Overige W
veruolg zondag 30 april 2017
rtl"" RTL7
RTL8
SBS9
Hi ZIGGO SPORT
COM. CENTRAL
£1EUROSPORT
ÉÉN
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
18.30 CUSTOM CARS:
LASVEGAS
Programma voor de
gepassioneerde autolief
hebber.
19.00 POLITIE OP JE HIELEN
Amerikaanse realityreeks
rond oldtimerliefhebber
Danny Koker.
20.00 QB3 LIVE FREE OR
DIEHARD
Actiethriller van Len Wise
man (GB/USA 2007).
22.40 EIIlSETUP
Misdaadthriller van Mike
Gunther (VS 2011).
Drie vrienden besluiten
een grotere slag te slaan
dan ze gewend zijn: een
diamantroof. Wanneer de
roof helemaal niet volgens
plan verloopt, ontdekken de
mannen dat ze erin geluisd
werden.
00.25 BUSINESS CLASS
Magazine.
01.55 TELESHOP7
06.00 Ochtend- en dagprogramma's
15.59 Koning Julien 16.25 Totally Fit
Kidz 16.38 Miss Moon 16.50 Zoë
Silos 17.00 Handlettering doe je zo!
17.05 The Real Housewives of NYC
18.00 Love Is in the Air 19.00 Hotter
Than My Daughter 20.00 CSI: New
York 20.55 CSI: New York 21.50 CSI:
New York 22.45 CSI: New York 23.40
Bones 00.35 The Glades 01.25 Hand-
lettering doe je zo! 01.30 Teleshop 8
06.00 Ochtendprogramma's
08.00 Hochanda 11.00 Thane 12.00
Astro TV 14.00 Thane 15.00 Fashion-
chick make-over 15.30 Dieren op
spreekuur 16.05 Dieren op spreekuur
16.35 Dorpsdierendokters 17.25
Dorpsdierendokters 18.20 De 20
grappigste zonnestraaltjes 19.00
Lachen om Home Video's 20.00
Kindergarten Cop: Actiekomedie.
22.10 Assassins 00.45 Supernatural
01.25 Astro TV
13.00 VOORBESCHOUWING
FORMULE 1GP VAN
RUSLAND
De kenners blikken
vooruit op de race.
14.00
FORMULE 1GP VAN
RUSLAND, DE RACE
Live verslag van Olav Mol
van de race in Sotsji.
17.30
TOTTENHAM-ARSENAL
Live verslag van de Lon-
dense stadsderby in de
Engelse Premier League.
19.35
EVERTON-CHELSEA
Samenvatting van het
duel van eerder op de
dag in de Engelse
Premier League.
20.05
ROUNDUP
Alle voetbalduels van de
dag in vogelvlucht.
21.30
RONDO
Live voetbalprogramma
met Jack van Gelder, Ruud
Gullit, Youri Mulder, Wim
Kieft en Jan van Halst.
advertentie
06.00 Modern Family (marathonuit
zending) 09.05 Friends (marathon-
uit-zending) 18.55 South Park 19.50
Family Guy 21.00 It's Always Sunny in
Philadelphia 22.00 How I Met Your
Mother 23.25 Modern Family 23.55
Last Man Standing 00.15 Married
with Children 05.00 Family Guy 05.20
Louie (CC) 05.35 The Daily Show
08.30 Ochtend- en dagprogramma's
14.00 Wielrennen: Tour de Romandie
15.30 Snooker: WK in Sheffield (Groot-
Brittannië) 18.00 Superbike: WK in
Assen (Nederland) 18.30 Wielrennen:
Tour de Romandie 19.55 Bulletin 20.00
Watts 20.15 Wielrennen: Nederland
20.45 Voetbal: Ligue 1 (Frankrijk)
23.00 Wielrennen: Tour de Romandie
23.25 Bulletin 23.30 Superbike: WK
in Assen (Nederland) 00.15 Nachtpro
gramma's
OMROEP ZEELAND
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.10
Onze Club: Nieuwland
20.30 Zeeland NU
20.40 Onze Club:
Nieuwland 21.00 Zee
land NU 21.10 Onze
Club: Nieuwland 21.30
Zeeland NU 21.40 Onze
Club: Nieuwland 22.00
Zeeland NU 22.10 Onze
Club: Nieuwland 22.30
Zeeland NU 22.40 Onze
