<D Kensington en Chef'Special grote winnaars 3FM-awards effeweg.nl 13 ANGELA KIJKT BOEREN mr. voor €429,- Effeweg.nl of bel 0529 - 46 96 67 3 van £459% Rome, Florence en Venetië van £419% voor €389, Barcelona en de Spaanse kust Dat Riks bij vlagen een lompe boer is, wisten we. Maar zondag sloeg zijn ti ming werkelijk alles. Denk je als Ma- rit lekker lui neer te ploffen na een dagje skiën, een beetje rozig tegen elkaar aan te hangen op een berenvel, de brandende voet jes omhoog, maar wat gebeurt er? De boer zegt uit het niets, patsboem, dat het niks wordt. Dat hij niet verliefd is en dat het ook niet meer verandert. Au! Dat voelde ik zelfs in mijn hart, laat staan wat er op dat moment door Marit heen ging. Die twee tranen die over haar wangen biggelden; ik had zó met haar te doen. leuk als Marit komen ze toch niet dagelijks langs in dat verlaten Canada. Doe nou niet zo nodeloos ingewikkeld, vent. Maar ja. Ook dit hoort bij de liefde en het leven én dus Boer zoekt Vrouw. Gevoel laat zich niet dwingen. Ik geloof er niks van dat Riks bang is of te veel nadenkt. Leer mij de mannen kennen. Als ze écht verliefd zijn, is er niks dat ze tegenhoudt, twijfel en verstand al helemaal niet. Hoe rot ook voor Marit, het benadrukt te gelijk hoe bijzonder het is dat het bij drie boeren wél is gelukt. Vooralsnog dan, hè. Het zou niet voor het eerst zijn, als er komende zondagavond toch weer eentje als vrijgezel opdraaft bij de reünie met Yvon. Maar dat zien we dan wel, nu geniet ik nog even lekker na van al dat prille geluk. Die hoogtijdagen van verliefdheid, dat simpelweg genoeg heb ben aan elkaar, een zoen, een blik - ik werd er pardoes een sentimentele ouwe taart van. O ja, zo voelde dat. Wat heerlijk voor Herman en Fleur, Marc en Annekim en David en Mara. David en Mara! Die zou ik door Riks helemaal vergeten. Mijn mond viel nog net niet open toen hij haar naam noemde. Die had ik écht niet zien aankomen. Ik vreesde zelfs een mo ment dat hij Susanne en Mara allebei naar huis ging sturen, omdat hij gewoon niet kon kiezen. Maar wat zijn ze schattig samen. Goed gedaan, David! Mijn man zegt het al jaren: je moet ook nooit naar mij luisteren. En dan Olke. Arme, verliefde Olke. Het heeft er alle schijn van dat Sandra een spelle tje heeft gespeeld en hij daar de dupe van is. Wat een hete citytrip had moeten worden, is veranderd in Expeditie Zuidpool. Tegen elke willekeurige vreemdeling aan de bar doet Sandra warmer en spontaner dan tegen de boer van wie ze nog geen twee dagen geleden amper kon afblijven. En dan ook nog een aparte kamer eisen. Dat beeld van die grote vriendelijke reus in zijn eentje in de hotellift, op weg naar een leeg bed en - hoe wrang - een lege hottub.Ik had het ook bij hem, juist bij hem, zo graag anders gezien. BZV trekt 3,5 miljoen kijkers Nieuwe show Groenendijk Cabaretier Ri chard Groenen dijk brengt vol gend seizoen een nieuwe voorstelling: Om alles!. Het is zijn elfde caba retprogramma. Voor het vorige, Alle Dagen, won Groenendijk in 2012 de Poelifi- narioprijs. De bands uit respectievelijk Utrecht en Haarlem sleepten twee prijzen in de wacht. De luisteraars van de zender be loonden Kensington met de Award voor het beste album en beste liveact. Voor het beste nummer, Amigo, ontving Chef Special een award. Amigo was ook al de meest gedraaide track, waar voor de Haarlemmers vorige week de 3FM Schaal van Rigter kregen. De 3FM Awards zijn de jaar lijkse muziekprijzen voor de beste Nederlandse acts en ar tiesten, gekozen door de luiste raars en volgers van NPO 3FM. De prijsuitreiking was gister avond het hoogtepunt van het 3FM Award Festival in Tivoli Vredenburg waar zo'n 5.000 be zoekers optredens zagen van onder anderen Kensington, Chef Special, De Staat, Jett Re bel, Broederliefde en Lucas Hamming. Volgens Basyl de Groot, de zendermanager van 3FM, laten de winnaars 'zien dat de zender staat voor de beste muziek die in Nederland wordt gemaakt'. „NPO 3FM is een springplank voor Nederlands talent." WINNAARS JLzfcji" jrv' EXCURSIEREIS - 8 dagen EXCURSIEREIS-8 dagen dinsdag 18 april 2017 Au! 'Riks, stomkop!' wilde ik naar de tv gillen. Zo Reageren? angela@persgroep.nl TELEVISIE Bijna 3,5 miljoen mensen hebben zondag geke ken naar Boer zoekt Vrouw. Op ZiggoSport zagen 875.000 mensen Max Verstappen uit vallen in Bah rein, de pause lijke zegen Urbi et Orbi trok 420.000 kijkers. CABARET V ■u Kensington en Chef'Special zijn de grote winnaars gewor den van de 3FM Awards 2017, die gisteravond werden uitge reikt in TivoliVredenburg. bezoekers kwamen gisteren op het 3FM Award Festival af. ARiks zegt Marit de wacht aan. Een ideale combinatie! Bezoek het romantische Venetië, de eeuwige stad Rome en de kunststad Florence. Ontdek ook Rimini, San Marino en Fiuggi Terme! INCLUSIEF -> 7 hotelovernachtingen -» 7 maal ontbijt en diner -» Stadsrondrit en -wandeling Rome o.l.v. gids -» Stadswandeling Florence o.l.v. een gids -» Begeleiding door uw chauffeur reisleider -» Vervoer per Comfort Class touringcar VERTREKDATA EN PRIJZEN 29 apr, 19 mei, 23jun, 21, 28 jul, 25 aug, 8, 22, 29 sep Ontdek Barcelona en de Spaanse kust! Bewonder de werken van Gaudf: Sagrada Famflia, Casa Mila en Casa Batlo. Bezoek ook Montserrat en het stadion van FC Barcelona, Camp Nou. Tevens staan de stad Girona en het Da Li museum in Figueres op het programma. INCLUSIEF -» 7 overnachtingen in het luxe hotel Sirius U* -» 7 maal ontbijt en diner -» Begeleiding door uw chauffeur reisleider -» Vervoer per Comfort Class touringcar VERTREKDATA EN PRIJZEN 5 mei, 7, U, 21, 28 jul, 4, 11, 18 aug Fouten voorbehouden. Prijzen vanaf, p.p. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds. 0.SS) Korting geldig op nieuwe boekingen van 10-04-2017 t/m 05-05-2017. Niet i.c.m. andere acties. sgr A Beste Album Kensington - Control Beste Live Act Kensington Beste nummer Chef'Special - Amigo Beste groep Broederliefde M Beste Solo Artiest Martin Garrix Beste Video Boef - Habiba Beste Social Jett Rebel M 3FM Talent Jonna Fraser 3FM Schaal van Rigter Chef'Special - Amigo Uw voordeel: €30, Uw voordeel: €30,-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 13