J 20 Ml VINCENT LUISTERT RADIO INTERVIEW JÖRGEN RAYMANN Dj's Mattie en Wietze gaan van Qmu- sic naar Sky Radio. Het AD weet het zeker en het AD kan het weten, dat zit net als Qmusic bij de Persgroep, op de re dactie staat Cf de hele dag aan. Wat een geniale zet van Talpa Radio, waar onder Sky valt. Want Sky is een dj-loze mu ziekzender, onder het motto: er is al lollig gelul zat op de Nederlandse radio. Sky zal dat format niet veranderen, het station is er groot mee geworden, het is na 538 en Radio 2 de best beluisterde zender. Mattie en Wietze zullen dus, als ze naar Sky gaan, hun hele ochtendshow lang hun mond moeten hou den. Daarmee legt Sky dus letterlijk de con currentie het zwijgen op. Knap gedaan van Talpa. Zielig voor Q is het wel, het station heeft miljoenen uitgegeven aan reclamecampag nes met posters van Mattie en Wietze, je kwam ze overal tegen, tot in bushokjes aan toe, maar, business is business, de concur rentie in de radiowereld is keihard. Van Mattie en Wietze kan ik me eigenlijk wel voorstellen dat ze eens iets anders wil den, al beweerden ze vorige week nog, toen ze ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van hun show vijf dagen lang met een ket ting aan elkaar vastzaten, dat er niks aan de hand was. Ze waren bij Talpa geweest, maar dat was alleen maar omdat ze daar een rond leiding kregen. Ha, een rondleiding, natuurlijk niet. Ze waren daar om te testen of het gebouw van Talpa berekend is op twee melige mannen die met een ketting aan elkaar geklonken zijn. Want straks, als ze vijfjaar lang elke ochtend hebben zitten zwijgen bij Sky, moet dat natuurlijk weer gevierd worden en hoe doe je dat leuker en hilarischer dan met zo'n ketting. Tegen die tijd schuift Edwin Evers door van 538 naar Veronica en kunnen Mattie en Wietze zo van Sky naar 538, met ketting en al, de twee stations zitten in het zelfde gebouw. Maar ik begrijp ze. Ik snap heel goed dat ze na vijfjaar Cf wel zo'n beetje zijn uitgeluid en dat het tijd wordt om een show te gaan maken waarin de muziek alles zegt. Spice Girls weer terug Concert at Sea met Chef'Special Quote van de dag Toenikjonger was, beheerste dun-zijn mijn leven. Wat een waste of energy^. Als je telkens weer hoort hoe fantastisch je bent, ga je het geloven taeluld vrijdag 21 april 2017 GO MUZIEK Er werd een jaar geleden al op gehint, maar de Spice Girls hebben het nu officieel ge maakt: er komt binnenkort een reünie. Met drie van de vijf dames - Mel B., Geri Halliwell en Emma Bunton - welteverstaan. MUZIEK ChefSpecial en Gavin James spelen op 30 juni en 1 juli op Concert at Sea. Het Zeeuwse mu ziekfestival maakte eerder al de namen van onder meer Ra coon, UB40, Anouk en Doe Maar bekend. Reageren? vincent@persgroep.nl —Actrice Cynthia Abma (47) zegt in Beau Monde dat ze niet meer zo met haar lijn bezig is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 19