ck 4) 24 M -C* ANGELA KIJKT TV VANAF MORGEN SPANT HET EROM BIJ I RIKS, KIES MARIT! ëJvWj Boer Herman is in de gloria met Fleur, nu Riks, Marc, Olke en David nog. De eerste drie kiezen morgen, Roemenië moet nog een week wachten. Boer zoekt Vrouw-kenner Angela de Jong geeft ongevraagd advies. 1 1 ANNEKIM IS PERFECTE MATCH Ik zit eigenlijk te wachten op een bekende dj die mij belt voor een leuke samenwerking Weet u wat ik nou een briljante zet vind van NPO1? Dat ze Mindf*ck naar de zaterdagavond hebben ver huisd. Het is dé perfecte show voor het hele gezin. Het is bij ons thuis al een tijdje tobben op dat front. Wie is de Mol? hebben we geprobeerd, uiteraard. Maar met een fanatieke 10- en 8-ja- rige kijken, ik raad het niemand aan. Om de haverklap tetterden ze er hun theorieën doorheen, misten we de uitleg van een op dracht en hadden we geen geen idee waarom de kandidaten met een huifkar door Oregon trokken. En als we bleven terugspoelen, za ten we om half elf nóg. De Kwis en ander cabaret is natuurlijk 'saa-haai', omdat de grappen veel te inge wikkeld zijn. Ik Hou Van Holland blijft een klassieker, maar daar worden tegenwoordig nog amper nieuwe afleveringen gemaakt. Dus zaten we afgelopen weken uit arren moede met z'n allen rond Janzen en Van Dijk, voor al uw bruiloften en partijen. Dat vindt mijn kroost overigens dolkomisch. Ik heb ze zelden harder horen lachen dan om die rare dansjes die de deelnemers moeten uitvoeren en oma die met stoel en al in een bruidstaart verdwijnt. Maar ik trek het programma bij zonder slecht, ondanks de aanwezigheid van Chantal. Het is veel te veel Love Letters meets Rons Honeymoon Quiz en er is een goede re den dat die shows sinds de jaren 90 niet meer te zien zijn. Bovendien vind ik de grapjes tussen Wendy en Chantal veel te bedacht. Maar nu is er Mindf *ck. Dank je Victor Mids voor het redden van de zaterdag avond in huize De Jong. Want dat pro gramma op die plek is even geniaal als al die gekmakend geniepige trucjes waarop hij BN'ers of toevallige voorbijgangers trakteert. Er zit geen leeftijdsbarriere aan en de mix is precies goed: een paar illusies, af en toe een uitleg afgewisseld met wetenschappelijke in formatie over de werking van het menselijk brein. Steekt groot en klein er tenminste ook nog wat van op. Eigenlijk vond ik vorige week maar één ding jammer: dat Victor Mids de trouwring van Wendy van Dijk niet écht liet verdwijnen. Daar had Chantal Janzen op de andere zen der nou eindelijk eens een goeie grap over kunnen maken. Celblok H van de buis Boef blijft aan kop Quote van de dag Reageren? angela@persgroep.nl zaterdag 8 april 2017 TELEVISIE Celblok H ver dwijnt van de buis. SBS 6, dat de gevangenis serie vier sei zoenen uitzond, maakte bekend dat er na 46 af leveringen (en dalende kijkcij fers) een einde komt aan de serie met ac trice Isa Hoes. MUZIEK Rapper Boef staat met Slaap tekort voor de derde week op kop op de al bumverkooplijst. De Nederlander houdt Ed Sheeran en Drake achter zich. Achter, hen op vijf, vete raan Bob Dylan met Triplicate. Hl ■u GO Boer kiest Tja, wat er precies onder dat rare vissershoedje omgaat, was wekenlang lastig te peilen. En Mare blijft een onhandige Harry als het om communicatie gaat. Wie zegt er nou dat het fijne van een relatie is dat je 'iets' om je heen hebt in huis? Maar toch is er langzaam iets veranderd. Die ogen van de boer - pardon, tilapiakweker - glinsteren inmid dels net zo hard als het Kariba- meer onder de Zambiaanse zon. Ik vermoed dat hij nog niet zo hoteldebotel is als Herman, maar het begin is er. Voor An- nekim, hoop ik vurig. Zij past zo wonderwel goed bij hem: alle bei nuchter en praktisch, bui tenmensen, avontuurlijk, woont al in Zambia. En het belangrijk ste: er hangt een voelbare sek suele spanning tussen die twee die ik totaal mis bij Anke. Zij hoeft echter niet te treuren, ik weet nog wel een leuke Hol landse boer voor haar. Ik herhaal mijn hartenkreet van afgelopen maandag: Riks is gek als hij Marit laat lopen. Van die hartveroverende glimlach en dat pittige rode koppie zou het pardoes minder desolaat en koud moeten aanvoelen daar in Canada. Ze lacht om zijn grap jes, daagt hem uit, melkt koeien alsof ze nooit anders deed, wil vast nog tien kinderen voor hem baren én deelt zijn geloof. Wat wil Riks nog meer? Nou, Eline. Als je het mij vraagt vindt hij haar diep in zijn hart een on gelofelijk aantrekkelijke, intrige rende vrouw. Maar ja, dat ge loof hè, dat wordt de dealbrea- ker bij hem. Riks kiest morgen met zijn verstand voor Marit, wat ik je brom. Maar of hij uit eindelijk ook met hart en ziel voor haar gaat? Ik doe een schietgebedje. —Nance Coolen zegt op Radio 10 dat ze een muziks comeback ambieert

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 24