4 Vijf maanden hebben Lyónie Walhout (21) en Jeremy Aschman (24) geklust aan hun droomhuis in Oud- Vossemeer. Nu ze er sinds november wonen, zijn ze dolgelukkig. „We willen hier minstens nog dertig jaar blijven." Huizenpaspoort We wilden allebei op het eiland Tholen blijven wonen", vertelt Ly ónie. „En ik wilde graag een grote tuin", vult Jeremy aan. „De huizen met tuinen die we in de stad Tholen zagen, waren voor ons te duur.Toen ze een huis in Oud-Vossemeer be zichtigden, viel hun oog op het huis ernaast, inmiddels hun huidige wo ning. „Ik ben blij dat we het huis van onze buren hebben bekeken, anders waren we nooit bij deze woning uit gekomen", vertelt Lyónie. Om het huis om te toveren in hun Als we aan kinderen beginnen, kunnen we hier blijven wonen droomhuis moest er wél veel gebeu ren. „De benedenverdieping is hele maal veranderd", blikt Lyónie terug. „De vloeren, de leidingen van de keuken, de isolatie: we hebben alles eruit gesloopt en opnieuw aangelegd. Het huis zag er niet uit toen we het kochten", zucht Lyónie. Handig Naar eigen zeggen zijn ze allebei niet handig. Gelukkig kreeg het stel veel hulp bij de verbouwing. „Mijn vader heeft ons enorm geholpen. Voor we het huis kochten, heeft hij eerst geke ken of onze plannen realistisch wa ren. Gelukkig was alles haalbaar", zegt Lyónie. Dan, lachend: „Vooral omdat hij zo handig is." Het was een grote stap, maar het stel is blij met de keuze die ze ge maakt hebben. „Een woning die al klaar is voordat je er gaat wonen, is nooit helemaal naar je smaak. We hebben een huis bekeken waar wei nig aan gedaan hoefde te worden, maar dat was een stuk kleiner. We hebben toch liever een groot huis waar veel aan moet gebeuren dan een kleintje dat al af is." Hoekbank „We horen vaak dat we alles zo snel gedaan hebben. Vijf maanden lijkt OUD-VOSSEMEER vrijdag 21 april 2017 pi 'De hoekbank s er n et Sandra Moerland 44 —Lyónie Walhout Kalisbuurt 30 Bouwjaar: 1915 Perceel: 310 m2 Prijs: 140.000 k.k. Het karakteristieke rij tjeshuis van Jeremy en Lyónie ligt aan de rand van Oud-Vosse- meer. Het huis be schikt over een ruime woonkamer, een voor tuin en een diepe ach tertuin met berging. Het huis telt vier slaapkamers en be schikt over een bad kamer met een apart toilet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 42