iS Comb\Comfort Wij vieren ons Sit 3o 'O Bezoek onze mobiliteitsdagen 20-21-22 april 6 Aprilmaand feestmaand met aantrekkelijke kortingen in de maand april vanraam handicare De laatste driejaar had de Champions League een Spaanse winnaar. Twee keer was de finale volledig Spaans. Een herhaling daarvan kan vanavond een stukje dichterbij komen. Normaal werpt El Clasico zijn schaduw weken vooruit. Maar Real Madrid en FC Barcelona hebben, in afwachting van hun duel zondag in de Spaanse competitie, eerst veel belangrijker zaken aan hun hoofd. Ze denken alleen maar aan hun Europese klassieker, tegen Bayern München respectievelijk Juventus. De sfeer is wel totaal verschillend bij beide rivalen. Het enige dat zaterdag overeenkwam was de uitslag: Real won met 3-2 bij Sporting Gijon, Barca thuis met hetzelfde resultaat van Real Sociedad. Maar waar coach Zidane van de Koninklijke driekwart van zijn basiself rust kon gunnen, moest Enrique al zijn zware ge schut inzetten om niet nog vóór El Clasico al op een onoverbrugbare achterstand te komen staan. Het voordeel voor Zidane van het buiten de basis kunnen houden van spelers als Ronaldo en Benzema, of de blessure van Bale, is dat hij Isco in het team kon brengen. De speler uit Ma laga was zaterdag de grote held, met twee doel punten, waarvan de winnende vlak voor tijd. Isco is ontevreden over de voorkeur die Zi dane heeft voor Bale, Benzema en Cristiano. Zeker in de Champions League: Isco heeft dit seizoen maar 77 minuten op Europees niveau mogen meedoen. Zidane: „Dat is het moeilijke van deze baan, om zoveel goede spelers op de bank te laten. Ik haal er het positieve uit." En dat is dat Isco samen met Morata - hij scoorde ook-, Rodriguez, Kovacic, Asensio en enkele anderen in ieder geval voor een sterk bezette bank zorgt. Alleen in de defensie heeft Zidane meer zorgen, met veel blessures (Pepe en Varane nu) en slechts twee fitte centrale verdedigers, Ramos en Nacho, die wél elk duel aan de bak moeten. Met het doseren wil Zidane - die Bayern in het eerste duel in Duitsland met 2-1 versloeg - de grote koninklijke droom waarmaken: de PROGRAMMA dubbel Liga en Champions League, iets wat de club slechts twee keer lukte, met de historische Alfredo di Stefano in 1957 en '58. Ook Atlético-coach Simeone kon zaterdag spelers sparen, tegen hekkensluiter Osasuna (3-0). Koke was geschorst en Gabi, Saül en Griezmann kregen rust. Gameiro keert van avond terug na enkele weken blessureleed. Carrasco was met twee treffers het mannetje. Atléti gaat voor het ene grote doel. Na de in de verlenging verloren finale van 2015 leek voor Atlético dat sprookje voorlopig voorbij, maar vorig seizoen stond de ploeg opnieuw in de fi nale - nu in de strafschopserie verloren - en vanavond verdedigt de ploeg bij Leicester een 1-0 voorsprong. Barcelona denkt na de 3-0 nederlaag bij Ju ventus natuurlijk aan een tweede wonder na de ontsnapping tegen Paris St. Germain. Dan moet Barca veel goals maken. Doelpunten die met Messi natuurlijk altijd kunnen komen; na zijn twee treffers tegen Real Sociedad is hij er nog maar twee verwijderd van zijn 500ste offi ciële doelpunt in het shirt van Barcelona. Geen betere gelegenheid om dat duizelingwekkende aantal te bereiken dan morgenavond in het Camp Nou. NEDERLANDERS IN HET BUITENLAND Nobelweg 1Goes - 0113 34 10 49 - info@combicomfort.nl - www.combicomfort.nl Ook elke zaterdag geopend, maandag gesloten Ih mot aantrol^l^oliil^o Isnrtinnan comfort Sc mobiliteitshulpmiddelen EXCEL Bovenstaande fabrikanten zullen aanwezig zijn dinsdag 18 april 2017 Vertrouwen in Madrid, hoop in Barcelona GO Edwin Winkels Barcelona Champions League Vanavond, 20.45: Lei- cester City - Atlético Madrid, Real Madrid - Bayern München. Morgen, 20.45 uur: Bar celona - Juventus. La Liga. Zondag, 20.45 uur: Real Madrid - Barcelona. Vincent Janssen was tref zeker voor Tottenham Hots pur dat won van Bourne mouth: 4-0. De spits van Oranje viel vlak voor tijd in en maakte in blessuretijd de vierde goal. Het was zijn eer ste 'velddoelpunt' in de Pre mier League. Trainer Ronald Koeman won met Everton thuis van Burnley (3-1) en dat was een clubrecord: nooit eerder werd op Goodison Park acht keer op een rij ge wonnen in de Premier League. De wedstrijd tussen Bastia en het Olympique Lyon van Memphis Depay in de Franse competitie is zondag ge staakt. Dat gebeurde nadat supporters van Bastia vlak voor rust voor de tweede keer het veld op waren gekomen en spelers van Lyon aanvielen. Tijdens de warming-up was er ook al een aanval van de fans geweest. Klaas-Jan Huntelaar en zijn medespelers bij Schalke 04 hebben van voorzitter Cle mens Tönnies te horen gekre gen dat ze donderdag tegen Ajax 'tot over de pijngrens' moeten. De ploeg, die met 2-1 bij Darmstadt 98 verloor, moet in de Europa League een 2-0 achterstand goedmaken. cé> J Let's all cycle

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 31