'Mattie en Wietze bezig met vertrek bij Qmusic' €49 21 cial media toen ik eruit lag. Ik krijg er nu weer kippenvel van, het was allemaal zo intens! Men sen zeggen dat ze hebben gehuild voor de tv en dat ze door dat pro gramma van mij zijn gaan houden, van mij! Dat is een fantastisch compliment." Maar, zegt ze over die bekendheid, het gaat haar niet om status. „Ik wil niet De Actrice zijn, De Imanuelle Grives noem ik die. Voor mijn werk is het belangrijk dat castingbureaus me weten te vinden en dat veel mensen me kennen. Maar ik hoef niet op een voetstuk. Als ik in een restaurant kom, hoefje niet de toko op zijn kop te zetten. Als ik maar op tijd mijn theetje krijg en twee schijfjes citroen als ik om twee schijfjes vraag, dan ben ik allang tevreden. Ik ben gewoon Ima!" Vrijgezel De Actrice is ze soms ook tegen wil en dank wan neer ze zich als vrijgezel aan een date waagt. „Als iemand op mij afkomt en meteen begint met: 'wow, jij bent toch van tv?', dan is dat is wel een af knapper. Of iemand die denkt dat ik zal liegen om dat ik kan acteren. Als je De Imanuelle Grives aan spreekt, ga je geen contact krijgen met Ima." Ima, die treft bij een man vooral graag volwassenheid aan. „Ik zoek een bepaalde rijpheid die mannen van 25,30 jaar nog niet hebben. Ik kom ze soms best tegen, maar de ware nog niet. Als ik denk aan de toekomst, dan zie ik mezelf wel als moeder. Als een tijgermoeder die haar baby beschermt." La chend, met een denkbeeldige baby in haar armen: „Mine! Mine! Nee, je mag hem niet vasthouden!" Zo ver is het nog lang niet. „Eerst eens een sta biele relatie opbouwen. Iemand voor wie je wilt strijden, bij wie je merkt dat je elkaar sterker maakt. Een man voor wie je alles wilt opgeven. Ondanks die inbraakpoging woon ik al mijn hele leven met veel plezier in Rotterdam. Ik wil er niet weg. Maar voor de liefde? Ja, daarvoor zou ik zelfs wel willen verhuizen." Talpa heeft Radio 538, Sky Radio, Radio 10 en Radio Veronica in handen. Een transfer naar Radio 538 ligt niet voor de hand, aange zien Edwin Evers in elk geval tot en met 2018 de ochtendshow wil blijven doen. In de middag zendt het station sinds augustus 2015 De Coen en Sander Show uit. Ook Radio 10 en Radio Veronica lij ken geen optie: de programme ring is recent nog vernieuwd. Sky Radio zendt alleen mu ziek uit, maar het station heeft ooit aangegeven dit best te wil len veranderen als de kans zich voordoet. Werkgever Qmusic is volgens een woordvoerster niet op de hoogte van een naderend ver trek. „Wij hebben er ook nog niet met hen zelf over gespro ken." Talpa Radio bevestigt het duo graag in huis te willen ha len. Menno Koningsberger, alge meen directeur van Talpa Radio, zegt met meerdere radiotalenten in gesprek te zijn. „Sinds de sa menvoeging van de zenders hebben we dingen veranderd. We gaan natuurlijk niet achter over leunen. We zijn altijd met talenten in gesprek. Ik kan me best voorstellen dat Mattie en Wietze een plek op een van onze zenders krijgen. Ik begreep dat ze hier een rondleiding hebben gehad." Mattie Valk (32) en Wietze de Jager (28) hebben bij Qmusic een contract voor onbepaalde tijd. Mediastrateeg Evert Bronk- horst van Vizeum vraagt zich af of de overstap van het duo naar Talpa Radio realistisch is. „Tiet kan een onderhandelingstactiek zijn, daarom lekt het ook uit. Het kan ook een meesterzet van John de Mol zijn. Dat hij Edwin Evers verplaatst naar Radio 10 en Mat tie en Wietze de ochtendshow gaan doen op 538. Daarmee ver zwak je 'jongerenconcurrent' Qmusic en bied je een antwoord op de opkomst van Radio 2 in de ouderendoelgroep." Winterberg 'tintelt' 365 dagen per jaar nuweg(5T Exclusieve Lezersreis Boek nu deze reis op reiskatern.nl/pzc reiskatern.nl vrijdag 7 april 2017 „Ik schrok van mezelf toen ik de eerste beel den terugzag. Ik was zo ge spierd dat ik de mannelijke kant opging." FOTO'S PIEF WEYM AN Vechtershart, zondag, NPO 3, 20.25 uur Mattie en Wietze overwegen Qmusic te verlaten. Zij voeren gesprekken met Talpa Radio van John de Mol. Volgens bronnen zou het gaan om een ochtendprogramma bij Sky Radio. Gudo Tienhooven M u. Tegen een geringe vergoeding van 5 per dag per volwassene en 2,50 per dag voor kinderen tot 15 jaar kunt u gebruik maken van de 360m SpaVital. Besluit de dag met een vers getapt biertje, een longdrink, een cocktail of een wijntje, voordat u 'welterusten' zegt. Het bekende wintersportplaatsje Winterberg is niet alleen in de winter een topbestemming. Ook in de lente, zomer en herfst kunt u hier volop en voluit van het leven genieten. Er is van alles te doen voor jong en oud. Ook zonder een vlokje sneeuw. Winterberg 'tintelt' het hele jaar door van allerlei activiteiten. U bent elke seconde 'uit' of op vakantie. In de directe omgeving van dit fraaie stadje kunt u - in het onovertroffen, fraaie Sauerland - grenzeloos fietsen en wandelen. Te midden van veel natuur, veel kunst en veel cultuur. De rust en de stilte dalen overal op u neer. Het 4-sterren Avital Resort Winterberg ligt vlak bij het centrum en biedt alles wat u belangrijk vindt. Uw appartement ligt op 200 meter van het hotel en beschikt over een balkon of een terras, inclusief geweldig wijds uitzicht. Smullen U kunt (tegen betaling) de dag beginnen met een vitaal ontbijtbuffet in het hotel of in de avond genieten van verse regionale en mediterrane gerechten, waarbij fraaie wijnen ter tafel komen. Verwen uzelf met een heerlijke massage van tot teen. Zwembad, Finse sauna en solarium, voetbaden en tropische douche wachten op Ga naar de druipsteengrotten in Attendorn. Bezoek het Fun Sauerland bij Bestwig. Geniet van de autovrije Altstadt van Frankenberg. En ontdek alles wat er nog extra te ontdekken valt. Zoals de bierbrouwerij in Warstein. 2 nachten in een appartement €49,-p.p. 2 overnachtingen in een 2-kamer appartement sieraad EXOAL cadeau Actievoorwaarden Kinderkorting bij 2 volbetalende personen in het appartement: t/m 2 jaar gratis, 3 tot 15 jaar 56%. Korting 3e en 4e persoon: 56%. Toeristenbelasting: 2,25 p.p.p.n. ter plaatse te betalen. Boekingskosten: 15 per boeking. Meer informatie en boeken: Ga voor Avital Resort Winterberg naar onze website reiskatern.nl/pzc/NUW1713 Voor vragen zijn wij per e-mail bereikbaar via info@nuwegexclusief.nl Mattie Valk en Wietze de Jager, foto anp voor Avital Resort Winterberg V 3 dagen comfortabel appartement in het altijd mooie Sauerland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2017 | | pagina 20