Blokkade wmm O op *1 13 ANGELA KIJKT BOEREN VOORPROEFJE EUROVISIE SONGFESTIVAL ee! Niet! Dit ga je niet menen, Sandra. Je bent al weken bezig om het hoofd van Olke op hol te brengen, en nu, op het moment suprème is er 'een blokkade'? Aargghhhh. Sorry, ik heb er gewoon geen be ter woord voor. Vrouwen! Tegelijk had ik het ook met Sandra te doen. Dat zielige hoopje op de veranda, die ver steende gestalte in de omhelzing van Olke, is dat die sterke, zelfverzekerde tante van afge lopen weken? Er moet een trauma opspelen, dat kan niet anders. Een slechte ervaring met dominante mannen, die werd opgerakeld door Olkes drammerige houding tijdens het gesprek over emigreren. Zoiets. Terwijl ik ze zo leuk vind samen, de schonkige boer en frêle Brabantse. Geen doorsnee combinatie, maar zoals ze tegen elkaar aan zaten bij de beek, dat klopte gewoon. Net als Herman en Fleur. En Mare en Annekim. Laat ik het maar bekennen: ik heb een traantje weggepinkt tijdens die liefdesver klaring onder de mangoboom. Dit is toch het mooiste wat er kan gebeuren tijdens Boer zoekt Vrouw: een boer die van verliefdheid uit elkaar knalt en het eruit móet gooien. En dan uitgerekend Marc, die tot voor kort met zich zelf en de vrouwen geen raad wist. Dat sul lige gezwaai met dat schepnet om zich maar een houding te geven, die stiekeme blik opzij voor die eerste zoen. Love Actually in het kwadraat, maar dan echt. En daar zitten u en ik met onze neuzen bovenop. Dat blijf ik zó bijzonder vinden. Hoe die twee het vervolgens aanpakten richting Anke was niet heel handig. Het is te prijzen dat ze geen toneel wilden spelen, maar de aanblik van zulke verliefde koppies is natuurlijk ondraaglijk als je zelf denkt nog vol in de strijd te zitten. En dan mag je ook nog eens meteen je koffers pakken. Hoe hard. Al zullen Mare en Annekim zich daar geen seconde schuldig over hebben gevoeld, na het vertrek van Yvon en de camera's. Die hadden duidelijk iets veel beters te doen. achtbaan ineens. Eline die zo ferm de regie pakte, Alberdien die haar dierenliefde boven een man stelt. Riks die zo hopeloos bot en onaardig deed ('Ik lig 's nachts nog niet te dromen van Marit') tegen nota bene de enige vrouw die vrijwillig bij hem blijft. En zij maar lief lachen. En dan David, die niet kan kiezen. Jongen, wat manoeuvreer jij je in een super-, super-, superlastig parket. Je bedoelt het vast lief, maar je kunt het niet maken om tegen een vrouw te zeggen 'het komt goed' als je er he lemaal niet uit bent. Neem nog een palinka (of twee), denk aan die ogen van Susanne en ga d'r voor. Alsjeblieft. Fraudeurs in een film Pigott-Smith overleden Zweden en Italië horen volgens de peilingen tot de grote kanshebbers voor de Eurovisiekroon die op 13 mei in Kiev wordt uitgereikt. Op het zonnige balkon in het Vondel park breekt het zweet de delega tieleider van de Italianen uit. Met overslaande stem tegen een Duitse verslaggever: „Kom over een uur maar terug. Misschien kan ik dan iets voor je doen." Ondertussen vervulden de da mes van OG3NE, de zussen Lisa, Amy en Shelley Vol, hun rol als of ficieuze gastvrouwen van het jaar lijkse Eurovision in Concert met verve. Het evenement geldt als thermometer van de Eurovisie koorts en tevens als eerste indica tie voor de krachtverhoudingen binnen het deelnemersveld. Voor dat laatste was het concert in de Melkweg, dat volgde op het mediaevenement, het aangewe zen moment. 34 van de 43 in Kiev uitkomende landen zongen alvast hun beoogde prijsnummer. De Melkweg was al maanden geleden uitverkocht met 1.500 man pu bliek. Die menigte had zijn eigen favorieten. Het meeste gejuich was er voor Zweden en Italië. De Scandinavische Songfestivalgroot macht stuurt een eigentijdse krui sing tussen Justin Bieber en Justin Timberlake naar Oekraïne. Het had overigens weinig gescheeld of Bengtsson was niet naar Amster dam afgereisd. Hij bevond zich vrijdag op het moment van de ter reuraanslag in Stockholm. „Ik was op zo'n 500 meter afstand van de winkel waar het gebeurde", zei hij, nog zichtbaar aangedaan. De nummer 1 in de voorspellin gen van de toonaangevende wed kantoren is Italiaan Francesco Ga- banni. Hij zingt de zomerhit Occi- dentali's Karma, waarbij het na één keer luisteren lijkt alsof je het lied al jaren kent. Een onmisbare ei genschap voor een Songfestival winnaar, een eigenschap die Ga- banni in de Melkweg combineerde met een charismatische podium- Lijstjes zijn nog niet belangrijk, pas in Kiev is er echt iets over de kansen te zeggen persoonlijkheid