ffi I i UT 5 Betaalbare rijtjeshuizen voor de kleinere beurs E M KIJK VERGELIJK Ik vind de keuken ook de mooiste plek in huis, al sta ik er nooit in kort, maar als je zelf aan het verbou wen bent is het dat absoluut niet", zucht Lyónie. „Vooral de laatste we ken zijn we hier elke avond bezig ge weest. We waren het klussen onder hand wel beu." Het eindresultaat mag er zijn. „Al les is precies zoals we het wilden hebben. Als we binnenstappen, den ken we: 'wauw, dit is ons huis'." Wanneer Jeremy en Lyónie allebei thuis zijn, liggen ze meestal op de bank. „Een grote hoekbank. Daarop hebben we allebei onze eigen kant. Als je samenwoont, zijn de tijden van het kroelen op de bank voorbij", lacht Lyónie. Apothekerskast Het meest trots zijn ze op de keuken. „Niet alleen omdat hij mooi is, maar ook omdat hij meer heeft gekost dan we hadden gepland. Ik wilde per se een apothekerskast en die is best duur. Ook wilde ik een grote oven en een antraciet aanrechtblad", aldus Lyónie. „Ik vind de keuken ook de mooiste plek in huis, al sta ik er zelf nooit in", lacht Jeremy. Qua smaak ligt het stel op één lijn. „We hebben alles samen uitgezocht", legt Jeremy uit. „Hij is geen man die 'ja' zegt op alles wat zijn vriendin wil", reageert Lyónie. „En dat is goed. Hij trekt me vaak over de streep als ik iets mooi vind, maar erover twijfel. Ik heb wel alle decoratie gedaan, want dat vindt hij niet zo interessant." Jacuzzi „Er zijn nog veel kleine klussen te doen. Maar daar hebben we eigenlijk geen zin meer in", vervolgt Lyónie haar verhaal. „Ook moet de boven verdieping nog afgemaakt worden. Eén van de redenen dat we dit huis kochten, was dat het vier slaapka mers heeft. Als we aan kinderen be ginnen, kunnen we hier gewoon blij ven wonen." „We willen hier nog minstens der tig jaar blijven wonen. Maar er moet nog wél een jacuzzi in", zegt Jeremy. „En een tuinhuis, en een zithoek in de tuin", vult Lyónie hem aan. Even voorstellen zmm vrijdag 21 april 2017 M Het huis van Lyo- nie en Jeremy is he lemaal klaar voor de toekomst. FOTO'S JAN STADS om te kroelen' 44 Jeremy Aschman Lyónie Walhout (21), gehandicapten verzorgster Jeremy Aschman (24), Vervangend filiaalleider bij Aldi Zierikzee Adres: Sint Domus- straat 64 Bouwjaar: 1900 Prijs: 145.000 k.k. Kenmerken: Stads woning met een tuin op het zuiden en een achterom. Op de be gane grond een voor- en achterkamer. Op de eerste verdieping twee ruime slaapka mers. Oost-Souburg Adres: IJsselstraat 26 Bouwjaar: 1975 Prijs: 155.000 k.k Kenmerken: Eenge zinswoning met vier slaapkamers en een zonnige tuin. b Vlissingen Adres: Nieuwe Vlis- singseweg 215 Bouwjaar: 1930 Prijs: 158.000 k.k. Kenmerken: Tussen woning uit de jaren 30 met een tuin. De woning heeft een halfopen keuken en houtkachel in de woonkamer. Scherpenisse Adres: Hoge Markt 26 Bouwjaar: 1960 Prijs: 159.900 k.k. Kenmerken: Woning in het centrum van Scherpenisse met woonkeuken, bijkeu ken en inpandige berging. Middelburg Adres: Nachtegaal straat 4 Bouwjaar: 1961 Prijs: 169.000 k.k. Kenmerken: Hoekwoning met tuin en aangebouwde bij keuken en berging, op korte afstand van de binnenstad.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 43