Club: Nieuwland 23.00
Zeeland NU 23.10 Onze
Club: Nieuwland 23.30
Zeeland NU 23.40 Onze
Club: Nieuwland 00.00
Nachtprogramma's
00.00 Nachtpro
gramma's
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 13.30
Sporza op zondag
18.00 Het Journaal
18.10 Dagelijkse kost
weekend 19.00 Het
Journaal - Sportweek
end 20.00 Burgers' Zoo:
Drukte in de dierentuin
20.25 ledereen tegen
kanker 22.00 Joanna
Lumley's Trans-Siberian
Adventure 22.45 Het
Journaal 23.05 De
zevende dag 01.05
Nachtprogramma's
CANVAS
09.00 Ochtend- en
dagprogramma's 19.30
Vranckx 20.00 Het jour
naal 20.15 Human uni
verse 21.15 The silk road
22.10 LeFtO - In Transit
22.40 Wim 00.40
Nachtprogramma's
DISCOVERY
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.25
The Wheel: Survival
Games 15.20 River
Monsters 16.15 Fantom-
Works 17.10 Wheeler
Dealers 18.05 Fast N'
Loud 19.00 Supertruck-
ers 20.00 Great Barrier
Reef with David Atten-
borough 21.00 De
Haven Van Rotterdam
21.30 How It's Made
22.00 SAS: Who Dares
Wins 23.00 Marooned
with Ed Stafford 00.00
Nachtprogramma's
NATIONAL
GEOGRAPHIC
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.10
Evolution of Evil 15.10
Airport Security: Colom
bia 18.10 The Incredible
Dr. Pol 19.10 Apoca
lypse: WW II 20.10 Ge
nius: Einstein 22.30
Cosmos: A Spacetime
Odyssey 23.30 Genius
00.30 Nachtpro
gramma's
BBC1
07.00 Ochtend- en
dagprogramma's 14.15
Homes Under the Ham
mer 15.15 Wanted Down
Under 16.15 Flog It!
17.05 Points of View
17.20 Escape to the
Country 18.05 Songs of
Praise 18.40 Pointless
Celebrities 19.30 BBC
News 20.00 Countryfile
21.00 Antiques Road
show 22.00 Line of Duty
23.00 BBC News 23.30
Match of the Day 2
00.50 Nachtprogram-
ma's
BBC 2
07.30 Ochtend- en dag
programma's 12.15 Nigel
Slater: Eating Together
12.45 Simply Nigella
13.15 MOTD2 Extra
14.00 Athletics: World
Relay Championship
Highlights 15.00 Live
Snooker: The World
Championship 19.00
Amazing Hotels: Life Be
yond the Lobby 20.00
Live Snooker: The World
Championship 00.00
Nachtprogramma's
ARD
05.30 Ochtend- en dag
programma's 13.30 Drei
teuflisch starke Frauen -
Eine für alle: Tv-kome-
die. 15.00 Drei teuflisch
starke Frauen - Die Zer-
reiBprobe: Tv-komedie.
16.30 Erlebnis Erde:
Tiermythen 17.15
Tagesschau 17.30 Gott
und die Welt 18.00
Sportschau 18.30
Bericht aus Berlin 18.50
LindenstralBe 19.20
Weltspiegel 20.00
Tagesschau 20.15 Tatort
21.45 Mordkommission
Istanbul 23.15 Tagesthe-
men 23.35 Nachtpro
gramma's
ZDF
05.40 Ochtend- en
dagprogramma's 20.15
Herzkino: Honigfrauen
21.45 Heute-journal
22.00 The Missing - Wo
ist Oliver? 23.50 ZDF-
History 00.25 Nachtpro
gramma's
WDR
06.10 Ochtend- en dag
programma's 20.00
Tagesschau 20.15 Wun-
derschön! 21.45 Sports
chau Bundesliga am
Sonntag 22.05 Sport In
side 22.35 Sport im
Westen 22.45 Zwei für
einen - Das Quiz für den
Westen 23.30 Nacht
programma's
TV5
06.00 Ochtend- en
dagprogramma's 20.30
Journal (France 2) 21.00
Grosse fatigue: Komedie.
22.20 Journal 22.50
Coup de chaud 00.30
Nachtprogramma's
581 zondag 30 april 2017
PZ