en sensuele medi terrane dansmoves. Bij dat geweld stak het slotop- treden van OG3NE toch enigszins schril af. De dames zongen hun re- troballade Lights Shadows vrijwel foutloos en imponeerden met hun vocale kracht, maar het lied maakte bij het dampende Songfes- tivalfeest geen extatische reacties los. Toch maakte hun professiona liteit over de gehele dag wel in druk. Het leverde een stijging bij de bookmakers op van plek 25 naar een nog altijd onzekere 19e plaats. Van die peilingen moeten we ons niet te veel aantrekken, bena drukten de zussen eerder op de dag. Lisa Vol: „Die lijstjes zijn nog niet belangrijk. Er is nu zo'n klein deel van de act van alle landen zichtbaar. Pas in Kiev is er echt iets over de kansen te zeggen." "Eczeem middel wereldwijd succes dankzij bouwvakker" bol.com® maandag 10 april 2017 GO Ik moest gewoon even bijkomen gister avond van alle ontwikkelingen. Wat een Reageren? angela@persgroep.nl CINEMA Regisseur Jean van de Velde gaat een film maken over de fraude bij de dienst parkeer beheer van de gemeente Am sterdam in 1997. Een groep geld- ophalers van parkeerbeheer stal toen ruim 3 miljoen euro aan kleingeld. TELEVISIE De Britse ac teur Tim Pigott- Smith, bekend van The Jewel in the Crownis op 70-jarige leeftijd overle den. In de serie speelde hij Ro nald Merrick. Hij won er een prijs van de Britse Film- en Televi sieacademie (BAFTA) mee. Het wordt een heel zware strijd in Kiev A Sandra weet het even niet meer. Ze geloven zelf nog steeds 'voor de volle 100 procent' in de winst. Maar na Eurovision in Concert is duidelijk dat die mis sie voor OG3NE nog erg moei lijk kan worden. Stefan Raatgever Amsterdam 44 0G3NE-zangeres Lisa Vol advertentie Een Australische bouwvakker kon niet langer aanzien dat zijn zoontje zoveel last van eczeem en jeuk had, dat hij besloot zelf een middel te gaan uitvinden. Zijn uitgangspunten waren: natuurlijke ingrediënten, effectief en vrij van schadelijke stoffen. Nu, 15 jaar later, is het een wereldwijd succes in de strijd tegen huidklachten. Bij de gebruikers is Grahams vaak niet meer uit het dagelijks leven weg te denken. Het geval van Geoff zelf staat te boek als één van de zwaarste eczeem gevallen. Hij was 3 maanden oud toen hij werd opgenomen in het "Royal Children's Hospital" in Melbourne. Hij leefde lang met deze vreselijke aandoening, totdat zijn zoontje Ryan (toen 14 maanden oud) van top tot teen onder de eczeem zat. Geoff besloot dat hij iets moest gaan doen. "Ik zei tegen mijn vrouw: Shannon, we moeten iets doen. We kunnen Ryan niet hetzelfde laten ondergaan als wat ik heb meegemaakt. Ik had alles al geprobeerd, maar niets bleek te helpen. Chemische producten (o.a. met hormonen) maakten de huid dunner, andere opties (o.a.. teerzalf, lichttherapie) hielpen hem niet. We zochten het dus in een andere hoek en begonnen met het uitgangspunt "natuurlijke ingrediënten". Alle soorten naslagwerken bekeken we voor de allerbeste ingrediënten uit de natuur. Na veel vallen en opstaan hadden we tenslotte ons product; het gaf prachtige resultaten, zowel voor mij als voor Ryan. Dit product, de Grahams Eczeem Crème, is nu een wereldwijd succes en helpt mensen over de hele wereld". Geoff heeft het verhaal al vaakverteld, o.a. op de Australische TV. Ze willen zoveel mogelijk mensen helpen met de vreselijke huidklachten. Ook in Nederland is Grahams al bij veel drogisterijen en gezondheidswinkels beschikbaar. "Dagelijks horen we nieuwe verhalen over eczeem, jeuk en droge huid. Het is fantastisch om hen nu Grahams te kunnen bieden. We begonnen ooit om onze zoon te helpen, helemaal niet met het idee om het op de markt te brengen. Voor ons geeft het enorme voldoening om van gebruikers te horen hoe speciaal Grahams voor ze is." Inmiddels wordt Grahams door veel mensen naar tevredenheid gebruikt. Doordat gebruikers enthousiast zijn over Grahams wordt het geadviseerd en gaat het snel van mond tot mond. Tot slot vertelt Geoff: "We krijgen dagelijks zeer emotionele reacties, je kunt je niet voorstellen wat het met iemand doet als diegene altijd huidklachten heeft gehad en nu aan den lijve ondervindt dat er effectieve producten voor bestaan". Grahams Eczeem Crème is een Medisch Hulpmiddel. Lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. Grahams is o.a. verkrijgbaar bij HOLLAND BARRETT Grahams skincare www.grahams.nl .dkcidi Wiakel A 0G3NE met de Italiaanse topfavoriet Francesco Gabbani. fotomarcodeswart/anpkippa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 13