*1 ainoriiiii) COLOFON Familieberichten üyarJsden 24 FAMILIEBERICHTEN Maatje Johanna van den Broeke Adrie van Liere O [flensen inq.nl Maatje van den Broeke Suus Bakker-Goossen Bram Rinus de Nooijer Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden onze zuster en schoonzuster Gehuwd met Cor Klaasse Goes: Annie en Kees t Jacobse - v.d. Broeke Nieuwdorp: Bart t en Lia v.d. Broeke - Lauer Middelburg: Tonnie t en Matty v.d. Broeke - Meijers Nieuwdorp: Elly en Marien Caljouw - v.d. Broeke Cornelia Tannetje Kleinepier-Janse kijk ook op maandag 24 april 2017 De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Na vele jaren van samenzijn en erg dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben we afscheid moeten nemen van mijn allerliefste en zorgzame vrouw, onze (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder, die er altijd voor ons was. echtgenote van Cor Klaasse Sint Laurens, 27 juli 1934 t Oostburg, 21 april 2017 Oostburg: Aardenburg: Watervliet: Altea: Middelburg: Cor Klaasse Carmen Rens en Cristel An en Arjen Rian en Dirk Steven en Delfien Emilia Ans en Joost Margreet en Patrick Wouter Villajoyosa: Martin Correspondentieadres: Schouwburgstraat 24, 4501 BP Oostburg Speciale dank aan dokter van Hevele en het team van Warmande voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 26 april om 14.00 uur in de kerk aan de Molenberg 3 te Oostburg. Aansluitend is de begrafenis in besloten familiekring op de algemene begraafplaats te Aardenburg. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 13.30 tot 13.50 uur in voornoemde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Houd Gij mijn handen beide met kracht omvat. lied 224 (de bijbel voor jou) Met verdriet in ons hart maar in grote dankbaarheid voor wat we samen mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma echtgenote van Johan Bakker op de leeftijd van 73 jaar. Suus is in het ziekenhuis in Gent kalm en rustig van ons heengegaan. Terneuzen Johan Bakker Etten-Leur Peter en Viola Nienke Terneuzen Harry en Jolanda Martijn Thomas 22 april 2017 Bellamystraat 60 4536 AK Terneuzen Yolanda - in liefdevolle herinnering - Vrijdag 28 april is er van 12.45 - 13.20 uur gelegenheid de familie te condoleren in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Terneuzen, waarna om 13.30 uur de afscheidsbijeenkomst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de kerk. Mochten wij vergeten zijn u persoonlijk te berichten, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Op 14 april 2017 overleed onze lieve moeder en Oma Ir. Eef van der Have-Burger Groningen, 26 augustus 1923 Petaluma, California USA 14 april 2017 weduwe van JanKees van der Have Meta en Jim Orvis Kay van der Have en Anne Phillips Aide en Rick Feskanin kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Meta Orvis 9050 Chapman Road Bozeman, MT 59718, USA cnvdh@sbcglobal.net Bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze zeer geliefde broer, zwager en oom Zierikzee 17 februari 1932 t Kapelle 21 april 2017 Biezelinge Kapelle J. Gijzel - van Liere J. G. Gijzel Jan-Kees en Mischa Jesper Kirsten Familie Gijzel - van Liere Abdijstraat 2 a 4421 JE Biezelinge Onze oprechte dank gaat uit naar dr. Bakx en dr. Schrier, zo ook naar alle medewerkers en vrijwilligers van' Cederhof' voor de liefdevolle verzorging aan Adrie gegeven. De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 28 april a.s. om 11.00 uur in de Christelijk Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. De overweldigende belangstelling en het medeleven in de vorm van kaarten, bezoek, brieven, gesprekjes en telefoontjes, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van Heeft ons goed gedaan en laat een diepe indruk achter. Bedankt! A.Kleinepier Kinderen en kleinkinderen Vlissingen 2017 We gedenken in liefde 24 april 2016 - 24 april 2017 Met grote verslagenheid ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van onze neef We wensen Lourie, Martijn en Alexander en verdere familie alle sterkte toe om dit verlies te dragen. Klazien en Jan Lien en Ko Ina en Wim Joop en Rita Clara en Piet Lineke en Leen Rien en Annelies Kamperland, 21-04-2017 Sluittijden overlijdensadvertenties Per e-mail en internet daags voor plaatsing 16.00 uur. Per telefoon en fax daags voor plaatsing 15.00. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 (werkdagen 9.00-17.00 en op zondag 13.00-17.00) Fax 088-0139 990 Internet U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.nl/familieberichten Op PZC.nl/familieberichten kunt u overlijdensberich ten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdens berichten uit de krant geplaatst. Hier vindt u per overledene ook een online condoleanceregister. Via PZC.nl/familieberichten kunt u ook bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 56