OysrJsdüfi Edwin Hamelink 1 rUgnsgn.inq.niFAMILIEBERICH23 Andreas Hubertus Kalkman Denise Emma Wanzeele A Sandra Louise Muys Chris Andreas Kalkman Willy Livinus van Hulle Hans de Groot Francis de Groot-Weemaes t Ik Huib van der Hart maandag 10 april 2017 Das einzig Wichtige im Leben sind die Spuren der Liebe, die wir hinterlassen, wenn wir gehen. Mijn lieve vader, onze lieve broer, oom en neef is gestorven. In ons verdriet herinneren wij zijn wil en empathie. Biervliet, 25 december 1958 - 6 april 2017 Schoondijke: Alkmaar: Terneuzen: Essen (B): Sluis: Amsterdam: Sluiskil: 's Gravenhage: Marnix Kalkman Hendrica Kalkman en Willem den Hartog Hilmar, Rachel en Marino Francisca Kalkman Jethro en Niki Stefanie Christiaan Kalkman Femke en Rsbin Freek en Nicky Felix Floris Fleur Monika Kalkman en Theo Maenhout Evelien enArne Delphine en Martin Felix Kalkman en Alda Alispahic Emma Florian Kalkman Huib Kalkman neven en nichten Wij nodigen u uit om samen met ons Andreas thuis te gedenken op woensdag 12 april om 13.00 uur. Aansluitend begeleiden wij hem naar de Algemene Begraafplaats te Biervliet. Na afloop drinken we graag samen met u een glas. In plaats van bloemen wil Andreas graag een donatie aan de Stichting MS Research, NL17 INGB 0000 00 6989. Adres: Familie Kalkman, Schoollaan 4, 4521 AD Biervliet SOWITSCH! We moeten helaas afscheid nemen van onze vriend die zo van het leven genoot, ondanks zijn slopende ziekte MS. Andreas, je humor, optimisme en vastberadenheid zijn onvergetelijk. We gaan je missen. We wensen Marnix en de familie Kalkman veel sterkte toe voor de komende tijd. Willy en Annie, Leen en Martje, Joop en Jo, Annie, Frits en Anneke, Jan, Stephan en Leanne, Otto, Bram en Jeanette Opgewekt en zorgzaamnooit vragend nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment, het wilde niet meer. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen, laten wij u weten dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", is overleden onze lieve zorgzame ma, schoonma en oma weduwe van 21 -09- 1934 Gijzenzele (B) |07-04-2017 Sas van Gent Sas van Gent: Frank van Hulle Nanda Ranschaert Valerie en Tim Anouk en Jeroen Sas van Gent: Marjan Hemelsoet-van Hulle Jonny Hemelsoet Heike Sas van Gent: Patrick van Hulle Sas van Gent, 7 april 2017 Corr. adres: Vier Ambachtenstraat 7 4551 HA Sas van Gent De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 14 april om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, aan de Bellanrystraat 28c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Ma ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u donderdag 13 april om 18.30 uur afscheid van haar kunt nemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschouwen. Veel te vroeg, nog vol plannen en idealen en ondanks de wil om te blijven leven, is na een kort ziekbed overleden mijn lieve man, onze stoere papa, mijn zoon, mijn broer, onze schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Terneuzen, 15-08-1974 f Gent (B), 07-04-2017 Sandra Hamelink - Muys Reinier Wouter Gerda Hamelink - Korving Sylvia en Eelke Phil en Freddie Muys Carol en James Joanne en Charlie Teresa en Dave Neven en nichten Rozenpark 38, 4537 SX Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Edwin op donderdag 13 april van 19:00 tot 20:00 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c te Terneuzen. De plechtigheid en de begrafenis zal alleen zijn voor genodigden. Als het niet gaat zoals het moet moet het maar zoals het gaat. "Hosternokke"! Aan de marathon van zijn leven is veelstevroeg een einde gekomen. 29 mei 1956 8 april 2017 een sportieve man van weinig woorden met een hart van goud. Vol respect, liefde, strijd en doorzettingsvermogen. Na een periode van afnemende gezondheid heeft onze zorgzame vader, trotse opa, schoonvader en weduwnaar van rust gevonden. Het is voor ons fijn om te weten dat hij werd opgewacht door zijn soulmate, onze geweldige moeder die hij ruim 8 jaar lang ieder dagdeel heeft moeten missen. Bas en Elveerne Milan Stefan en Marcha Correspondentieadres: Grootmede 8, 4337 AD Middelburg We herdenken Hans op donderdag 13 april om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend willen we hem bij ma begraven op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis ontmoeten wij u graag in de aula. Hans is thuis, Hoge Stelle 57 Nieuw en St. Joosland. Diep bedroefd geven wij u kennis dat door de Heere, voor ons onverwachts, uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom - Hubregt- in de leeftijd van 53 jaar. Kapelle: Riet en Ko Oostdijk-van der Hart jan en Martine, Jaïr, Loïs Huib en Helena, Joël, Evelin André en Judith Paul Kruiningen: Lina en Henk Jansen-van der Hart Heieen en Danny, Jelte, Ryan Marijke en Arno, Lisa, Roan Jacoline en Douwe, Jerre Jan-Jaap en Cathy Waarde: Adrie en Nellie van der Hart-de Koster Arjan en Nellie, Jannieke, Nelline Huibert en Annelien Annemarie Rotterdam, 7 april 2017 Correspondentieadres: Zandweg 18 4416 NB Kruiningen Huib is opgebaard in rouwcentrum Waardig, Koninginne weg 2 te Waarde. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maandag 10 april van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst wordt D.V. woensdag 12 april om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Petrakerk, Goessestraat- weg 18 te Kapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in de Petrakerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bloemen. Wij zijn de medewerkers van het Maasstadziekenhuis en het Erasmus M.C. afd. IC 10 Zuid te Rotterdam dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als uitnodiging te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 73