k nKSfórhüriEirn sïian&n Adagio r J? fHensenlinq.nl Wilhelmina Corrie Luteijn- van Strien Nel Gelok-Brasser Renata Dorland O IHensen inq.nl FAMILIEBERICHTEN 27 Frangois Marinus de Kramer John Rijnberg Cijrillus Joseph Huijgens Rein la Gasse Arian Hoogstrate - Dourleijn Wij willen u hartelijk danken voor de vele reacties die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Willy Het is fijn te weten dat Willy bij zovelen een goede herinnering nalaat. Anco Luteijn Griet Luteijn-De Backer Annelies en Niek Joris Wolphaartsdijk, april 2017 (Frans) FHermanus Dieleman Martinus Dieleman Mathilda Janssen-de Smit - Els- Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na liet overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en trotse opa Adriaan Jan Mol - Adri - zeggen wij u hartelijk dank. Catrien Mol-Tollenaar Peter en Nelly Arno Anica en Sven Hoek, april 2017 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw belangstelling, kaarten en berichten die we mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder en oma Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen April 2017 Voor altijd in ons hart. Uw medeleven heeft ons zeer gesteund en doet ons beseffen dat mijn lieve partner en onze moeder niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Uw belangstelling bij de begrafenis, woorden van troost, de vele kaarten, de bloemen en de schriftelijke bemoedigingen maken het gemis niet minder, maar zijn een bron om verder te gaan. Allen hartelijk dank hiervoor. johan Jeroen Mark Marsha Middelburg, april 2017 HANN de Groot - de Kam en Verstraten Rouwcentrum Adagio COLOFON Familieberichten zaterdag 8 april 2017 kijk ook op Deze dankbetuiging komt misschien wat onpersoonlijk op u over. Toch willen we u allen heel hartelijk bedanken voor het oprechte meeleven, in welke vorm ook, na het overlijden van mijn geliefde man, onze lieve vader en opa De vele kaarten en grote belangstelling tijdens de begrafenisplechtigheid zijn door ons als hartverwarmend ervaren. Mevrouw C. de Kramer-Zegers Kinderen en kleinkinderen. Hoek, april 201 7 Voor de vele kaarten, troostende woorden en uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst van mijn lieve man, onze allerliefste vader, schoonvader, opa en opi zeggen wij u hartelijk dank. jenny Dieleman-Goethals Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, april 201 7 In ons verdriet om het heengaan van mijn lieve man, vader, zoon, broer en oom mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Elizabeth Manneh, Sil Familie Rijnberg Axel - Terneuzen, april 2017 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van zeggen wij u namens familie en nabestaanden hartelijk dank. Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve ma en oma Het heeft ons goed gedaan te ervaren, dat zij bij zovelen geliefd was. Joke en Paul Broekaart-Janssen en kleinkinderen Lamswaarde, april 201 7 Het gemis, het verlies, de leegte Afscheid nemen is de mooie momenten herinneren van Uw betrokkenheid en steun op welke manier dan ook, was hartverwarmend. Familie Huijgens Heikant, april 2017 Hoek, april 2017 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Door de vele reacties die we hebben mogen ontvangen is het mogelijk dat we niet iedereen persoonlijk een bedankkaart hebben gestuurd. Wilt u deze dankbetuiging dan als zodanig beschouwen. Corrie la Gasse - Verhelst Kinderen en kleinkinderen Oostburg, april 2017 We zijn geraakt door het overweldigende en hartverwarmende medeleven bij het overlijden van onze lieve We willen u hartelijk bedanken voor de vele kaarten, bezoekjes, bloemen en aanwezigheid bij het afscheid. Uw medeleven en liefdevolle woorden hebben ons geholpen en gesterkt om dit plotselinge gemis te dragen. Arian blijft bloeien in ons bestaan. Dick en Anne-Lynn Hoogstrate Familie Dourleijn Familie Hoogstrate Middelburg, april 2017 365 dagen zonder jou.. We missen je iedere dag! Marion en (klein)kinderen Fam. J.J.Timmermans uitvaartzorg in Zeeland Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg 0118-612868 Kreeftenstraat 26,4691 KR Tholen 0166 - 606041 info@adagiouitvaartzorg.nl www.adagiouitvaartzorg.nl samen een... voor u en met u... m Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel - Plaats een filmpje voor uw nabestaande volg ons op 1 Twitter n like ons op LI Facebook E-mail familieberichtenpzc@persgroep.nl Telefoon 088-0139 999 Internet www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 142