v*»Her jMr Natuurlijke ingrediënten in Movizin wmrni Probeer Movizin Complex met 50% korting! owellvita 1ÉdLLmK Nieuw in Nederland... zeer bekend in Scandinavië Draagt bij tot een i kraakbeen functie Ontmoet de hardwerkende oma met drie kleinkinderen steun voor jouw gewrichten ADVERTENTIE Movizin Complex bevat vitamine C die tot een normale collageen vorming bijdraagt en voor de functie van het kraakbeen. Nederlanders worden steeds ouder. Tegelijkertijd hebben we nu grotere verwachtingen van de mogelijkheid om een actief leven te leiden als senior, op het werk en in de vrije tijd. De spieren en de conditie worden onderhouden door een actief leven, maar het gewrichtskraakbeen kan soms wel wat ondersteuning gebruiken. Heilzame planten Fysiek zwaar werk PROhiÊ*** Movizin Complex is een nieuw product in Nederland, maar de tabletten zijn erg po pulair bij onze noorder buren. In Denemarken wordt Movizin al jaren verkocht en werd het in 2013 uitgeroepen tot Gezondheidsproduct van het jaar door de consumenten*. Een prestigieuze prijs voor een voedingssup plement, wat aanduidt dat Movizin een waar devolle aanvulling kan zijn voor iedereen die een goede gewrichts functie wil ondersteu nen. Movizin bevat rozenbottel, gember en boswellia. Een op maat gemaakt trio van bekende kruiden- en plantenextracten die bijdragen aan het behoud van soepele gewrichten. Nieuw innovatief voedings supplement dat drie planten bevat die helpen gewrichten soepel te houden. Movizin Complex Gember is een bekend kruid afkomstig uit Azië en India. Het is in de afgelopen jaren enorm populair geworden in het Westen omdat het lekker smaakt en bovendien vele goede eigenschappen heeft. Gember kan namelijk helpen bij het soepel houden van gewrichten. ROZENBOTTEL Hondsroos is een veel voorkomende struik in de Bene lux. De naam werd al lang geleden ge bruikt, toen werd er aangenomen dat de wortel van de plant kan worden gebruikt tegen de beet van honden met hondsdolheid. Vandaag de dag zijn het de bessen van de rozenbot tel die de aandacht verkrijgen. De bessen helpen de gewrichten soepel te houden. BOSWELLIA De hars van deze boom wordt al lang gebruikt in onder andere India, voor een natuurlijke ondersteuning en kan bijdragen aan het behoud van soepele gewrich ten. Boswellia wordt al sinds millennia als zeer kostbaar beschouwd. De aromatische hars van de boom is waarschijnlijk een van de geschenken die de drie wijze mannen kerstnacht met zich meebrachten. (Volgens Matt. 2:10-11) Bestel Movizin Complex met Wellvita's leveringsservice. Tijdelijk voor 14,95 180 tabletten BESTEL MOVIZIN VANDAAG NOG! BEL: 020-262 36 00 Ma t/m Do 8:00-16:00uur Vrijdag 8:00-14:30uur ONLINE: www.wellvita.nl Huilenbergweg 278-308 1101 BV Amsterdam KAG - NR: 4356-0117-0164 Mona leeft een actief leven als seni or, ondanks het feit dat ze vroeger fysiek zwaar werk heeft gedaan. Ze neemt dagelijks Movizin Com plex om haar gewrichten soepel te houden. We ontmoeten Mona in de speel tuin, waar zij en haar kleinzoon, de 3-jarige Liam, vaste stamgasten zijn. De blonde jongen loopt en springt snel door de speeltuin en het vereist een sterke vrouw om hem te volgen. Het is geen probleem voor de actieve oma om het jongetje te volgen van de schommel naar de hindernis- baan. Het vereist niet alleen een goede conditie om gelijke tred te houden met Liam, ook de spieren en gewrichten zijn belangrijk. „Het betekent veel voor me dat ik hier met Liam kan spelen", vertelt Het vereist een sterke vrouw om gelijke tred te houden met de 3-jarige Liam, maar Mona is sterk en flexibel genoeg om de taak aan te kunnen. de actieve vrouw enigszins buiten adem, in een pauze van de spelacti viteiten. „Ik kan met hem schommelen en hem op het klimrek tillen als dat nodig is. Dat geeft vertrouwen. Op de vraag hoe ze het hoge activiteits niveau aan kan", aarzelt Mona niet. „Beweging en Movizin Complex is mijn tip voor het behoud van soepele gewrichten en het kan met een gerust gevoel worden gebruikt. Gember, rozenbottel en boswellia, die planten zijn een goede hulp voor mij", zegt Mona overtuigd, met verwijzing naar de drie ingrediënten van de tabletten. De eerste helft van Mona's werkle ven is fysiek veeleisend geweest voor haar lichaam. Eerst werkte ze als zelfstandige, met een eigen supermarkt en vervolgens had ze een aantal jaren in een baan waar ze zware medische apparatuur moest hanteren. Het werk was fysiek zwaar voor haar schouders en armen. „Het was echt een vermoeiende tijd", herinnert Mona zich. ,,'s Ochtends was ik vaak moe en kwam ik moeilijk op gang. Ik werd me ervan bewust dat ik een beetje hulp kon gebruiken de komende 20- 25 jaar op de arbeidsmarkt." „Later kwamen mijn prachtige kleinkinderen in beeld. En als er iets is wat ik niet wil zijn, dan is het de oude oma die in de hoek van de woonkamer zit in een schommel stoel. Zo ben ik gewoon niet. Ik wil in staat zijn om met mijn kleinkin deren te kunnen spelen, naar de speeltuin te gaan of iets anders leuks te doen." *ln de grootste gezond- heidsbijlage van Denemar ken, van het tijdsschrift Villa Nyt Een van de coaches op de sport school waar Mona traint, heeft haar aanbevolen de training aan te vullen met Movizin Complex, wat geba seerd is op planten uit de natuur en kan helpen om de gewrichten soepel te houden. „Hij vergeleek het skelet met een machine: Als je de bewegende onderdelen extra goed verzorgt, behouden ze hun natuurlijke functie langer." Mona bestelde de eerste verpak king en daar is ze nog steeds blij mee. „Wetend dat ik alles doe om voor mijn lichaam te zorgen geeft me een goed gevoel", zegt ze met een glim lach. „Als er iets is wat mijn harde werk me heeft geleerd, is het dat ik mijn lichaam en mijn gezondheid niet voor lief moet nemen. Vandaag let ik veel beter op het verzorgen van me zelf en mijn gewrichten. En ik neem nog steeds Movizin elke dag", lacht Mona terwijl ze liefdevol naar de blije jongen kijkt die haar hand heeft gepakt en haar richting de glijbaan trekt. Het is tijd om de glijbaan te ver kennen. „Gelukkig heb ik Movizin Com plex gevonden!" Glimlacht ze als ze samen met Liam richting de glijbaan loopt. Geen verplichte afname of vooruitbetaling! Movizin Complex owellvita

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 28