5 Voor elk wat wils in het Zeeuwse Oud-Vossemeer éééèéi Even voorstellen KIJK VERGELIJK De entree van dit huis geeft een ruim gevoel, heel vrij Onno: „De entree geeft een ruim ge voel, heel vrij. Niet meteen zo be nauwd als je binnenkomt. En de ruimte is heel hoog." Accentkleur Rianne: „Groen is de accentkleur in onze inrichting. Je ziet het in de gor dijnen, een vaasje, de kussens op de bank en de muur in de werkkamer. We hebben vanuit een kunstwerk, dat nu boven de bank hangt, voortge borduurd op onze inrichting. Het was van Onno's vader, een impressi onistisch schilderij met twee bootjes. We hebben dit schilderij in al onze huizen als eerste opgehangen. We hebben sowieso altijd veel kunst in huis. Zo hebben we ook nog wat erf stukken." Onno: „De zware klok in de woonka mer is van mijn tante Plony ge weest." Rianne: „Het is mooi dat hij er is, maar die klok hoeft van mij niet aan. Verder heb ik er in de woonkamer spijt van dat we de schouw hebben laten zitten." Onno: „Hij is heel prominent aanwe zig." Rianne: „Ik had liever een allesbran- der gehad." Onno „Je haalt zo'n schouw niet een- twee-drie weg. Er zat een gashaard in." Rianne: „Dat vond ik echt niet kun nen. Nu hebben we een echte open haard en die gaat aan wanneer we zin hebben." Duiventil Rianne: „In de zomer staat de schuif pui vaak open en op zondagmorgen drinken we altijd koffie op het tuin- bankje tegen de keukenmuur. Daar staat de vroege zon op. Ik ben dol op hoekjes creëren, we hebben verschil lende bankjes in de tuin. En een dui ventil. Als je Van Duivenbode heet, moet je die wel in de tuin hebben. Mijn vader is timmerman en heeft hem gemaakt. Het bankje tegen de keukenmuur heeft hij ook gemaakt. We kregen hem voor ons huwelijk." vrijdag 7 april 2017 Oud-Vossemeer Adres: Raadhuis straat 7 Prijs: €495.000 kk Bouwjaar: 1896 Kenmerken: karakte ristiek herenhuis met berging en achtertuin aan dorpsplein. Vier riante slaapkamers, twee badkamers, woonkamer met voor- en achterka mer. Oud-Vossemeer Adres: Coentjesweg 27 Prijs: €189.000 kk Bouwjaar: 1930 Kenmerken: vrij staande woning met schuur op een per ceel van 264 m2 eigen grond. Inhoud 405 m3, vrije ligging aan de achterzijde en dakterras. Oud-Vossemeer Adres: Zeedijk 7 (Staal) Prijs: €595.000 kk Bouwjaar: 1858 Kenmerken: woon boerderij met tuin, bijgebouw annex hobbyruimte en 3100 m2 grond ligt aan de rand van natuurre servaat Rammegors. Volledig verbouwd. Oud-Vossemeer Adres: Marehoek- straat 39 Prijs: €287.500 kk Bouwjaar: 1978 Kenmerken: gescha kelde woning omge ven door een tuin met alle voorzienin gen op de begane grond. Twee slaapka mers op eerste ver dieping. Onno van Duiven- bode (51), ict'er bij Delta Lloyd in Rotter dam Rianne van Duiven- bode-Lazeroms (51), zelfstandig beeld- coach met eigen atelier Niels van Duiven- bode (17), eerste jaar opleiding voetbaltrai ner Johan Cruijff College in Roosen daal Oud-Vossemeer Adres: Molenweg 2 Prijs: €159.000 kk Bouwjaar: 1930 Kenmerken: star- terswoning met een inhoud van ca. 260 m3 is voorzien van authentieke elemen ten, een ruime tuin en een zelfstandige ver- blijfsruimte. De per ceeloppervlakte is 319 m2. M De familie Van Duivenbode ver toeft graag in de tuin. FOTO'S MARCELLE DAVIDSE het dorp 44 —Onno van Duivenbode

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 44