Wij danken u voor de hartverwarmende blijken van mede leven die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van Joke Ganseman-Bauer Met trots kijken wij als familie terug op de mooie afscheidsdienst. Het is voor ons een fijne gedachte dat Joke in haar leven voor velen zoveel heeft betekend. Hans Ganseman Marjan en Dave, Lisa Marie, jacky Christel Kapelle, april 2017 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Toon zeggen wij u hartelijk dank. L.M. den Hollander-de Caluwé Kinderen en kleinkinderen Omdat het onmogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij van u mochten ontvangen tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de afscheidsdienst van onze lieve zorgzame ma, schoonma en trotse oma weduwe van Willy Livinus van Hulle zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank. Frank en Nanda Valerie en Tim Anouk en Jeroen Marjan en Jonny Heike Patrick Speciale dank gaat uit naar de Thuiszorg en het verplegend personeel van afdeling De Stuiver in de Redoute. Sas van Gent, april 2017 Schoondijke, april 2017 Wij willen eenieder bedanken voor uw blijken van medeleven via deze advertentie. Wij zijn als familie werkelijk ontroerd door de steun die wij hebben gekregen na het overlijden van mijn man, onze pa, opa en bompa, Roger van Maele De grote belangstelling, lieve reacties, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan om deze moeilijke periode door te komen. Bedankt aan iedereen die op welke wijze ook met ons heeft meegeleefd. Yvonne van Maele-Smessaert, kinderen, klein- en achter kleinkinderen. Eede, April 2017. Emerans van Oeffelen - Calon Voor uw medeleven en blijk van belangstelling na het onverwacht overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder en oma Ria de Putter - de Bruijn willen wij u hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Kruiningen, april 2017 Angelina de Waele - van Poorten kijk ook op zaterdag 29 april 2017 Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Marleen Andriessen-de Bakker. Wij wensen Marleen, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Jo en Jet Ria en Tonny Thea en George t Corry t en Paul t Annie en Piet George en Marlies Tiny en Kees t Neven en nichten Wandelt in de liefde, zoals ook Christus u heeft liefgehad Ef. 5:2a Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij tijdens haar leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder sinds 2 november 2012 weduwe van Philippus Meijaard op de leeftijd van 85 jaar. Zij was een zorgzame moeder voor ons. Kruiningen: Enschede: Flip Meijaard Jaap Meijaard Kruiningen, 27 april 2017 Bredam 20, 4416 HJ Kruiningen De afscheidsbijeenkomstwaarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op dinsdag 2 mei 2017 om 10:30 uur in het verenigingsgebouw Flansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot het condoleren van de familie in bovengenoemd gebouw. Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Cees en Francine Wissel-de Meijer Terneuzen, april 201 7 De overweldigende belangstelling en deelneming, welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi hebben ons diep getroffen. Wij zijn u dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Theo en Anita Alex en Ingrid Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, april 2017 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van onze moeder en schoonmoeder betuigen wij u hiermee onze oprechte dank. Flans en Elly de Waele - de Ruijsscher Els de Waele - Pasques Biervliet, april 2017

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 140