Krantenbezorgers gezocht BESTE WERKGEVER 2017-2018 Wordt u de Beste Werkgever van 2017-2018? Omdat elke mama het verdient! J^ reiskatern.nl ku.eer da ia, a Ueei/v, fletser... www.knoptweewielers.nl Cortina Ecomo Roots elektrische fiets voor de ochtend en de middag! www.krantenbezorgen.nl intermediair Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc Knop Tweewielers Slagveldstraat58,4416CCKruinmgen Cortina Ecomo Roots Prima verdienste Een wijk bij jou in de buurt Gratis deze krant lezen Een gemiddelde wijk bezorg je in 1,5 uur van maandag tot en met zaterdag Minimumleeftijd 15 jaar Meer informatie en aanmelden: EFFECTORV Meld u aan voor de gratis scan op beste-werkgevers.nl! 5-sterren All Inclusive Costa de la Luz vanaf 399,-p.p.! Vanaf Inclusief Het goed bewaarde geheim voor zonaanbidders: vakantie Costa de la Luz x v v vv Tel: 0113-572814 info@knoptweewielers.r Kleur: Mouse Framematen 51 en 56 Leverbaar in de kleuren: Mouse, Red metallic mat, White Pearl Framematen 51 en 56 GEKOZEN DOOR WERKNEMERS Vertrek: 01-05-2017 t/m 25-10-2017 Gratis a la carte menu in het Marble Fusion restaurant 25% korting op de spa! Personal All Inclusive in de zomer Marble Angels Marble AM A Andalucia Het 5-sterrenhotel Marble AM A Andalucia behoort tot de exclusieve Marble hotelketen waar service, comfort en luxe een prominente plek innemen. Het ruim opgezette resort ligt in een van de mooiste provincies van Zuid-Spanje, net over de grens met Portugal. Rust, ruimte en een prachtig groene omgeving zijn de ingrediënten voor een heerlijk verblijf. Zo vind je op 10 minuten rijden de uitgestrekte zandstranden van de Costa de la Luz. Met maar liefst 300 zondagen per jaar is Marble AM A Andalucia dé ideale setting voor liefhebbers van een strand-, golf-, meditatie-, wandel- of fietsvakantie. Costa de la Luz wordt ook wel het 'goed bewaarde geheim van Spanje' genoemd. De letterlijke vertaling van Costa de la Luz is 'kust van het licht'. Deze naam dankt de kuststreek niet alleen aan de weerkaatsing van het heldere zonlicht in de prachtige oceaan, maar ook aan de parelwitte en vaak nog ongerepte zandstranden. Laat u meeslepen in de Spaanse cultuur, bekijk de adembenemende natuur en proef de heerlijkste tapas Maak kennis met de Marble Angels Voltrots introduceert Marble Resorts haar eigen angels. Deze Marble Angels zijn niet zomaar 'engelen', maar een aantal gedreven professionals dat altijd voor de gasten in een Marble Resort klaar staat. Marble Angels zijn speciaal geselecteerde gastvrouwen en -heren die op moeilijke en makkelijke vragen antwoord weten. Zoek je een tip voor een romantisch restaurant, een goede apotheek of wilje weten waar de bus stopt? Vraag het een Marble Angel. Ze verwelkomen je bij aankomst en zwaaien je uit bij vertrek, zijn super toegankelijk, vrijwel altijd beschikbaar en zeer deskundig en efficiënt. Retourvlucht naar Faro (Portugal) metCorendon Transfer van en naar de luchthaven 7 overnachtingen Verblijf op basis van Personal All Inclusive Uw hotelkamer Je verblijft in een ruime, moderne kamer of appartement, voorzien van alle mogelijke comfort en met veel aandacht en zorg ingericht. Organische materialen, trendy meubels en een zacht kleurenpalet met heldere accen ten zorgen voor een sfeervol verblijf. Speciaal voor lezers van deze krant Gratis a la carte (vast 2-gangenmenu) in het Marble Fusion restaurant (eenmaal per verblijf, per reservering) •25% korting op de spa! Voorwaarden Prijs op basis van beschikbaarheid, ondervoorbehoud van wijzigingen en exclusief administratiekosten 25, - per boeking), Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) evt. vlucht- of datum toeslagen. Op deze aanbieding zijn de ANVR-, SGR- Corendonvoorwaarden van toepassing. Druk- en zetfouten voorbehouden. De lezersreis is geldig t/m 30 juni 2017, Meer informatie en boeken: Ga voor deze 8-daagse zonovergoten reis naar Spanje naar onze website reiskatern.nl/pzc/COR1703 of bel met Corendon via 023 - 7510606

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 26