f 14 FAMILIEBERICHTEN Marie-José Polfliet-Asselman George van Hevelingen Pieternella Poortvliet - Meerman Neeltje Maatje de Jonge -Sonke O fïlensen inq.nl Leon Josephus Ludovicus Polfliet Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze geliefde broer, zwager, oom en vriend in de leeftijd van 84 jaar. Lennie van Hevelingen-Bolk Riekie Hummeling-van Hevelingen Ad en Fem Verlaan-van Hevelingen Neven en nichten Nico en Corrie van de Zande en kinderen Goes, 24 april 2017 Correspondentieadressen: Familie Verlaan-van Hevelingen Wilgehout 22 2771 LP Boskoop Familie van de Zande Rosierlaan 1 4413 HC Krabbendijke De afscheidsdienst zal vrijdag 28 april om 11.00 uur worden gehouden in rouwcentrum De Bevelanden, Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebbendan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. mens verwat is hij, den God Jakobs tot vjjn Hulp heeft, HEERE, gijn God is; Psalm 1465 Met diepe droefheid delen wij u mee dat, na een lange periode van ziekte, afnemende krachten en gedachten, door de HEERE uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw en onze lieve, zeer zorgzame moeder echtgenote van Paulus Poortvliet in de leeftijd van 78 jaar. Arnemuiden: P. Poortvliet Joke Poortvliet Annie Poortvliet Arnemuiden, 23 april 2017 Correspondentieadres: Nieuwlandseweg 43, 4341 CN Arnemuiden Owge dank gaat uit naar de medewerkers van Xorgstroom, RST, dagbehandeling Hrnehoeve en Eben-Haèjer en gorgivoning Clasinastraat 8 te Hrnemuiden voor alle hulp, steun en goede ^orgen. Mijn vrouw en onze moeder is opgebaard aan de Nieuwlandseweg 43 waar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op D.V. woensdag 26 april van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De rouwdienst voor familie en belangstellenden wordt gehouden op D.V. zaterdag 29 april om 11.00 uur in het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente aan de Markt te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door de weleerwaarde heer Ds. M. Klaassen. Aansluitend zal omstreeks 12.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen. ANNA MARIA EMERENTIA DE KERF kijk ook op Bedroefd maar dankbaar dat aan haar lijden nu een einde is gekomen. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden onze lieve ma en oma weduwe van Graauw en Langendam, 5 april 1941 Hulst, 23 april 2017 Anja en Marcel Gino en Chantal Altwin en Hilde Keivin Correspondentieadres: Aziëweg 2 A, 4561 PC Hulst U kunt afscheid nemen van ma en oma in familiekamer 1 van coöperatie DELA, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op donderdag 27 april van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 28 april om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte volgt. Na de uitvaartdienst is er gelegenheid voor een persoonlijke condoleance in de kapel. Na afloop van de uitvaartdienst is er een samenzijn in "Brasserie Truffino" van "De Blaauwe Hoeve". Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Blaauwe Hofke 77 voor alle goede zorgen en aandacht. "Vrees niet, Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." Jes. 43 1b Vertrouwend op haar Heer en Heiland is rustig ingeslapen onze zorgzame mama en lieve oma weduwe van Johannes de Jonge 16 februari 1926 23 april 2017 Apeldoorn: Kees en Elly de Jonge - Kamphof Chiel Emiel en Noëlle Remi Apeldoorn: Ret-Jan en Barry de Jonge - Potkamp Maaike en Sander Daan en Rosanne Apeldoorn: Lena en Peter Kremers - de Jonge Anne Peter en Judi Maldegem (B): Dies (in herinnering) en Ingrid de Jonge - Pollet Emma en Benedict, Joren, Eline Bram en Ann-Sophie Tilburg: Johan en Liona de Jonge - Westveer Ellen Marleen Correspondentieadres: Middelharnisstraat 15 5045 JN Tilburg Onze dank gaat uit naar Dr. Slager en de medewerkers van Allévo, voor hun goede zorg. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatshebben op zaterdag 29 april om 10.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crema torium. Geen bloemen Bedroefd, maar met grote dankbaarheid dat wij haar zo lang in ons midden mochten houden, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, Granny en Supergranny echtgenote van August Rottier St. Jansteen, 15 Augustus 1909 t St. Jansteen, 20 April 2017 St. Jansteen: Onno en Elisabeth Rottier-Kolpe Nora (SE): Erik en Isabelle Rottier-Stercq Antwerpen (B): Lisanne en Louis Bremers-Rottier Den Haag: Emily Bremers Baar (CH): Daphne en Haiko Visser-Bremers Wassenaar: Marieke en Martijn Wigmans-Bremers Amsterdam: Sophie en Guido van de Laar-Bremers St. Jansteen: Auk en Martine Rottier-Deltour Houten: Stéphanie en Robbert-Jan van den Berg-Rottier Breda: Sébastien en Kristel Rottier-Simpelaar Schilde (B): Birgit en Jan t Nollen-Rottier Voorschoten: Anneke en Mark Lindeboom-Nollen Kaapstad(SA): Birgit Nollen en Mare Sanders Kaapstad(SA): Bart en Eva Nollen-van Ee Bamako (Mali): Katrien Nollen en 23 achterkleinkinderen Familie de Kerf en familie Rottier Hemelstraat 10 A, 4564 BB St. Jansteen De Heilige Mis zal worden gehouden op vrijdag 28 april 2017 om 11 uur in de St. Catharinakerk te Hengstdijk, aan de Hengstdijkse Kerkstraat. Condoleren vanaf 10.30 uur achterin de kerk. Conny, Betsie, Jo en Lisette, Angelique, Betty en Chantal willen we graag bedanken voor hun jarenlange liefdevolle zorg aan mama. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 75