(Kandidaat) Makelaar- Taxateur (m/v) In Zeeland zoeken wij machinisten/wagencontroleurs. Europa's grootste railtransportbedrijf STAD Q ZEELAND WOZ-taxateur APOTHEEKHOUDENDE HUISARTSENPRAKTIJK BRUËLIS nvm makelaars Kom jij ons team versterken? Wij zijn per direct op zoek naar een: Kijk voor meer informatie op www.stadenzeeland.nl Wij zien uit naar je reactie! gediplomeerde APOTHEKERS-ASSISTENTE DB Cargo verzorgt in heel Europa transport via het spoor. Wij zijn een financieel gezonde organisatie met elke dag 5.000 treinen onderweg. Wij zoeken per direct machinisten/wagencontroleurs in de provincie Zeeland. Als machinist ben je verantwoordelijk voor het veilig vervoeren van goederentreinen door Nederland en België, als wagencontroleur ben je verantwoordelijk voor het complete rangeerproces. In deze combinatiefunctie ben jij één van de belangrijkste spelers in ons transportproces. Wij bieden je een prettig werkklimaat en een uitstekend pakket aan arbeidsvoorwaarden. Zowel mensen met spoorervaring als mensen zonder spoorervaring vragen wij om te reageren. Bij gebleken geschiktheid biedt DB Cargo je een opleiding aan. Voor meer informatie ga je naar nl.dbcargo.com/rail-nederland-nl/carriere De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. De Gemeente Middelburg is een ambitieuze gemeente. De organisatie ontwikkelt zich op vele terreinen, waarbij inwoners, bedrijven en bezoekers centraal staan. De vastgestelde ambities vragen om flexibele en slagvaardige medewerkers, die positief en enthousiast omgaan met veranderingen. De gemeentelijke organisatie staat een open en informele cultuur voor, waarbij integraal management en een grote mate van eigen verantwoordelijkheid voor de medewerkers vanzelfsprekend zijn. Hierbij wordt klant- en resultaatgericht gedacht en gewerkt. Voor de afdeling Belastingen zoeken wij een: voor 36 uur per week Functie Als WOZ-taxateur bij de samenwerking belastingen Walcheren en Schouwen-Duiveland voer jij zelfstandig WOZ-taxaties uit voor de gemeenten Middelburg, Schouwen-Duiveland, Veere en Vlissingen. Jouw werkzaamheden worden uitgevoerd op het gemeentehuis in Middelburg. Profiel Je beschikt over een afgeronde HBO-opleiding gerelateerd aan Vastgoed en/of Bouwkunde. Aanvullend beschik je over een diploma basistheorie taxateur SVMnivo of ben je bereid deze opleiding te gaan volgen. Kennis van Basisregistraties, de wet WOZ en/of gemeentelijke belastingen is een pré. Aanbod Wij bieden een uitdagende baan waarbij je mogelijkheden hebt voor groei en persoonlijke ontwikkeling. Afhankelijk van opleiding en ervaring word je in de aanloop of functieschaal geplaatst. Het salaris bedraagt maximaal 3.712,- bruto per maand (functieschaal 9). Gelet op de werkzaamheden en de samenstelling van het team, verzoeken wij net afgestudeerden nadrukkelijk te reageren op deze vacature. Meer informatie vind je op www.middelburg.nl huisartsenpraktijk Ivm uitbreiding van het team, gevraagd per 1 Juni: minimaal 32 u. pw. Geboden: plezierige samenwerking in teamverband met 4 doktersassistentes, 1 praktijkondersteuner en 1 apothekersassistente; secundaire arbeidsvoorwaarden en salariëring vlgs CAO Huisartsenzorg Werktijden zonder anw dienst Gevraagd: flexibele instelling inzetbaarheid recente ervaring in de openbare apotheek aantoonbare recente nascholing bereidheid samen te werken in een team met doktersassistentes Schriftelijke sollicitatie en cv vóór 24 april richten aan: Huisartsenpraktijk Bruëlis Bruëlisstraat 63, 4421 CN Kapelle Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 34